Skocz do zawartości

Ciapaty Donator


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nigdzie nie znalazłem działu a tymbardziej wzoru dla podań na Donatora więc składam tutaj zaś wzór zaczerpnąłem z podania na moderatora :P

 

 

Nick na forum: CiapatyMurwa
Wiek:18
Staż na Forum: Od 21kwietnia- 6d 51m 40s
Znajomość Regulaminów: Regulaminy forum + DR(regulaminów COD'a, diablo czy innych nie znam bo tam nie wchodzę)
Czas jaki możesz poświecić na forum: Dziennie ok 4-7h
Znajomość funkcji Moderatora:----------
Dlaczego ty?(Kilka argumentów): Rzekomo Donator ma zwiększony limit dodawania zdjęć- na tym zależy mi najbardziej ponieważ w moich obszernych poradnikach limity nie są mile widziane :/ Staram się angażować na forum.
Masz jakieś pomysły na rowzówj sieci?:
Każdy, który wymyślam na poczekaniu poddaję ocenie na bierząco więc nie mam nic. Mogę jedynie wspomnieć mój post o reklamie w formie spray'u:
 
 
EDIT: 
 
 
Siwy, n!ck
sg2ws2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donator to osoba która wspomaga sieć finansowo. Tu nie potrzebne podanie, tu dolary są potrzebne kolego hehe

@up

Ten jak zwykle sekundę szybciej napisał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

range, donatora otrzymuje osoba która daje kase na rozwój sieci :) (nie kupowanie premek, / vipa)

 

Donator to osoba która wspomaga sieć finansowo. Tu nie potrzebne podanie, tu dolary są potrzebne kolego hehe

@up

Ten jak zwykle sekundę szybciej napisał...

Nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

72 posty i to ma być aktywność ??

 

//edit

 

nie które poradniki jakie robisz są już na forum, tylko twoje wyróżniają się tym ze dodajesz ss'y i za to chcesz dostać Donatora ?? zrób jakieś inne poradniki których jeszcze nie ma na forum i wtedy byś mógł dostać tą wymarzoną range..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na donatora nie powinno się składać podań ^^. Wybierać go powinien sam administrator gdy zauważy że dana osoba wyróżnia się, pomaga innym albo bardziej angażuje się w sprawy forum czy to serwerów.

 

A co do podania to ja nie widzę abyś wyróżniał się z tłumu :)

Masz konto od miesiąca i 72 posty to nie jest duża aktywność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie o ilość tu chodzi ale o jakosc. Mam na mysli to, ze moglbym sobie nabijac posty w wielu tematach jak np. Przywitaj sie/pozegnaj ale czy to ma sens? Cenie sobie tematy rzeczowe, ktore cos wnosza i jedynie takie staram sie komentowac.
Czytam wszystkie posty w dzialach: sprawy zwiazane z forum, rekrutacja, kącik redaktorski, admin room oraz poradniki gdy tylko cos sie pojawia aczkolwiek komentuje tylko te w, ktorych mam cos interesujacego do wniesienia.


Teraz tak: Kostek, zrobilem to ze wzgledu na to iz post zostal przytloczony przez inne i nawet mnie zajelo chwilke aby go znalazc ponownie przez co zwatpilem aby ktokolwiek w niego wszedl :P

Krypton masz racje aczkolwiek jestem pierwszym wnoszacym o donatora wiec jak to mowia "czlowiek uczy sie na błędach" i w przyszlosci juz podania o Donatora skladal nie bede a co najwyzej sprawic moge abyscie sami chcieli go dac :P

Wiem, ze jest to post we wlasnym podaniu ale piszac z telefonu mam problem z opcja "Edytuj" wiec przepraszam.

Co wiecej przepraszam jesli kogos razi brak polskich znakow ale jak juz tlumaczylem-telefon, co wiąże sie marnowaniem czasu.

Pozdrawiam, CiapatyMurwa

Do zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze dobre poradniki.

Poprawisz ilość postów więcej godzin na forum, udzielanie się w życiu forum.

Wtedy nawet sami może ci go dadzą :)

Przynajmniej spróbowałeś i dowiedziałeś się dokładniej co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie które poradniki jakie robisz są już na forum, tylko twoje wyróżniają się tym ze dodajesz ss'y i za to chcesz dostać Donatora ?? zrób jakieś inne poradniki których jeszcze nie ma na forum i wtedy byś mógł dostać tą wymarzoną range..

 

 

 
Zarzut nieprzestrzegania regulaminu padł aczkolwiek na choć jedno potwierdzenie zarzutu czekam od dwóch dni...

 iy3b85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że sam odczułem pomoc ciapatego, robi naprawde fajne rzeczy na forum i da się odczuć jego zaangażowanie mimo "małej" ilości postów otrzymasz rangę na pewien okres :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności