Skocz do zawartości

Skarga na Adminow


Envy

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zmienić administracje otóz 1 i głownym powodem tego są "dzieci" i serdecznie nie pozdrawiam tych ludzi typ ostro ora na wh po modelu nie widzi kolesia oddpala zooma i nagle wie gdzie jest strzela i zabija a admini na to "Envy ogarnij czysty" adshdashudsahudashuhuadshudas "KURWA!" taką administracja to dupy nie podetre .... zostałem zbanowany na 1 dzien za wytknienie "psuedo adminom" nie wywiązanie sie z jej roli i pozwolenie cziterowi grać. serdecznie nie pozdrawiam jako iz gram duzo czasu na tym servie juz i miło mi sie gra i chce dla niego jak najlepiej ale z takimi adminami ten server daleko nie zajdzie, jest mnóstwo czitów na serverze... admini wchodzą jak sie im napisze albo jak jakiś gra akurat Papku jest jednym z lepszych adminow.   a reszta ? ciężko mi stwierdzić ale SIWY to totalna porażka :) zalegam o usunięcia admina lub nałożenie jakiś konsekwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ci dałem bana :) za kulture

kolego, totalną porażką jesteś ty :)

 

 

 

Proponuje zmienić administracje otóz 1 i głownym powodem tego są "dzieci NS

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz za kulturke ? zero wulgaryzmów :) po prostu napisałem że nie spełniacie wymagań  a Ty odrazu ban na 1h bo prawda w oczy kole :)

sorka ban na 1 dzien* ale to już mi nie ochodzi o tego bana bo 1 dzie bez csa to nawet lepiej i człowiek jest spokojny sie nie denerwuje tylko o to że typ ewidentnie na WallHacku jedzie gram pare ładnych lat wiec wiem jak poznać a skreeny zrobić nie łaska ? przeciez to pare sekund wrzuci na forum bedzie czysty okej... wina leży bo obu stronach, ale sam dobrze wiesz ze skreeny powinieneś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmienić administracje otóz 1 i głownym powodem tego są "dzieci" i serdecznie nie pozdrawiam tych ludzi typ ostro ora na wh po modelu nie widzi kolesia oddpala zooma i nagle wie gdzie jest strzela i zabija a admini na to "Envy ogarnij czysty" adshdashudsahudashuhuadshudas "KURWA!" taką administracja to dupy nie podetre .... zostałem zbanowany na 1 dzien za wytknienie "psuedo adminom" nie wywiązanie sie z jej roli i pozwolenie cziterowi grać. serdecznie nie pozdrawiam jako iz gram duzo czasu na tym servie juz i miło mi sie gra i chce dla niego jak najlepiej ale z takimi adminami ten server daleko nie zajdzie, jest mnóstwo czitów na serverze... admini wchodzą jak sie im napisze albo jak jakiś gra akurat Papku jest jednym z lepszych adminow.   a reszta ? ciężko mi stwierdzić ale SIWY to totalna porażka :) zalegam o usunięcia admina lub nałożenie jakiś konsekwencji

ojoj

 

 weź może sprawdź jak ty piszesz założę się że na serwie tak samo się zachowujesz wgl nie opisałeś sytuacji ani nic tutaj chodzi o bana którego dostałeś czy niby czity ?? hymm no ale jeśli widzisz że jest cziter a admin nie reaguje to nagraj demko weź ip i na forum a nie.... Ty to lepiej nie proponuj już nic a co do Siwego to chłopak stara się ogarniać kiedy nie pisze do niego to chłopak wbija na specta i ogląda jak każdy inny admin ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo od "dzieci" to mozesz jechac swoim kolezkom w piaskownicy, po drugie primo - gracz ktorego zglosiles gra bez wspomagaczy. Po trzecie primo ultimo - naucz sie kultury i przestan sie mazac jak beksa, bo bana otrzymales za wulgarne zachowanie.

Ban otrzymany slusznie, a jak masz watpliwosci, to zglos to komus z wyzsza ranga.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tu nie umie czytać ze zrozumieniem ... tak człowieku dostałem bana w csie ide sie pociać, rusza ta pusta głową myślicielu :) naucz sie czytać wyraznie pisze ze chodzi o gracza na WH a nie o bana... a drugie primo skreenshoty nie zaszkodzą gracz moze byc sprawdzany 15 x na jednym servie jeśli jest taka potrzebna jesteś adminem i o tym nie wiesz ? no to kiepsko lepiej poznac kolezkow w piaskownicy niz jak ty jakis 13 letni chlopczyk szuka przyjaciol w internetach


pozdrawiam Naco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tu nie umie czytać ze zrozumieniem ... tak człowieku dostałem bana w csie ide sie pociać, rusza ta pusta głową myślicielu :) naucz sie czytać wyraznie pisze ze chodzi o gracza na WH a nie o bana... a drugie primo skreenshoty nie zaszkodzą gracz moze byc sprawdzany 15 x na jednym servie jeśli jest taka potrzebna jesteś adminem i o tym nie wiesz ? no to kiepsko lepiej poznac kolezkow w piaskownicy niz jak ty jakis 13 letni chlopczyk szuka przyjaciol w internetach

 

 

pozdrawiam Naco

 

Chlopcze jak ja mialem 13 lat, to ty pewnie na chleb mowiles "pep"

I naucz sie prosze pisac, bo ciezko cos wywnioskowac z Twojego marnego "monologu"

Koncze rozmowe z Toba, pis jol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś taki dorosły ? a jakoś nie widze tego po twoim zachowaniu. Najechałes znienacka jakgdyby nigdy nic, więc nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi :) sprawa jest wyjaśniona skoro gracz jest czysty ok po co udzielasz sie na temat tego co nie jest "ZAŁOŻONE" w poscie ? i słusznie na tym powiniśmy zakończyć ten dialog bo to naprawdę głupie sprzeczać sie w internetach. Ja wyraziłem swoją opinie, nie mówiłem że każdy admin ale chodzi mi o teog jednego konkretnego, a do wyrażania własnej opini mogę napisać co chce jak chce i kiedy chce. DZIEKI ZA ZROZUMIENIE


Pozdro Naco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebne byly te dopiski na administracje , jezeli admin mowi ze "czysty" kilkukrotnie to powtarzal na y@ to kolejne Twoje zgloszenie na u@ to jest juz bezpodstawne pomowienie  za ktore nagradzane jest banem , pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, admin jest po to żeby "unikać" takich sytuacji.. czyli jak ma niby te wh, to admin ma sprawdzić a nie od razu walić screeny bo ty mówisz że ma wh,.. "Ale to przecież screeny wstawi i może dalej grać" - NIE ma tak, za free nikogo nie banujemy, chyba że mamy podejrzenia to wtedy screeny. Ty zgłaszasz - my rozpatrujemy sprawe, czysty - nie masz po co spamić. Odpal - od razu leci z permem. 

 

 

 

wyjaśniona skoro gracz jest czysty ok

A kto na serwie odwalał na u@ 

<SPAM> czysty ???? haha <SPAM>

 

A potem nad to nadużywałeś kultury, i znowu o niego że coś tam odpał, poleciałeś. Pod koniec zacząłeś wyzywać mnie, to z tego masz 1 dzien. A ten 1 dzien sie zmienił w perm. Zobacz swoje podanie na admina. Ciekawi link tam masz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Proszę stosować się do wzoru

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności