Skocz do zawartości

Nara


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

Żegnam was.

3majcie się

 

Dzięki za współprace a zwłaszcza

daniel, krypton, papku, soot, vernon, ilonez, kozak, wilku,

 

Miło było.

Możecie mnie spotkać na ts3

 

 

to ty zjebales, wczesniej ... pare miesięcy temu byłeś "normalny" dało się z tobą pogadać, a teraz? .. A 1 słowo przepraszam skierowane tylko do kryptona i karola, nie naprawi wszystkiego. Jesteś skreślony wobec innych osób i wiesz dobrze o tym, a twoje pożegnanie z tego powodu bardzo mnie cieszy... Chociaż, dzięki za "wcześniejszego senroxa" Narka.

 

ja cały czas jestem normalny to oni sory Karol nie wie co to jest żart(żartowałem sobie często z niego ale on ze mnie także więc byiśmy kwita) Kłótnie ty zacząłeś tą kłótnie a nie ja, mówiłeś komuś co ma robić a nie powinieneś. Przypomnij sobie jak ty wszystkich wcześniej denerwowałem i co? Patrzysz na kogoś a na swoje błędy nie. Tyle razy obiecywałeś poprawę i dopiero za 5 razem się poprawiłeś.

 

 

I bardzo dobrze. Drugiej tak fałszywej osoby nie spotkałam na tym forum. Przypadkiem ładnych rzeczy można się dowiedzieć. Żegnam

 

oooo? wtf?

 

E ja nawet nie wiem co ja wam zrobiłem że mnie już nie lubicie. Ale okej xD. Powiem tyle że jesteście mili jak coś chcecie. Senrox zrób mi avka/sygne no weź pls. Liżecie dupę jak coś chcecie. Jak coś się odwali to zamiast powiedzieć źle zrobiłeś zastanów się na drugi raz, to wbijacie nóż w plecy na hama. Jedyny daniel został jako kolega do końca, nie patrzył co zrobiłem, nawet jak go wyzywam to i tak razem gramy itp. Tak samo karol jest miły jak coś chce a tak tp mnie zbanuje na sb jak do niego napisze frajer lub coś/ ale on mnie jeszcze wyzwie i nic z tego nie ma bo jest H@ a ja jestem przysłowiowym gównem wobec niego no nic nie mogę. Pisałem raz i więcej razy nie będę, przeprosiłem i też już przepraszać nie będę. Żałuje tylko że spędziłem na tej sieci 2 lata, zrobiłem wszystko co mogłem aby dobrze funkcjonowała i chu** dostałem bana na sb/bloka pw za co 3 wybryki. Jakbym chciał to przez te 2 lata wyliczyłbym więcej takich wybryków niektórych osób(nie będę mówił których)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty zjebales, wczesniej ... pare miesięcy temu byłeś "normalny" dało się z tobą pogadać, a teraz? .. A 1 słowo przepraszam skierowane tylko do kryptona i karola, nie naprawi wszystkiego. Jesteś skreślony wobec innych osób i wiesz dobrze o tym, a twoje pożegnanie z tego powodu bardzo mnie cieszy... Chociaż, dzięki za "wcześniejszego senroxa" Narka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Drugiej tak fałszywej osoby nie spotkałam na tym forum. Przypadkiem ładnych rzeczy można się dowiedzieć. Żegnam // miła osoba mi doniosła co na mnie mówiłeś na ts, miłe bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

ja cały czas jestem normalny to oni sory Karol nie wie co to jest żart(żartowałem sobie często z niego ale on ze mnie także więc byiśmy kwita) Kłótnie ty zacząłeś tą kłótnie a nie ja, mówiłeś komuś co ma robić a nie powinieneś. Przypomnij sobie jak ty wszystkich wcześniej denerwowałem i co? Patrzysz na kogoś a na swoje błędy nie. Tyle razy obiecywałeś poprawę i dopiero za 5 razem się poprawiłeś.

No tak, jeżeli dla ciebie słowa za które dostawałeś bloka to żart, to masz rację, najlepiej będzie jak odejdziesz.

 

Nie będę już pisał o 2 szansach, które ci dałem i które sam zniszczyłeś, ciągle mówiąc, że się poprawisz. Najpierw piszesz, że przepraszasz za swoje zachowanie, a teraz piszesz, że to moja czy kogokolwiek innego wina. 

Ja jasno powiedziałem, że następnej szansy ci nie dam.

 

Nigdzie na SB cię nie wyzywałem, a ty bana dostawałeś na SB najczęściej za kłótnie i dobrze o tym wiesz, tak samo byłeś miły jak coś ode mnie chciałeś.

Cześć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za posta.

 

Ja napisałem że twojej szansy "władco" nie chce, mam to gdzieś czy je przyjąłeś. Ja przeprosiłem. Wiesz że zrobiłem tyle samo co krypton chociaż nie on robi więcej niż ja i ktokolwiek z sieci tak jak rybak. Ale poza waszą 3 to takiej osoby nie ma. Ja z kryptonem gadałem i doszliśmy do kompromisu. To co dostałeś na GG to był żart nawet gadaliśmy o tym z łukaszem na ts że tak do ciebie napisze. Z krypton się wyzywałem, miałem 2 ostre spiny ale jest git teraz. A ty patrzysz tylko na zachowanie nie na zasługi. To co zrobiłem dla sieci przewyższa te 2 wybryki. Ale nie dla ciebie. Myślę że to koniec tematu. Miałem zostać ale większość mnie nie lubi z powodu no właśnie nie wiem. Że zrobiłem coś co nie dotyczyło ich? Pozdro 600. Dobra nie chce mi się pisać mam nadzieje że znajdziecie kogoś kto będzie odpowiadał waszym wymaganiom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności