Skocz do zawartości

podanie demolka x2


demolka

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: eQ` demolka
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 23
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9/10
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak, acz kolwiek chce na sam pierw porozmawiać z opiekunem.
7. Link do swojego GT**: http://www.gametrack....177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Dlaczego ja... zauważyłem że są nabory, a nie dawno po 1.5 roku odszedłem z sieci cs-unlimited, byłem tam adminem jak i H@ forum, oraz byłym sędzią na blacklisted, odszedłem z bl'a ponieważ nie miałem aż tyle czasu na opisywanie demek, a było tego bardzo dużo oraz z innego powodu, ale to już pozostawie dla wyższych rang jeżeli będą zainteresowani. Z unlimited odszedłem bo znajomi poodchodzili, a nie chciałem współpracować z nową ekipą, teraz coś o sobie, mam 23 lata mieszkam w Skarżysku-Kamiennej, koło Kielc, interesuje się Piłką Nożną no i Cs'em, po za tym mam córkę Amelkę, i przyszłą żonę z którą biore ślub w Lipcu, dla chętnych lub nie dowiarków mogę podać profil na facebooku, po za tym oferuję pomoc w opisywaniu demek, oraz wrzucaniu na blacklisted podejrzanych typków :)
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Tak ,   STEAM_0:1:62544457
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: wystarczająco by ogarnąc, jestem non stop na steam więc wiadomość i jestem, no chyba że będę w pracy, mam elastyczny system godzinowy, więc z grą i zajmowaniem się rodziną nie mam problemów.
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: różnie, zalezy czy mam nocke czy dzień:) godziny mam 07-19 , 19-07 , dwa dni wolnego itd.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 8/9 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): TAK

 

Ps , mineło 5 dni od ostatniego podania, jestem aktywnym użytkownikiem forum jak i serwera niby tydzień czasu na nowe podanie, ale widzę że potrzeba większość ilość adminów na serwer, i myślę nie ma co czekać, trzeba działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uwzględni ci to podanie po 5 dniach a nie tygodniu.. Reklamy? Gdzie.
Podanie, widziałem cię na serwie, nie zawsze jestem to tylko chwilę. Ale powinieneś ogarnąć po tym co napisałeś w pkt 8.
Ciut źle z twoim czasem na serwie, ale adminów trzeba, więc Tak . Jeżeli wyjdzie nie to najwyżej okres próbny

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

 

@

Nie widziałem nowych wzorów na podania. Wiem że była zmiana ale nie widziałem ich..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy wchodzę na dd2, więc nie kojarzę Cię z serwera. Nie zmienia to jednak faktu, że jesteś aktywny na forum i wydajesz się być ogarniętą osobą, a takich właśnie szukamy. Masz mój głos. Jestem zdecydowanie na tak.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesiaduje za bardzo na serwerze DD2, ale czytając Twoje podanie zaufałbym Ci. Masz swoje lata, nie zachowujesz się jak gówniarz, doświadczenie adminowania również masz no i bycie sędzią na bl też jest plusem. Mam nadzieję, że Karol pozytywnie rozpatrzy Twoje podanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slabo cie widac na tym serwerze raptem pograles kilka razy i juz podanie o admina , z tego co wiem to pobory na adminow sa na kazdym serwerze taki spam :) moze i masz doswiadczenie itp ale dla mnie za krotki czas na serwerze , czas zeby wchodzili ci admini co juz sa , jestem jeszcze na NIE. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie wiem czy uwzględni ci to podanie po 5 dniach a nie tygodniu.. Reklamy? Gdzie.

Podanie, widziałem cię na serwie, nie zawsze jestem to tylko chwilę. Ale powinieneś ogarnąć po tym co napisałeś w pkt 8.

Ciut źle z twoim czasem na serwie, ale adminów trzeba, więc Tak . Jeżeli wyjdzie nie to najwyżej okres próbny

 

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

http://forum.cs-classic.pl/topic/16909-wz%C3%B3r-poda%C5%84-na-admina/

 

Wskaż mi miejsce, w którym osoba składająca podanie jest proszona o zrobienie reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Spróbuj jeszcze raz za tydzień, jak zobaczę poprawę na serwerze w tym czasie, to cię przyjmę

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności