Skocz do zawartości

Porozmawiajmy poważnie!


rn?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pora wyjaśnić pewną kwestię bo zaczyna mnie to denerwować. Ten temat już raz wałkowałem z Damianem - opiekunem serwera FFA chociaż tam już takich problemów nie ma. Chciałbym się dowiedzieć na jakiej podstawie dostaje kicki w grze z powodem zmień nick? Przewertowałem całe forum szukając regulaminu który jasno określa, że takiego nicku mieć nie mogę i nie znalazłem. Mój nick to: "to tylko gra pajacu" . I proszę mi powiedzieć co jest z nim nie tak? Obraża kogoś? Jest wulgarny? Rasistowski? To może jeszcze coś innego? - To pytanie kieruje teraz do admina  Jimmy który widocznie ma jakieś inne zdanie na ten temat. Nawet po napisaniu, że już temat mojego nicka był przedyskutowany i niech napisze na mnie skarge jak mu się coś nie podoba ( w logach będzie ) dostałem bana na 5 minut z powodem "zmień nick" - ban na 5 min ale chodzi o zasadę i wyjaśnienie tej sprawy.  A może żal dupe ściska i bezmyślnie kickujesz bo innego wytłumaczenia nie mam. I oczywiście proszę o wypowiedzi innych adminów i opiekunów. Wchodzą takie ścierwa na serwer z rasistowskimi nickami, wysławiających trynkiewicza pedofila, albo czternastoletni gówniarze którzy rzucają kurwami na lewo i prawo ot tak, żeby fajnie było i jakoś im kicka ani bana nie dajecie.  Więc proszę albo wskazać mi link do regulaminu gdzie jest napisane, że "pajac" to jest nick wulgarny zakazany na serwerze albo skończyć te zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierujesz swoj nick do graczy ''to tylko gra pajacu'' koncowka jest obrazliwa to ze do Ciebie tak mowia na podworku nie oznacza ze musisz znim przychodzic na serwer.koniec

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykłe stwierdzenie o ile wiesz co to znaczy i daruj sobie teksty o tym podwóru bo nic o mnie nie wiesz.  Masz jakieś problemy ze swoją psychiką, że zamist kulturalnie odpowiedzieć na pytanie atakujesz mnie? Ja też mogę powiedzieć, że Twój nick lub kogoś innego jest skierowany w moją osobę i chcę, żebyś go zmienił i co? Jesteśmy w punkcie wyjścia. Proszę mi pokazać regulamin w którym słowo pajac jest zabronione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty jestes jakis bez kumy czy jak dzieciaku ? nie przeczytales tego ze zrozumieniem ? powiadasz ze to jest zwykle stwierdzenie ? to moze byc bez tej koncowki "pajacu" ,  to tylko gra . Prawda ze brzmi normalnie ? piszesz o Trynkiewiczu ? a co to jeden Trynkiewicz na swiecie jest ? moze to jego nazwisko nic tam nie ma obrazliwego to ze " Mariusz Trynkiewicz " jest pedofilem ktoryms z kolei gdzie jest glosna afera o nim nie oznacza ze gracz o nicku trynkiewicz to ten pedofil -.- , ogarnij sie .

 

Witam

 

 Mój nick to: "to tylko gra pajacu" . I proszę mi powiedzieć co jest z nim nie tak? Obraża kogoś?

 a co nie obraza ? mnie to obraza , nie dam sie nazywac pajacem , zrozumiales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie dam się kickować przez miernego admina który gówno potrafi i szuka powodu tylko, żeby sie przyczepić. Gram tyle czasu tutaj i każdy ogarnięty i mądry człowiek nie zwraca uwagi na tekie pierdoły. Widocznie musisz być tym pajacem skoro tak cie to boli. Jestem tutaj dłużej niż ty, adminem też byłem i z każdym po dłuższej wymianie zdań da się dojść do porozumienia ale jak widać od każdej reguły jest wyjątek. Nie obchodzi mnie twoje zdanie, głupoty ludzkiej nie zmienie. W sumie po tych postach chciałbym tylko odpowiedzi od opiekuna serwera co dalej z tym robimy bo ja nicka zmieniać nie będę tylko dlatego, że komuś się to nie podoba a jego uzasadnienie jest z dupy wzięte. Jest to obraźliwe czy nie? Można grać z takim nickiem czy nie?

 

Edit:

 

 

moze to jego nazwisko nic tam nie ma obrazliwego to ze " Mariusz Trynkiewicz " jest pedofilem ktoryms z kolei gdzie jest glosna afera o nim nie oznacza ze gracz o nicku trynkiewicz to ten pedofil -.- , ogarnij sie

 

Czytanie ze zrozumieniem to chyba w podstawówce było? Jak na 25 lat to troche kiepsko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to ma być groźba? Chłopie ty to masz tu tyle do powiedzenia co żyd w czasie okupacji na gestapo.. Ja ci powiem o co tutaj chodzi i każdy mi przyna rację. Jesteś miernotą jakich mało i nie możesz przeżyć, że ktoś po prostu lepiej gra i robisz problemy tam gdzie ich nie ma kickując mnie żebym przypadkiem lepszych statystyk nie miał. I w ogóle co to za teksty:

 

jak bede na serwerze to nie przejde obojetnie pamietaj . a za to co tu wypisujesz czeka cie kara. moze nauczycie sie placzki troche jak byc powinno.

 

Tutaj dokładnie widać, że ten admin wykorzystuje swoje przywileje na serwerze - napisał wprost, że będzie się mścił na serwerze za to, że napisałem skarge na forum. W sumie to myślę, że powinniście się zastanowić aby oddzielić ziarno od plew. A co do tych "płaczków" to chyba jasno widać kto się do nich zalicza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i owszem! Jestem płaczką ale przynajmniej walczę o swoje! Przez kilka miesięcy na tym serwie gram, nigdy nie użyłem czitów! Nie będę tolerował sytuacji gdzie admuś zmienia standardy serwera na swoje widzi mi się! Dziwicie się, że mnie to wkurwiło? Wszystkich by to wkurwiło gdyby ktoś za dwie wiadomości w stylu "wfndsf foisaj poiwe oweij owi" dostał bana po 5 minutach z dopiskiem "Nie spamuj na say'u" (co samo w sobie jest dziwne, że ban po jakimś czasie a nie od razu). To jest spam? Czekaj chyba ktoś tu jest niedoinformowany:

 

Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

  1. Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
  2. Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
  3. Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

 

 

Szkoda mi właścicieli za adminów, którzy zajmują się błachostkami i wykorzystują swoją władzę przeciwko innym, zwykłym graczom.

 

PS: Tak Jimmy umiem tyko obrażać, przez pół roku gry na tym serwie tylko kolejno każdego obrażam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos ci przeszkadza w moim nicku ? co do mojego wieku mozemy polemizowac o ile wiesz co to oznacza panie "dorosly" , skoro jestes taki znakomity to napisz podanie zobaczymy jak sobie poradzisz przy 32 osobach gdy bedziesz sam na serwie a co runde z 10 osob ci spamuje na u@ ten ma aima , ten ma sb a ten wh normalny czlowiek nie nadazy tego ogarnac ale widze ze ty jestes pan zajebysty ( przynajmniej za takiego sie uwazasz z tego co widze takze idealnie sie nadasz na admina )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i bym się starał o adma ale wiem, że nie dam rady :) Wydaje mi się to oczywiste - chcę być admem, wiem co to odpowiedzialność, zastanawiam się czy dam radę...

 

I tak, przeszkadza mi twój nick bo jest napisany tzw. stylem pokemonów :) Tak samo jak niektórym przeszkadza "to tylko gra pajacu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zamykam to + dodałem warny osobom, które nie potrafiły się zachować lub w łamał regulamin forum.

 

Jutro napiszę co o tym uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na takie nicki można jeszcze zezwolić, ale jeżeli chodzi (w innych wypowiedziach, które złamały regulamin i usunąłem je napisano coś takiego) o nicku typu "Naucz się grać idioto", "Popierdolona ta gra", "Jebie was", "Gram z debilami" itd., to takie nicki są dopuszczalne.
Na nick "to tylko gra pajacu" mogę się zgodzić, na podobne nicki (wspomniałem wyżej) już nie.

Swój nick kierujesz do innych osób, a nie masz prawa ich wyzywać (ten nick świadczy o twoim nastawieniu do gry), nie róbmy z siebie Bóg wie kogo tylko dlatego, że gramy lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności