Skocz do zawartości

Zapisy: 5v5 Admini VS Gracze


n!ck

Rekomendowane odpowiedzi

bR3JK a dlaczego z góry założenie, że nie zagra ? SwiRusek jest rozgarniętym graczem i jeśli będzie brakować ludzi to myślę, że organizatorzy się zgodzą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie losowanie a nie inne ponieważ ja nie ogarniam spraw streamowaniu, screen będzię zgodnie z zegarem esla o której zacznynam i o której skonczyłem.

Numerki od 1 - 5 stanowią jedna ekipe, od 6-10 drugą. W razie czego Suchiter może potwierdzic tak samo screenem o której napisałem mu że zaczynam losowac dla niedowiarków.

Red Team:

KiToL

S}{aDoW

n!ck

SwiRusek

Damian? NL/PL

Blue Team:

bR3Jk

chudy

5g

HoFmaN

Luffy

Niestety musze zeedytowac post, bo "zjebałem screeny" na wszystkich załosniłem obraz programu losujacego..... Sądzę ze po składach widac że nie były ustawiane, jeśli potraficie wylosowac przez twich lub coś innego to napiszcie na steam, pozdrawiam.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ma być ta walka Teamów.?

 

 

Stawiam na red team chociaż w blue na pewno postawi opór

Pewnie ze nasza grupa postawi opór zobaczymy  Hajdzik czy twoja drużyna wygra mam nadzieje że nie , ja dam siebie wszystko i co potrafię ja będę grał z moich wszystkich umiejętności tak jak nasz Team.. :) 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hajdzik czy twoja drużyna wygra mam nadzieje że nie

 

bR3JK, a ja wam życzę sukcesu. Dla naszego teamu liczy się dobra zabawa! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to było w piątek bo ja ze szkoły ogólnie  wracam o 16.00 i nie będzie mnie na 15.00.

A w piątek mam 5 lekcji i na 15.00 będę lub w sobotę bo też czas mam ale tak ogólnie ani jutro nie mogę bo też o tej 16.00 wracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję niedzielę, 1 czerwca godzina 17:00. Czasu wystarczy, by zarezerwować sobie tę 1 godzinkę : )

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeszcze n1ck nie ma pewnej daty :) bo przecież pojecię gala to WSZYSTKIE mecze w jednym dniu :) Wszystko bd tak samo ustalane ankieta, ale dzień to bd sobota albo niedziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności