Skocz do zawartości

UB DLA FALLADONA


Sodus

Rekomendowane odpowiedzi

 

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 

==== Zbanowany nick : Falladon 

==== Zbanowane IP : 83.21.189.11 

==== Admin : Rybak 

==== Powod Bana : zegnam 

==== Wygasa : Nigdy ( od 05/09/2014 - 17 : 07 :

 

Witam, Chciałbym dostać UB  gdyż gadałem z sony xperia j na temat ulepszenia klas na serwerze cod mod 350 lvl bo były słabe...

i po chwili rybak zbanował sony, i zapytał czy ja też chce bana...  zapytałem go czemu dał mu bana i powiedziałem że niesłusznie mu dał bana. on mnie zapytał czy chce bana i odpowiedzialem ze za kolege tez chce tyle co on... i tu problem. sony dostał bana na 7 dni a ja perma. zapytał się też AWP MASTER czy on też chce za kolege ale on powiedzial nie i nie dostał. I NIE ROZUMIEM TEGO BANA! ZA TO ZE CHCIALEM POMUC? ZEBY SERWER BYL LEPSZY? PODPOWIADALEM TYLKO O KLASACH!!! WIEC PROSZE O UB

 

 

 

To jest od falladona. poprosil mi zebym tu to wkleil bo on nie mogl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana dostałeś za namawianie ludzi do przejścia na jakiś inny syf razem z wyżej wymienionym sony xperia za co dostaliście bany + ze strony sony fala obelg w moja stronę, oczywiście ty później razem z nim wchodziłeś ciągle na serwer darłeś buzię obrażałeś graczy, mnie i namawialiście do przejścia(reklama) ub nie dostaniesz nigdy za to zachowanie. Jeśli jeszcze raz admin napisze w twojej sprawie straci funkcje+dostanie odpowiednie oznaczenie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności