Skocz do zawartości

Skarga na adma


Bijacz

Rekomendowane odpowiedzi

Godz. ok. 17:00

 

Wchodze - jakiś gość pisze na say_team coś w stylu "asdkfjawe wei bqweib feibwqib fwei b", odpowiedziałem mu dwoma wiadomościami też w takim stylu w sumie dla żartów i przestałem. No ok tamten gość dalej pisze głupoty. Gram sobie, pisze normalnie juz - ban dla tamtego goscia za spam na say. Ale mnie ban tez nie ominął chociaż już normalnie pisałem wiadomości i od czasu tego minęło sporo czasu...

Wkurzyłem się napisałem "ciota skurwiel", wbijam po 5-minutach - ban na godzinę za obrazę admina. Tylko nie wiem czy to z tego powodu czy też z powodu takiego, że napisałem całą prawdę zaraz po wbiciu do gry. Wygarnąłem mu, że robi źle i uważa się za niewiadomo jakie cudo na tym świecie...

 

Jeżeli będziecie mieli takich "prostaków" z brakiem jakiegokolwiek poczucia humoru i samolubnych admów to powodzenia życzę, bo nie będę grał na serwerze gdzie adm robi z tego aferę zamiast zająć się normalnymi sprawami takimi jak czy ktoś nie gra na wh, czy nie gra bez głowy czy nie gra na aimie.

 

Właśnie - często widuję sytuację gdzie adm prosi o nicki tych, którzy czitują. Po 1 - nie sprawdzają dokładnie, często olewają. Po 2 - za często to oni nie sprawdzają graczy, bo widać jak np. koleś sobie biega z wh a admin olewa bo albo "kolega" albo "nie ma czasu". Po to masz adma żeby szybko się z tym uporać i jak dostajesz na u@ nick to łaskawie go sprawdź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytowac nie musze co ten gosc pisze prawda ? admini wykonuja swoj obowiazek , na Twoje miejsce jest 1000000 kolejnych graczy nie krec afery za cos co bylo sluszne wedlug administracji, zamknac temat + warn dla Bijacz , pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszac w liczbie mnogiej obrazasz wszystkich adminow.

Wiec chamuj bajerke, bo blad jednego czy drugiego nie upowaznia Cie abys nazywal cala ekipe prostakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 bo blad jednego czy drugiego nie upowaznia Cie abys nazywal cala ekipe prostakami.

 gdzie Ty widziales blad w tym co sie stalo ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 gdzie Ty widziales blad w tym co sie stalo ? :)

 

Wedlug autora tematu ktos z adminow popelnil blad i to bylo rowniez nawiazanie to poprzednich skarg innych graczy.

 

@ Edit

 

Zgadza sie, czytaj uwazniej Jim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: BRAK WZORU

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności