Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Uniewinniony:</span> Tymbarkowy odpalony, wystawiony na TACY!


demolka

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: demolka
Nick podejrzanego: Tymbarkowy
IP podejrzanego:  STEAM_2:0:764776969
Data (dzień, gg:mm) zajścia: 20.05.2014
Twoje demo:

 

numer 1 : http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1405202318-de_dust2-1400620680-1400622120.zip

numer 2 : http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1405202343-de_dust2-1400622180-1400623740.zip

Rodzaj czita: AIM (HL1 lub Leis) bardzo dobre sety, długo mi zeszło z rozpiską, ale chciałem się przekonać dla siebie. Ciężko wyłapać na demku, ale wiele akcji w tempie -1/4 wskazuje na jedno.
Czasy podejrzanych akcji:
 

22:22 proszę zwrócić uwagę na 1 strzał, celownik ustawiony gdzie indziej, kula podąża za przeciwnikiem w innym kierunku, oglądać -1/4(demko numer 1)

 

z demka numer jeden tylko ta akcja, pod koniec wszedł.

 

Demko numer 2:

 

2:02 totalnie SPALONE!! oglądać w zwolnionym tępie!! -1/4, 3 strzały przed wyjściem przeciwnika! nie ma mowy o przypadku! +b!!

2:15 przeskok celownika na głowe -1/4

2:25 wydaje mi się jak by kolejny naskok na głowe -1/4

3:19 tu już mi się nie wydaje -1/4

3:26 trafił, ale widać jak trzęsie celownikiem -1/4

6:04 celownik nie pozwala odejść od głowy -1/4

6:13 zabicie drugiego strzał obok głowy -1/4

7:30 kolejny przeskok na głowę,-1/4, nie opisuje dalej bo szkoda mojego cennego czasu na non steama.

 

IP /Nazwa serwera: Only DD2 193.33.177.101:27156

 

Moje Uwagi: Gracz ewidentnie odpalony, ściągnąłem sobie pierwsze demko żeby sobie go obejrzeć pod kontem wh, jak zobaczyłem akcje 22:22, ruch kuli wystrzelonej z lufy, od razu ściągnąłem drugie demo, nie myliłem się, sądziłem że ma tylko aima, do akcji 2:02 kiedy oddał przed wczesne strzały, krył się znakomicie, rozpisuje demka około 3 lat, dzień w dzień i bym się nabrał gdyby nie ta akcja(warto na nią zwrócić główną uwagę do decyzji banowania) , po za tym, każdy jeden skill kończy się headshotem, w zwolnionym tempie do 1/4 widać doskonale jak celownik się zachowuję, nie będę pisał 2 raz.  Uzasadnię jeszcze jego demka czyste które wrzucił na forum, a więc, 70% czitów, ESP/WH ma wbudowany silnik który umożliwia nam kręcenie demek, gdzie w późniejszym oglądaniu jest niewidoczny, to samo się dzieje z Aimem. Moim zdaniem posiada albo HL1 lub Leis'a, co do jego czystych screenów które wrzucał, jest kilka banalnych sposobów które umożliwiają nam wrzucenie czystych na forum, 1. Kręcenie demka a później robienie samemu, widać on je kręci bo się chwali i wrzuca, 2 sposób przerobienie screenów nawet w Paint'cie , zmiana rozmiaru gdzie musi być taki sam, banalny sposób, zmiana godziny modyfikacji, również , oraz zmiana Kodu CRC. Bardzo rzadko się zdarza że muszę rozpisywać Non steamowca co nie ma nic do stracenia, ani nie jest tu adminem ani nikim więc może robić co chce, proszę o zbanowanie tego pseudo gracza, wszystkie dowody macie wystawione.

 

Gość mi zmarnował prawie 2 godziny czasu, ale warto wam pomagać.

 

PS, sory za błędy jak będą i coś czego możecie nie rozumieć, ale oczy już mi się zamykają.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszny jesteś chłopcze, anty cheat i blacklisted opisywało non steama, żarty możesz sobie robić ale nie ze mnie. na blacklisted byłem i jakoś nie pamietam by była przyjęta prośba rozpiski ns-a :D

 

 

2:02 totalnie SPALONE!! oglądać w zwolnionym tępie!! -1/4, 3 strzały przed wyjściem przeciwnika! nie ma mowy o przypadku! +b!!

 

WYTŁUMACZ TYLKO TO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zwolnieniu -1/4  - min 2;02 widac z krzywizna murku polowe reki i dopiero sa moje strzaly... 

 

co do twoich dziwnych przeskokow na glowe jak ty to mowisz to zalezy od kazdego aspektu/perspektywy patrzac rzecz biorac... wystarczy u Ciebie inne cfg i inaczej bedzie pokazywalo na demku. U mnie bynajmniej jest prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy zwolnieniu -1/4  - min 2;02 widac z krzywizna murku polowe reki i dopiero sa moje strzaly... 

 

Ja nie widze tu żadnej ręki, strzały są dopiero potem ,gdy ten "Player" wybiega. wcześniej 1:59 rzuca HE i widać tą rękę. 

 

Aima na tym demku za bardzo nie widzę, ale 3:26 celownik nagle się znalazł na głowie.?

 

Zostawiam sprawe sumeklerow'i bo nie jestem pewien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślcie co chcecie, dla mnie jak najbardziej akcje spalone, celownik za kazdym razem lekko szaleje, czit dobrze ustawiony, ciezki do rozpiski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na innej serwerowni też była podobna sytuacja, zbanowałem gracza podejrzanego o wh, ale było trudno to udowodnić, nie pamiętam jak to rozpisałem, ale został zbanowany właśnie na bl, ac. Może zapytajcie kogoś z AC bądź BL czy sprawdzi te demka i Ci lepsi sprawdzą czy owy gracz jest odpalony? Chyba, że to już jest zrobione. 

 

 

Nie powiem, wkurzało mnie to, jak lekko się wychyliłem zza rogu czy bramy już nie pamiętam, a Ty od razu bania. Ciężki orzech do zgryzienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie miałem żadnych "przeskoków" na głowę. Jedna akcja mi się wydała podejrzana (2:02) ale to nie wystarczy. Tym razem upiekło mu się. Ale jeśli jeszcze raz będą podobne akcje jak ta to zobaczę całe HLTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje uniewinniony.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności