Skocz do zawartości

UB !!!!!!!!


Netsky

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zjebany po 10h pracy i dla kurwa odprężenia wchodzę sobie kilka głów strącić na serwer po czym od razu mi się nie spodobała atmosfera, ale sobie myślę : chuj tam lekarstwo na to jest.. skrusz,skreć znajdz jebana zapalniczke i odpal.
kilka minut później widze płacz na monitorze, że bije, oszukuje etc.. Daje wam słowo wypłakali mi kurwa rzeke.. Biłem ich praktycznie do zera nsy płakały ale ja jestem wyrozumiały.. matka tornister przetrzepała uwagi znalazła był dym.. (też w ich wiekiu tak miałem ) 
Ale wybuchłem gdy kurwa dostałem jebanego bana na 30 min za to, że Admin o ile można tego małego gamonia/ gamonice nazwać adminem..
Bez przesady, ale kurwa to dziecko ma 15 lat albo i nie i zbanowało mnie za to, że zabiłem kurwe z AWP gdy chciała raszować

Axel killed BCN | #Malaa with awp
dostałem bana za 30 sec na respie.. Tak kurwa według regulaminu nie powinienem stać, ale kto go kurwa pisał?
Resp ct ponizej minuty to slay kurwa kick, ale nie ban..
Poza tym kurwa CT ma bronic bsa a nie latać po naszym respie.. jak by temu skrzatu udalo się zraszować wyjebać 5 to by nie płakało..
Przepraszam za bluźnierstwa i ostrzeżenie prosze mi dać po obejrzeniu dema z hltv. bo to gowno z flagami i bindowanym amxmodmenu małpuje przez mikro i ma kurwa 14 lat. PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Nie ten dział

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności