Skocz do zawartości

Wazny temat ... licze na wasze opinie.


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawialem wczoraj z Karolem na temat dodania 2 nowych slotow. Uslyszalem ze serwer wogole nie wychodzi na plus, tylko trzeba do niego dokladac.

Chcialbym zaczac dyskusje co z tym fantem zrobic. Karol nie doda slotow mimo ze chcialem dac na nie kase. Dal mi do zrozumienia ze sam nie moge dokladac do rozwoju serwera. Staram sie jak moge zeby wszystkim nam sie dobrze gralo. Mam nadzieje ze chociaz troszke to widac... 

 

Wiec zaczynam dyskusje co mozna zrobic zeby jakies pieniazki wpadaly na rozwoj od wszystkich....

- mozna usunac top3 Vip to pierwsza opcja

-mozna wprowadzic jak na dd2 skladke+Vip za 11 zl  nastepne miesiace tylko Vip za 7 z malym hakiem

-nowi admini obowiazkowo beda musieli dac na skladke

-wprowadzic platnego slota

 

Mam nadzieje ze pomozecie i dacie jakies fajne pomysly.

 

W tym miesiacu wyslalem na serwer 50 euro zeby stanal serwer do mixow i na odnowienie reklamy.

Jednak Karol uwaza ze dawanie takich sum sam od siebie jest troche nieodpowiedzialne bo "rozleniwiam" reszte...Niestety ma  troche w tym racji.

Ja na brak gotowki nie narzekam ale przeciez nie o to chodzi.

Chcialbym zeby wszyscy jak "koledzy i kolezanki" zrobili jakas inicjatywe... zlozyli sie na nowe projekty w przyszlosci.

Samo kupienie Vipa jest duza pomoca dla serwera i korzyscia dla gracza :)

Przy zbiorce na reklame fajnie to wyszlo bo N!ck i Hofman tez dali jakies pieniazki co bardzo mnie ucieszylo.

Takze czekam na jakies przemyslenia i posty, bo wiem ze mozna na was liczyc.

 

Zadne zmiany nie nadejda , najpierw musimy to przegadac:)

 

Aha i jeszcze jedno obowiazkowe skladki co miesieczne odpadaja bo nie kazdy ma kase. Nie zrobimy abonamentu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie gram na FFa, ale dwie ostatnie opcje

 

-nowi admini obowiazkowo beda musieli dac na skladke

-wprowadzic platnego slota

moim zdaniem są najbardziej rozsądne.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak :

- usunąć top3 vip można (ewentualnie zmniejszyć do top1)

- admini pisali w podaniach, że mogą płacić składki, więc każdy mógłby płacić tyle, na ile mu sytuacja finansowa pozwala

- płatny slot na tak

- hm... może coś w stylu, że każdy nowy admin musi na start wpłacić sumę w wysokości 10zł?

- można za np. 5-10zł dawać na okres np. 2 tygodni graczom jakieś flagi typu pisanie @@, kick, slay,slap (oczywiście, jeśli gracz będzie źle się z tym obchodził, traci to wszystko i nie otrzymuje zwrotu pieniędzy)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super VIP, 23 SMS 

Dodawałby tyle samo co na BF2, czyli

Podstawa, 100 armor, HE, 2 FB, 1 smoke, defuse kit, noktowizor, napis VIP w tabeli wyników, prefiks przed nickiem, widoczny na liście vipów /vips, przywitanie gdy wchodzi na serwer, 2x wiecej kasy za podłożenie, rozbrojenie bomby, 2x wiecej za przeżycie rundy, 

 

VIP - 10 HP dostaje za HS, a 5 za normalne zabicie.

VIP - 500 za HS, 300  normalne za zabicie $$

 

No to SuperVIP 13 za HS, 8 normalnie

SuperVIP 800 za HS, 500 normalnie  za  zabicie $$

 

SuperVIP, flagi na slap, say y@, +dodatkowy slot

 

SuperVIP - 1/2 na pełny magazynek za zabójstwo 

 

VIP ma jak dobrze mówie od 3 rundy bronie

SuperVIP będzie od 2 

 

I zestawy

 

1. M4A1 + DGL

2. AK47 + DGL

3. Famas + DGL

4. AWP + DGL

5. m249 + DGL

6. Gail + DGL

7. xm1014 + DGL

 

 

Z tego co podałeś to;

Płatny admin po podaniu, nawet jeżeli ma STEAM

Wykupienie slota, immunitet na ping też można.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to zwiększenia slotów wielkie nie... MASAKRA i tyle.. będzię zadyma zamiast gry ! :)

 

Ad1.Zły pomysł poniewaz dzięki temu ludzie maniacza by miec top3 :)
Ad2.Składka dobry pomysł, ale akurat wtedy ja odpadam, nie będę napewno dawał za gre, takie moje zdanie :)

Ad3. Jak wyżej, dobry pomysł :)

Ad4. Good Idea

Od siebie: Jak będzię już ten serwer to ja mam pełno pomysłow na turnieje itp :) Więc tutaj ten serwer napewno nie przepadnie :)

Edytowane przez Damian? NL/PL
Nie bede rezygnowal z dobrych graczy tylko dlatego ze np: Nie maja wolnej kasy zeby kupic Vipa, nie o to mi chodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już chcecie dodać jakiegoś super vipa, to może za zabicie regenerowałby sobie 5-10hp? Raczej słabsi gracze będą to kupować, więc w jednej rundzie zabiją maksymalnie 3 osoby, co daje 15-30hp.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 1. Myślę, że serwer dużo nie straci jeśli top3 vip przestanie funkcjonować a jeśli pomoze to w utrzymaniu serwera jestm jak najbardziej za!
 2. Składka z +vip jest jasna.. czemu wgl. jeszcze czekamy?!?!
 3. Nowi admini obowiązkowo na składkę? nie jestem przeciwny ale zależy to od sumy tej składki i czy była możliwość sms'em np.
 4. Płatny slot z pewnością by się przydał tylko problem z tym kto wykupi :C

 Damian myślę, że wszyscy widzą to ile pracy oraz pieniędzy wkładasz w ten serwer i jestem Ci za to wdzięczny. Bo dzięki Tobie ten serwer jeszcze się jakoś trzyma.

Aby jakoś wspomóc serwer można by dodać taką opcję do wykupienia SuperPremium/Supervip w której pomimo granatów oraz deagle można by dołożyć np. Więcej kasy na start. powiedzmy, że taka osoba otrzyma deagla, granaty w tabeli wników ( tab ) byłby także napis obok nicku VIP, oraz 1000%. SuperVip kosztowałby np. 14zł z hakiem lub więcej. Kolejną bardzo dobrą opcją i myślę, że korzystną to aby każdy admin posiadał Vipa.
Pomoze to serwerowi a jednocześnie graczom w grze :D 

Myślę, że każdy z adminów dałby radę w ciągu 30/31 dni uzbierać te 15 zł i wykupić vipa/supervipa.  Dlatego można by zrobić w pewnym sensie nakaz posiadania Vipa przez adminów serwera. 
Wychodzi na to, że jeżeli  17 admnów kupywałoby sobie vipa/supervipa co miesiąc to miesięcznie na serwer wpłynęło by 255zł a to już nie jest mała suma. Do tego 
parę vipów od graczy i już jest więcej pieniędzy.

A propo tych 2 slotów można by urządzić składkę na serwerze właśnie na te sloty. 

Dzięki temu wpłacane są nie duże kwoty przez 1 gracza ale jeżeli 17 osób wpłaci taką kwotę to zmienia postać sytuacji. 
Tyle ode mnie :D Pozdrawiam i wszyskiego najlepszego z okazji dnia dziecka !

 
 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie aby admini w jakimś stopniu (kto ile może) wspierali serva.

Ja oczywiście też coś symbolicznego sypnę.

 

 

 

 Staram sie jak moge zeby wszystkim nam sie dobrze gralo. Mam nadzieje ze chociaz troszke to widac... 

 

 

Tak Damian, wszystko co robisz jest nie troszkę, a  bardzo odczuwalne. Od razu jak awansowałeś na opiekuna, server ruszył! i myślę że znaczna większość ludzi tutaj grających może to potwierdzić.

 

A teraz pozwolę sobie podziękować w imieniu wszystkich użytkowników, za Twoją ciężką robotę, za wszystkie zimne poty wylane i za wszystko co robisz dla tego serva. :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że wprowadzenie obowiązkowej płatności KAŻDEGO z adminów byłoby dobrym rozwiązaniem(nie wiem ile kosztuje sms  +/- 2zł) Adminów jest sporo, a taka suma chyba nikogo nie zaboli, a serwer będzie pewniej stał(mniejsze dokładanie H@ i innych osobistości do serwera na utrzymanie)
z Vipem nie szalejmy, bo mało kto go ma np. na FFA. Vip np. za 5zł, ale mało będzie miał funkcji. Im więcej funkcji tym więcej trzeba będzie zapłacić. Myślę, że kto będzie chciał jakieś dodatkowe przywileje zapłaci o te 2-5zł więcej, bo to nie jest dużo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do VIP'a, tylko jeden rodzaj i tylko za cenę 11,07, inaczje musiałbym na każdym serwerze zmniejszyć cenę VIP'a.
Sklepik który posiadamy nie pozwala na ustawianie różnych cen dla serwerów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zbyt dużo kombinowania. Nie wystarczy, jak każdy admin co miesiąc wpłaci 5zł? Daje to 17x5=85zł. Do tego można ''sprzedawać flagi'' na pisanie,kicki,slapy i by było ze 120zł/msc, a to już coś jest :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak dla mnie zbyt dużo kombinowania. Nie wystarczy, jak każdy admin co miesiąc wpłaci 5zł? Daje to 17x5=85zł. Do tego można ''sprzedawać flagi'' na pisanie,kicki,slapy i by było ze 120zł/msc, a to już coś jest :P

85/2 i jeszcze od tego odejmij podatek :), tyle dostaję z każdego sms'a.

50% zabierają "wyżsi", a potem na koniec miesiąca dla pewność, koledzy z "góry" zabierają mi 18% by w Polsce żyło się lepiej ^ ^

 

Wystarczy to co napisałem wyżej, składka z VIP'em lub bez (jednorazowa) i zachęcanie do kupowania VIP'a, do tego dodanie samego slota na serwer.

7,38 zł jednorazowo to nie jest duża liczba.

Na DD2 się sprawdza.

 

Oczywiście tutaj można ten system poprawić, wszystko zależy od damiana, ceny slota też będą takie jak na innych serwerach.

 

Na sprzedawanie flag nie pozwolę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypromować sprzedaż vipa, dodać opcję sprzedaży slota, więcej nie trzeba.

Sprzedaż flag jest złym pomysłem. Albo się jest adminem i się ma wszystkie możliwości, albo nie.

 

Top3 zostawiłbym jak jest. Gracze walczą o to, dzięki czemu mamy rywalizację o "coś". Jest o co grać.

Składka dla nowych adminów? Nowych nie wiadomo ilu i kiedy będzie, więc darujmy sobie to.

Wielu z nas pisało, że jest w stanie dokładać się na serwer. Ilu z nich cokolwiek się dorzuciło?

Wystarczy odmówić sobie 4paka piwa czy kilku batonów czy palenia na miesiąc by mieć te 10zł na miesiąc. Przecież to nie majątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za składką miesięczna ale nie obowiązkową. Moge wspierać finansowo serwer, nie robi mi to problemu. Co do Vipa nei wypowiem sie bo jak dla mnie vip jest zbędną cześcią gry.Nie używam tego bo lubie sam sie mobilizować do gry.

 

Chudy, nikt ci nie każe sie na przymus dokładać, tak jak damian napisał: Nie chce rezygnować z dobrych graczy. Kup sobie raz na kiedyś vipa i już bedzie jakas pomoc w utrzymaniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz wszyscy zainteresowani sie wypowiedzieli w temacie.

 

Poprosze Karola zeby wprowadzil platny slot.

Top3 zostanie narazie, jest to zacheta do rywalizacji.

 

Z Super Vipem narazie sie wstrzymamy.

 

 

 

 

 

 

Wystarczy to co napisałem wyżej, składka z VIP'em lub bez (jednorazowa) i zachęcanie do kupowania VIP'a, do tego dodanie samego slota na serwer.

7,38 zł jednorazowo to nie jest duża liczba.

Na DD2 się sprawdza.

 

 

 

Uwazam to za dobry pomysl....Oczywiscie wszystko to jest NIEOBOWIAZKOWE  

Ale milo by bylo jakby odzew byl duzy.

 

Dla osob ktore nie chca Vipa( np. Hofman ;) ) zachecam do przelewow wspierajacych serwer:

Witam,

Jeżeli ktoś chce nam pomóc w opłacie serwerów/forum a także licencji na IP Board to dobrze w trafił.

 

Każda osoba która chce pomóc może wysłać przelew na te dane:

 

Przelew bankowy

Karol Skupień
35 2030 0045 1140 0000 0047 7640
67-100 Nowa Sól

Przelew PayPal

Mail: [email protected]

 

Opłata serwerów około 400 zł miesięcznie.

Opłata forum (stoi na VPS): 40 zł

Opłata licencji IP Board: 50$ co pół roku

 

 

Przelewy są traktowane jako dobrowolna wpłata, nie nalegamy. Chcesz pomóc ? Pomagasz. Nie chcesz? Nie pomagasz.

 

Po wpłacie zapraszam na PW

Tutaj sa dane Karola , jest to lepsza opcja bo wieksza polowa smsa to marza + podatek

 

Dzieki Wszystkim za posty i pomysly. Temat uwazam za zamkniety narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności