Skocz do zawartości

ostatnie demka z gry.


Tymbarkowy

Rekomendowane odpowiedzi

Juz mnie to powoli wkurze "Tymbarkowy wh, aim i innesmieszne pierdoly"

 

Zamieszczam tutaj dwa demka z gry. Mozna ogladnać to tak dla niedowiarkow.. 

 

i pan demolka mozesz tez luknac na te demka, demko jest z gry gdzie sie spinales ze na fleshu Cie zabilem. Demko nr 2. tam sie spinales. 

 

http://speedy.sh/Ah987/demka-z-gry..rar

 

 

Adminie Jimmy watpie abym mial " sb " przy kompie za ponad 10 kafli i przy necie 250 Mb/s.

No ale nic przeczekalem juz te 5 min. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie spinałem? ja Tylko zapytałem, tymbarkowy na fleszu? przecież nie widzę czy flesz poleciał za Ciebie czy przed, więc nie rozumiem twojego słowa spinałem, po za tym temat bezsensownie jak dla mnie założony, co ty chcesz tym udowodnić, zachowanie typowo na 14-nasto latka, po za tym, smiać mi się chce jak czytam skargi które są wypisywane na Jimmiego, jest to jedyna osoba która tyle spędza czasu na serwerze, więc troche wyrozumiałości i pokory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymbarkowy ty myślisz że jedyny taki kox jesteś na serwie ? ;) 

Nawet jak ja ich dedne to płaczą że mam odpała ;) 

 

Większość graczy, 4/5 nie może się pogodzić z porażką i wtedy leci że ten odpał ("bo ja jestem taki kox ze mnie nie można inaczej dednać chyba że odpałem") :) 

 

To co gracze piszą o tobie, to ich wymówka dlaczego "dedłem" :) Tu liczy się słowo admina a nie gracza, jeżeli chodzi i tego odpała. 

 

A o tym SB, nie zależy jakiego masz neta, kompa tyle że na serwie nie ma Anty SpecBug'a, i każdy  może mieć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę jak gra " Tymbarkowy " i wiem w 100%, że jest czysty, on po prostu dobrze ogarnia bronie, mapę. Z resztą wyśmienicie gra z bronią famas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie to temat którym można sobie podetrzeć, sam nie wiem czy ty w nim się chwalisz czy żalisz? Komp za 10 kafil to już mnie rozjebało pewnie z komunii? a na steama nie masz?? bo co z tego co się orientuje to chyba nie choć mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności