Skocz do zawartości

Rozpiska Gali


chudy^KrK

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiadać się komu pasuje, komu ewentualnie coś przełożyć musimy to wiedzieć do piątku !

 

GALA od 18-22 6 czerwca piątek.

 

1v1 o pojedynek najlepszego gracza - 18:00 - 18:45 myśle ze powinno sie skończyc.

 

Tróbój 19:00 - 20:30 myśle że tyle zajmie granie tych mapek choc tylko mr 6 to powinno tyle.

 

5v5 mixy - 20:45 - 22:00 to już koncówka zakończenie gali :)

 

Prosze komentowac poniżej i pisac czy pasuje Wam ten dzień post bd aktualizowany.

Zawodnicy Gali:

KiToL

S}{aDoW - Jest

n!ck - Jest

Damian? NL/PL

bR3Jk

chudy - Jest

5g - Odpada

HoFmaN- Odpada

Luffy - Jest

Milord- Odpada

Ziele - Odpada

Suchtiger

sikorrrrrrrrrrrrrrrrrr

wh-y

Swirusek - Jest

Revox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten tydzień wieczory dpadaja, bo pracuje do 22. Ale weekend cały od 12 do wieczora. I przyszły tydzień od 16 bo mam 1 zmiane do 14. Neta mam juz sprawnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm w Czwartek odpada za dużo nauki sorka przykro mi. Ale w piątek i sobotę mam wolą jak coś to można się zagadać i w sobotę to zrobić ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nikomu nie dogodzimy. To się po prostu nie uda. Jeżeli byłby to turniej o wartościowe nagrody to każdemu by pasowało, bo ułożyli by sobie plan dnia/tygodnia. Oczywiście są przypadki losowe i sytuacje których nie przeskoczymy, no ale jednak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PT i weekendy odpadaja, poniewaz teraz w pt juwenalia, a w weekendy sram komputer i staram sie do niego nie podchodzic :D wiec wiecie co jest grane, a kazdy inny dzien moze byc bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze czwartek będzie lepszy? Ale to tylko propozycja. Kasa doszla dzisiaj, Karol jest w trakcie kupowania WPLNow takze serwer będzie lada chwila. Dostałem takze informacje ze serwer trzeba będzie skonfigurować. Szukam osoby która sie tym zajmie. Biore pod uwagę tylko osoby które sie naprawdę na tym znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności