Skocz do zawartości

Admin nick


Milord

Rekomendowane odpowiedzi

Wychodze z propozycją by kazdy administrator serwera ustawil sobie nick 

 

cs-classic.pl || (i tutaj swój nick ) 

 

co Wy na to ? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajny pomysł, ale niektórzy admini grają dla ranku - czyli mają już swoje miejsce w ranku / topce no i taka zmiana (oczywiście jak to będzie, trzeba) to odpada.. 

No ale ok, jak ktoś chce :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to dobry pomysł. Nie wymaga dużo roboty ( praktycznie wcale ). A sprawuje się świetnie jako reklama podczas różnych mixów, pucharów, itp.
Po za tym dzięki reklamom nasza sieć może dalej się rozwijać i przyciągać nowych członków. 
Przed chwilą sam to zrobiłem, myśląc o naszej serwerowni. 
Ja jestem ZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy kto chce, admin i tyle, takie wyróznienie sie coś aLa broda Conchity ( pozdrawiam milorda i jego brode)

N!ck ale chyba to dobrze że cziterzy będą widziec, zastanowia sie dwa razy zanim będą chcieli pobiegac na wh lub innych dopalaczach, przeciez chyba nie chodzi tu o to by ukrywac sie i banowac z niewidomki ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to troche niepoprawne, dlatego że to jest wymuszanie nazwy wyswietlanej na serwerze. Ja natomiast jako admin posiadam tag w nazwie steam ) HoFmaN (Cs-Classic.pl) i uważam żę to wystarczy. Jestem przeciwny temu pomysłowi, ci co mają cheć niech sobie ustawią. Chyba żę bedzie taki przykaz z góry to wdety TAK, ale Jestem na NIE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slabe poniewaz gowna nie beda sie odpalac. Ja tam wole wbijac na fake nickach i wtedy sobie grac, kto ma wiedziec kim jestem to wie na czacie adminow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie jestem na nie poniewaz haxy beda wiedzialy kiedy admin wbija a tak to łatwiej ich złapać

Zgodzę się z tobą dlaczego bo każdy cheater będzie wiedział  i widział kto admin a kto nie dlatego to jest bezużyteczne ale jak chcecie to mieć to niech wam będzie jak dla mnie to nie jest potrzebne na FFA

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż upieracie się, że cheater będzie widział, że jest admin - co w tym złego?

 

Przecież jeżeli admin jest nieobecny to i tak go nie zbanuje, jeśli natomiast jest na serwerze to mniej osób odważy się cokolwiek włączać..

 

Wszystko i tak już wyszło w praniu.. kto się do tego zastosował, ten ma.. komu nie pasuje - dał sobie spokój i wrócił do nick'u podstawowego (ja odpuściłem ze względu na wyrzucanie na innych serwerach za reklamę).

 

 

Myślę, że nie ma już co tego tematu poruszać :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności