Skocz do zawartości

ub o.O


oO lol

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: o.O
Link do SSów: Brak, może administrator nie zrobił, lub to wina mojego CS'a lub systemu, nwm czemu tak jest, to już nie pierwszy raz się zdarza mi że nie mam ss'ów i kazdy myśli że mam WH i ban zostaje, dlatego prosiłbym aby administrator rozpisał demko. (Dostałem bana za kilka strzałow w ściane a nawet nikt nie dostał bo strzelałem na przypał... adminku, może pierw byś troszkę pomyślał i dopierdo banował :) )
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!
==== Zbanowany nick : o.O

==== Admin : BCN | #Malaa
==== Powod Bana : Wstaw screeny na cs-classic.pl
==== Wygasa : Nigdy ( od 06/02/2014 - 13 : 57 :
 

Serwer: Only DD
Link do bana:  nwm o co tu chodzi xD

 

A, i jeszcze coś, adminku kochany Malaa, następnym razem zanim oskarżysz o WH kogoś, to może pierw byś włączyłą nwm, słuchawki czy głośniki, nwm co Ty tam masz, zapewne magnetofon.

 

dziękiiiiii to tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili czuje się urażony. Ja nie strzelam sobie ss pierwszym lepszym osobą, ponieważ nie siedzę na spect 24/7/365. Jeśli byś zauważył, to jestem w grze. Dopiero, gdy na u@ gracze zaczynają pisać, wchodzę na spect. Twoje "WH"? Gdzie są SS'y? Nie kituj tu, niczym gracz info z dupy, bo się poniżacie. Dodam jeszcze, że zawsze mogę zrobić rutynową kontrolę, dla mnie pretekstem może być nawet jeden gracz, który daje mi namiary na Cziternie. I następnym razem zapanuj nad emocjami, zanim wymsknie Ci się zbyt wiele słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi graczu, rolą admina jest między innymi sprawdzanie czy dana osoba nie używa programów pomagających w grze itd. Więc gdy ktoś zaczyna pisać na u@ ze jakiś gracz ma wh, sprawdza go. Gdy admin uważa ze tak oto było, daje mu bana i ssy. Po to one są by dac je na forum i uzasadnić swoją niewinność. Nie zawsze admin da bana osobie z czitem bo każdy się myli. Więc proszę nie wyzywac admina Malaa. Tyle z mojej strony ^^

 

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS'y mają być, masz specjalne poradniki gdzie można znaleźć ss'y i wgl.

Ja nie będę rozpisywał przez 1h demek bo wam się ssów nie chce znaleźć.

Masz czas 24h od dania bana na dostarczenie ss'ów, jeżeli nie ub nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no... ban za free...? Takie oryginalne -.-

Szukam ss'ów od kilku godzin i nic...

Niech admin rozpisze demko i udowodnie... Aaaaa no tak, nie udowodni, a wiecie czemu?! Bo gram czystooo -.-

Nonskile,zerowce,nooby czy jak tam chcecie aby na was mówić, jedno zabicie i już mam WH? Pozdrooo, zainwestujcie w słuchawki pożądne a nie jakies od telefonu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech ktoś rozpisze demko... Przyznajcie, że nie chce wam się dupy ruszyć i rozpisywać bo macie to gdzieś... Ale nie ma to jak banować za free, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz. Widzisz wzór? Pisze ssy? Demko się przeważnie daje gdy zgłasza się czitera. Może to Ty nie umiesz poprostu znaleźć, albo Tobie nie chce się - cytuje - "dupy ruszyć" ?

 

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zachował chociaż odrobinę kultury to bym sprawdził te demko choć nie leży to w moim obowiązku. Ale że jesteś nie zbyt dobrze wychowany i/lub masz zbyt duże ego to przykro mi... Gracz pozostaje zbanowany a temat zamknięty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności