Skocz do zawartości

skarga na admina |<EsC>|


k0nIu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chcialem zlozyc skarge na admina |<EsC>|... uwazam iz gracz ten nie jest osoba kompetentna do sprawowania tego stanowiska.

 

Opisuje sytuacje : przez okolo 4-5 map gracze posiadajacy STEAM notorycznie SPAMOWALI mikrofon w taki sposob ze nie bylo nawet slychac wlasnych krokow ... po wielokrotnych prosbach na u@ o zmniejszenie tego spamu dostalem odpowiedz: "kup sobie steam" ...

Z tego co sie orientuje serwer nie jest tylko i wylacznie dla graczy STEAM i nikt nie ma obowiazku zakupu tej platformy ... Niestety na serwerze nie funkcjonuje opcja MUTE a z tego co pamietam za spamowanie mikro jest kick/ban ... 

Moim zdaniem skoro admin |<EsC>| przez okres 4-5 map (okolo 100 minut) nie poczynil zadnych krokow aby zaistniala sytuacja ulegla poprawie to uwazam iz jest to osoba nie nadajaca sie do bycia adminem na serwerze ... 

 

Prosze o podjecie stanowczych krokow w zwiazku z takim a nie innym zachowaniem admina |<EsC>|

 

 

Uprzejmie prosze o wypowiedz graczy ktorzy byli obecni przy zaistnialej sytucji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a wiesz może że jest taka opcja mutacji w konsoli oj chyba nie wiesz ;). Kilkakrotnie mówiliśmy zmutuj nas przez konsole lecz ty nic.

A propo STEAM to ja to mówiłem przeszkadza ci to kup sobie Steam chyba to nie jest duży wydatek. Za około 20zł dostaniesz Key.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha kup przecież mutować można a jak chcesz to kupić steama a nie płacz jak dzieciak jakbyś tyle na premki nie wydawał to by cie na steama było stać tyle w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo z Tym Się Zgodze...

 

 

Było Ich Chyba Z 3-5max i spamowali przez mikro i mówili i denerwowali graczy :)

 

 

Aaaaa ESC Sobie Gra A Tu Mu gracze spomowali all na u@ a on sobie gra kurwa co to za admin... Napisał On Nie ma Czasu Banować Bo Sobie Graaaa.

 

Proszę Mu Zabrać Admina... Cały Serwer Potwierdzi że napisał. Gracze Którzy Spamowali Mową "Free" I "R4EDEON" Zbanować ich Na 2 Dni

 

 

Gracze Pisali Tak "ESC Zbanuj Ich a nie... Gracze Pisali all Tak

 

ESC "Nie mam czasu gram teraz"

 

 

 

Proszę Mu Zabrać Admina I Zobaczyć HLTV I Zobaczyć Co Nasz Admin Robił Jak Mu Pisali...

 

 

 

 

PROSZĘ MU ZABRAĆ ADMINA...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze proszę o dowody że otrzymałeś taka odpowiedz o de mnę po 2 primo ns rozmawiają też przez mikro, jest coś takiego w konsoli jak Player list tam możesz mutować graczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow widzę konkret jak już mówiłem w konsoli można zmutować ale wy takie zaprzeproszenie "Półgłupki" nie używacie mózgu. Naprawde Steam to jest duży wydatek serio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam tak ... ja nie mam obowiazku nikogo mutowac a tym bardziej kupowac sobie STEAM .... jak widac ESC jest adminem ktory nawet nie zna regulaminu bo klania sie 11 pkt regulaminu panie ESC ... wiec pozdro dla Ciebie ze masz adma a nie znasz regulaminu 

 

 

P.S. tu masz link ... zajrzyj to zapoznasz sie z regulaminem : http://forum.cs-classic.pl/topic/6157-regulamin-call-of-duty/

 

obowiazkowo przeczytaj sobie punkt 11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha kup przecież mutować można a jak chcesz to kupić steama a nie płacz jak dzieciak jakbyś tyle na premki nie wydawał to by cie na steama było stać tyle w tym temacie

 

 

NIE POWINNO CIE TO INTERESOWAC NA CO WYDAJE MOJE PIENIADZE ... pozdro dla Ciebie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tych graczach nie było nad używania mikro i żadnego spamowania najpierw dowiedz się co to jest spam apotem pisz takie rzeczy  

 

 

 

tyle mam do powierzenia dziękuje 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do rozwiazania tej sytuacji zachecam H@ do sprawdzenia sobie HLTV ... moim zdaniem gracz EsC nie zasluguje na to zeby byc adminem ... to tyle jesli chodzi o moja opinie w tej sprawie ...

 

a jesli chodzi o gracza YeS? ... hmmm ... na HLTV z pewnoscia znajda sie jego wyzwiska pod moim adresem ... ale bana oczywscie nie dostal bo jedynym aktywnym adminem na grze byl jego "kolega" EsC .... 

 

pozdro 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Proszę Sprawdzić HLTV

2.Kolega Napisał U Góry

3.ESC Nic Nie Robił Żeby Zbanować Ich A do Yes To Jest Jego Kolega Pisałem ESC Na U@ Że MNie Yes Obraza Od "Pierdolonych Pedałów Jebanych I Od Dziwkarzy.

4.Nawet Go Nie Zbanował Bo To Jego Kolega

 

 

 

5. Proszę Zabrać ESC Admina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzi robicie igły z widły ;) koniu taki z cb props a steam to nawet nie kupisz myślę że w przyszłości będą ss-y a co w tedy hmmm zobaczymy ;)

 

Pozatym to nie był spam tylko info dawaliśmy itp więc nie rozumiem was. Jest w konsoli opcja mute ale wy jej nie znacie ;/

 

Jeżeli chodzi o adminów było ich wtedy 2 propsie ale widać nie angarzujesz się w życie serwera więc nic nie wiesz taki z cb props ;/

 

 

Myślę że tyle w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nikt nie ma obowiązku zakupu platformy steam, ale to też napewno nie wina admina że ty jej nie posiadasz tak jak w wypowiedzi wyżej zostało ci wspomniane istnieje coś takiego jak " player list " w menu cs'a GDZIE MOŻNA MUTOWAĆ GRACZY. Pozatym gdzie są dowody ? gdzie jest wzór, i co wspolnego ma funkacja EsC do twojeje nieumiejetności zmutowania sobie kogoś? kolejna skarga bez wzoru oczywiscie znów nagradzam WARNEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. każda kolejna skarga z dowodem wypisana jako HLTV w sprawch gdzie jest coś do wyjaśnienia co zostało " powiedzane " przez mikro prez kogokolwiek zostanie nagrodzona kolejnym warnem. Od dawna każdy powinien wiedzieć że hltv rozmów graczy nie nagrywa ;] więc dowodem nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności