Skocz do zawartości

Gla Cs-Classic ponowne drużyny..


chudy^KrK

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Steam także może czitować, pewności nigdy nie masz. Świrusek to stały gracz, więc wątpie żeby czitował. Tak w ogóle to Cie nie kojarzę, grasz w ogóle na tej gali?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja swojego steama kupiłem za 7zł na allegro i wszystko jest w porządku, nie narzekam :)

Jak gościu ma same pozytywy na allegro to chyba pewniak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Świrusek jest ogarniętym graczem i nie wieże żeby cheaty  miał nigdy a po drugie jestem za tym żeby był na gali bo jest stałym graczem itd.....

A jak coś to w niedzielę mogę zagrać galę 5vs5 ;p 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tej gali też nie ogarniam, zrobił sie smietnik tu i niepotrzebny spam. Bylem w skladzie ale znalazla sie madra glowa ktora robi wszystklo pod siebie i wyjebala wiekszosc graczy. Moja rada jest taka, nie wymyslajcie juz takich bezsensownych "Gali" bo z tego co rozmawialem z ludzmi to tylko wkur.... Temu nie pasuje to a temu tamto, a organizatorom pasuje wszystko bo zrobili wszystko pod siebie. Taka prawda. Była niedziela a zrobiło sie nic, gra tylko kilku graczy. Zamiast brac stalą ekipe która była w składzie to zrobila sie kombinacja ten musi kupic steama, ten od kogoś pozyczy. Dajcie juz z tym spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hofman, nie mów, że pod siebie wszystko robimy, bo jak widzisz, mnie też tam nie ma w składzie... 

Wyszło z tego jedno wielkie gówno, niestety. Tak jak napisałem wcześniej, gdybyśmy grali o coś, to zapewne każdy by się choć trochę wysilił, żeby znaleźć te godzinkę na konkretny termin. W przyszłości inaczej do tego będę podchodził, a terminy będą narzucone z góry jeszcze przed zapisami. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż napisze te słowa bo nie wytrzymam.. JA PIERDOLE.. tłumaczyłem że to jest skład który ZAGŁOSOWAŁ NA NIEDZIELE, NIE GŁOSOWAŁEŚ TO SKĄD MIAŁEM WIEDZIEĆ ŻE PASUJE CI GRAC? Również napisałem żeby sie do mnei zgłaszali Ci co dadza rade grac i maja chęc to jakos wykombinuje składy... Najlepiej nie wiedziec niz a kłapac ryjem... sory za agresje ale nie wytrzymuje już.. Napisz na steam jeśli chcesz zagrac i tyle, proste. 

 

GALA MIAŁA SIE ZACZĄĆ od 15 ale postaram sie już od 14 ogarniąc wszystko i ustalac mecze w razie gdyby zawodnicy mieli wyjsc, kto chce zagrac na gali od 14 bądzcie dostępni na steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chudy o jedno cie prosze nic juz nie wymyslaj. Najlepsze rozwiazanie wejsc na serwer i pograc indywidualnie. A ty nick co ty myślisz paniczu z zagramanicy, biznesmen! Co ty myślisz ze jak napiszesz ze zagramy o coś to kazdy przyleci tu zeby o cos grac? czlowieku to jest zabawa, no chyba ze ty lecisz na nagrody bo juz nie pierwszy raz dajesz do zrozumienia ze ty za nagrode bys gral. Stary ja pracuje po 10h a czasami po 12 na warsztacie i co ty myslisze ze przychodze z pracy i lece do kompa grac? Mylisz sie! Mam rodzine, obowiązki. Nie pasuje mi w kazdy dzien. A to ze ty masz taka prace a nie inna to sie ciesz, z reszta nie tylko ja mam napiety grafik. Ci co chodzą do szkoły maja poprawki jak znam zycie, podciagaja oceny aby jakos wygladac na koniec roku. Wrócę do słów chudego: 
 

tłumaczyłem że to jest skład który ZAGŁOSOWAŁ NA NIEDZIELE, NIE GŁOSOWAŁEŚ TO SKĄD MIAŁEM WIEDZIEĆ ŻE PASUJE CI GRAC?

 Popatrz posty wstecz,(http://forum.cs-classic.pl/topic/19026-gala-cs-classic/) napisalem że w niedziele moge wiec nie pierdol ty mi ze nic nie napisałem. Jeśli zakladasz temat to go dokladnie śledź.  
 
@EDIT z tego co sie dowiedzialem to kazales zaknac temat na twoja prosbe. W wczesniejszym temacie odpisalem. Otwierasz kilka tematów a potem sie gubisz co kto napisał. Tyle odemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HoFmaN, nie piardnij czasem bo w portki narobisz ^^ Wysilił byś się trochę i wypowiadał z szacunkiem, bo w tym momencie pokazujesz niski poziom.

Panicz odpowie na Twe żale. Otóż ja, jaśniepan z zagranicy zasugerował, że ludzie jak widać mają wyjebane w te całą galę.

Czy grałbym za nagrody? Pewnie, że tak... Gram teraz, bez nich, więc grał bym również o nie.

To co chciałem powiedzieć, to to, że gra o "coś" jest na pewno bardziej interesująca i dodaje choć trochę emocji. Tego jednak widzę nie wywnioskowałeś.

Cieszę się, że masz rodzinę, pracę i obowiązki... ale wyobraź sobie, że też żyję na tym świecie i też je mam. To, że potrafię się dostosować to już inna kwestia.

Jeśli starasz mi się ubliżyć, to zrób to osobiście, napisz do mnie, lub chodz na ts'a porozmawiać. 

 

Co do samej gali, nie wypał.

Nawet 10 ludzi nie potrafi się zebrać i zagrać 5v5. Siedzimy na ts'ie i czekamy, ale końca nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chciałbym wiedzieć, na chuj się wszyscy spinacie ze sobą? Ja pierdole ludzie, to jest tylko jebana gra a tu lecą wyzwiska, podejrzenia, wyśmiewanie się. Jeśli tak ma być, to myśle, iż jest to pierwsza i ostatnia taka gala na tym serwerze, bo widzę, że takie coś nie wypali i same spiny będą przez to. Sory za słownictwo, ale już mnie to powoli wkurwia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3v3 wyszło. Jeśli chodzi o składy to nie mam zdania, bo były ciągle zmieniane, jednak pograliśmy fajnie :) Ktoś już pisał, że zapisy będą prowadzone po ustaleniu terminu itp. itd. tak by było najlepiej :) mamy rady na przyszłość i tyle. Co do nagród, to można kiedyś zrobić nagrody za wygrany mecz. Faktem jest, że przyciągnie to większą uwagę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wybaczcie, że nie mogłem być na gali, ale wypadła naprawa auta i nic nie poradzę - dopiero teraz wróciłem.

 

Chudy, n!ck staraliście się, no ale niestety wyszło jak wyszło.. ciężko jest zorganizować kilkanaście osób o jednej porze, stąd zaproponowałem by gala odbyła się w różnych dniach. Jako że ciężko było wszystko odkręcać, jeśli już osoby się pozapisywały na dany dzień - rozumiem, że nie było wyjścia.

 

Co do ilości tematów również uważam, że było tego troszkę za dużo (wyszedł z tego jeden wielki chaos)

 

Jak wszyscy ochłoniemy, może jednak pomyślimy nad kolejną galą, która tym razem będzie:

 

- Zapowiedziana dużo wcześniej.

- Posiadała na forum jeden temat wyłącznie do Zapisów, a drugi wyłącznie do Dyskusji dotyczących gali.

- Brać ludzi steam / non-steam z 30h przegrane na serwerze (z uwzględnieniem graczy, którzy walczyli na mixach) => liczy się zabawa a nie ograniczanie graczy, że eee.. ten nie ma steam, to może cheaty włączyć.. ten to reprezentował Nas gdzie indziej to też nie może grać (o co w ogóle z tym chodziło?)

 

i tyle!

 

Wiem, że niektórzy mogą mieć problemy w szkole, stąd proponuję kolejne spotkanie w trzy dni pod rząd (która konkurencja będzie pierwsza, to zależy od osób, które będą w niej uczestniczyć).

Może 27.06. , 28.06. , 29. 06. ?

 

 

Ludzie bez spiny, są drugie terminy :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności