Skocz do zawartości

Gla Cs-Classic ponowne drużyny..


chudy^KrK

Rekomendowane odpowiedzi

Wybraliście termin niedziele, więc gramy w niedziele od 15-18.Zamieszcze przykładowe mecze, postaram się wybrać w miarę równe składy ;)

Jako iż jest mniej graczy wpadłem na taki pomysł, w komentarzach/postach prosze komentowac.

 

SKASOWAŁEM SKŁADY PONIEWAŻ POŁOWA LUDZI NIE POTRAFI CZYTAc POPRZEDNICH TEMATÓW I TO CO W TEMACIE JEST...

 

KTO BĘDZIĘ TEN ZAGRA TO JEST OCZYWISTE NIE BĘDĘ AŻ TAK ODCHODZIŁ OD SKŁADÓW NA FORUM W SHOUTBOXIE BD NAPISANE KIEDY CO SIE ZACZYNA.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi niedziela pasuje.. Cóż powiedzieć. Ciężko jest zebrać dużą liczbę osób w jeden dzień.. Większość głosowała za niedzielą, albo czwartkiem tj. dziś. 

Co do non steam to nie mam zaufania.. Sami wiecie jak dużo cziterów gra na serwerze.. Nie ma dnia bez kilku banów..

Ja jestem np. za tym, że po prostu było vote jaki dzień, padła niedziela i koniec.. Jak komuś nie pasuje, to niech się ugada z resztą na wcześniejszą godzinę, lub późniejszą i tyle. ALE jeśli ktoś się nie dogada i będzie brakować kogoś w teamie to niestety odpada(dany team przegrywa). Zasady muszą być jasne i tyle.. Mało kto traktuje tą grę poważnie w sensie.. GALE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie tez wyrzucili : )  Takie "plany" byly tej gali a tu ledwo jakis mix 5v5 i pare gierek 1v1 3v3

 

 

PLAN DNIA:

1 vs 1 Pojedynek o najlepszego gracza

Mecz o FINAŁ:

Ziele vs Suchitger

Mapa: AIM albo AWP

MR 12 bez zmian strony

 

Finał 

Ziele/Suchtiger vs Milord

Mapa:Aim albo AWP

MR 12 bez zmian strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany były, a wyszło co wyszło, ponieważ jak widać nie da się zebrać większej ilości osób na kilka godzin. Każdy ma swoje priorytety. Życie prywatne jest jednak ważniejsze, norma : )

W przyszłości rozwiążemy to inaczej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swirusek fajnie by było jak byś zagrał, tym bardziej że byłeś zapisany, ale server na mixy only steam. Jednym rozwiązaniem widzę kupienie do niedzieli steama na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie że wyrzuciłem.. tylko dałem tych co są w ankiecie co głosowali na niedziele plus ja bo moge w każdy dzien.. kto chce zagrac miał mi pisac na pw... napisałem w tamtym temacie... bo mi sie kurwa wierzyc nie chce że nie potrafia sie ludzie zebrac na konkretna godzine, jest mase gier co sie potrafia zbierac... ustalone jest 15-18 kogo nie bd to trudno... będzię np te 11 miejsc zawsze ktoś moze mnie zastapic to nie jest powiedziane... Padł pomysł każdy sie cieszył zajebiscie itp a teraz jest narzekanie.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja:

 

Jeżeli tak ciężko jest ustalić jedną datę dla wszystkich osób, to może jednak niech gala odbędzie się przez parę dni? (O ile jest to możliwe)

 

Jednego dnia Trójbój, kolejnego 5x5 itd.

 

Wtedy na trójbój będzie decydować te 6osób, a nie ~20..

 

 

 

Co do non steam to nie mam zaufania.. Sami wiecie jak dużo cziterów gra na serwerze.. Nie ma dnia bez kilku banów..

Aruś, chyba nie sądzisz że do Gali weźmiemy pierwszą lepszą osobę, która ma 15minut przegrane na serwerze.. Tutaj chodzi o Świruska, czyli stałego gracza na serwerze..

 

 

 

Jeżeli jest możliwość rozłożenia Gali na parę dni, proponuję ponowne wybory składów, ze względu na aktualne uwzględnienie wyłącznie graczy, którzy mogą być w niedziele.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie co, mogę mojego steama użyczyć, nie ma problemu :>

 

@edit:

http://www.kinguin.pl/category/261/counter-strike-1-anthology-steam-gift/?utm_source=okazje.info&utm_medium=referral&utm_campaign=okazje.info

Tańszego pewniaka nie ma, na allegro różne cuda się dzieją. Tu masz ze sklepu ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję kupować steam, ale TYLKO wersja pudełkowa w oryginalnej folii ponieważ jak masz kartkę od valve z kluczem(tylko wersja box) to w razie kradzieży konto zostanie Ci zwrócone.

Natomiast jak np. kupujesz na allegro SAM KLUCZ to możesz oczekiwać, że po jakimś czasie konto zostanie Ci odebrane.

przykład:

kupujesz klucz steam na allegro. Grasz parę lat, dodajesz sobie gry itp. itd. i po tym czasie konto Ci znika. Czemu?

Bo prawowity właściciel(co kupił wersję box) zachciał sobie tego konta i wysyła wiadomość do VALVE z informacją, że jego konto zostało skradzione. Podaje swoje dane i przesyła zdjęcie CD-KEYA(http://img815.imageshack.us/img815/3474/85804778.jpg) takie coś im wysyła i konto zostaje mu zwrócone, a Ty je tracisz bezpowrotnie, bo nie masz nic do udowodnienia kradzieży, a valve NIE UZNAJE czegoś takiego jak allegro itp. itd. to jest tzw. dostęp osób trzecich i valve od tego umywa ręce(takie jest moje przypuszczenie-dla ciekawskich regulamin valve, ale stawiam, że mam rację) Owszem możesz potem bawić się ostatecznie w sąd itp. itd. ale nie udowodnisz, że tamten allegrowicz Ci ukradł to konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja:

 

Jeżeli tak ciężko jest ustalić jedną datę dla wszystkich osób, to może jednak niech gala odbędzie się przez parę dni? (O ile jest to możliwe)

 

Jednego dnia Trójbój, kolejnego 5x5 itd.

 

Wtedy na trójbój będzie decydować te 6osób, a nie ~20..

 

 

Aruś, chyba nie sądzisz że do Gali weźmiemy pierwszą lepszą osobę, która ma 15minut przegrane na serwerze.. Tutaj chodzi o Świruska, czyli stałego gracza na serwerze..

 

 

 

Jeżeli jest możliwość rozłożenia Gali na parę dni, proponuję ponowne wybory składów, ze względu na aktualne uwzględnienie wyłącznie graczy, którzy mogą być w niedziele.

Według mnie jest to dobry pomysł. Powinno to ''zmniejszyć'' problemy dot. czasu gry. Łatwiej będzie przecież zmówić 10-12 osób niż 20-25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności