Skocz do zawartości

BCN Mala and OSDI


Jointek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Szybki Lopez

2.Nick admina/gracza który zawinił: BCN MALA, O.S.D.I
3.Admin/Gracz :  ADMIN
4.Data i godzina: 23:30 +/-
6.Opis sytuacji: Wyżej wymienieni "szanowni" adminowie, chyba nie wiedzą na czym polega adminowanie, ale ja nie o tym - jeden drugiego slapował, po chwili zabawa zmieniła się, na utrutnianie gre graczą slapowanie przykładowo - Mason'a. Drugą rzeczą jest nadurzywanie "ADMIN SAYA" to co wypisywali jest poprostu (...) zostawie to bez komentarza. Nasuwa mi się myśl, czy taka sięc jak CSC potrzebuje pseudoadminów, którzy dobrze się bawią, a o konsekwencjach nie myślą, zatem wychodzi na to - płace mam adma i róbta co chceta? Pozostaje jednak kwestia niesmaku i obnażenia z godnością, ale każdy pracuje na swój "rachunek" - a co za tym idzie reputacje. =)

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez dzieciaku co Ty pieprzysz... to ze my miedzy soba (adminami) dla smiechu sie slapujemy i robimy to w momencie kiedy jest koniec rundy nie utrudniajac sobie nawzajem gry to za przeproszeniem gowno cie to powinno obchodzic.. Zrobilismy cos tobie? Slapowalismy cie? Nie to wez czlowieku pie**olnij barana w sciane to moze ci sie mozg nastawi bo ta skarga nie ma sensu...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. PIERDO*NIJ BARANA W SCIANE. :D. Mason jakoś do nas problemu nie miał, odebrał to jako dobry żart. Dotknęło Cię to? Nie sądzę. Zajmij się życiem i się nie wpierda*aj tam gdzie nie trzeba, bo ja nie rozumiem co chciałeś tym osiągnąć. Rozumiem, gdybyśmy ZABIJALI graczy.

 

@Edit: Sam obejrzałem to demko. I wiesz co? Zwróć uwagę, że Łukasz Nie miał nic przeciwko, dodam jeszcze moment "po wyrzuceniu" go z respa po tej akcji i gdy tam wrócił. W pewnym momencie się zatrzymał i jako Administrator widziałem, jak napisał na u@ bodajże "hahaha". Co jeszcze dodać? Nikt na tym nie ucierpiał.  Więc idź się przespać, lub jebnij wiaderko na "lepszy sen". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, i po co te całe zamieszanie hmm? Nie trwało to długo a to było odbierane jako żart i nikt na tym nie ucierpiał, OSDI wykonuje Swoją "pracę" doskonale i nie mam do niego żadnych zarzutów a co do Malaa jego frekwencja na serwerze jest imponująca, nawet w nocy, gdzie grają może 3 osoby to on siedzi i gra, a tak ogólnie może i Malaa ma małe problemy z flagami adminowskimi, ale się do błędu przyznaję i naprawia to co zrobił źle. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mala i teraz się tylko sama pogrążasz dając przykład:

 

Racja. PIERDO*NIJ BARANA W SCIANE. :D. Mason jakoś do nas problemu nie miał, odebrał to jako dobry żart. Dotknęło Cię to? Nie sądzę. Zajmij się życiem i się nie wpierda*aj tam gdzie nie trzeba, bo ja nie rozumiem co chciałeś tym osiągnąć. Rozumiem, gdybyśmy ZABIJALI graczy.

 

@Edit: Sam obejrzałem to demko. I wiesz co? Zwróć uwagę, że Łukasz Nie miał nic przeciwko, dodam jeszcze moment "po wyrzuceniu" go z respa po tej akcji i gdy tam wrócił. W pewnym momencie się zatrzymał i jako Administrator widziałem, jak napisał na u@ bodajże "hahaha". Co jeszcze dodać? Nikt na tym nie ucierpiał.  Więc idź się przespać, lub jebnij wiaderko na "lepszy sen". :)

Co te teksty mają znaczyć ?! Ty jesteś adminem ? Admin ma dawać przykład graczom a nie przeklinać do nich dodatkowo.

Jeszcze ja coś dodam. Zgłaszałem na u@ trzykrotnie czy może ktoś ogarnąć gracza który ciągle wyzywa a Mala nawet nie dała mu ostrzeżenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a czy nie mozecie rozmawiac jak na doroslych przystalo?

Obrzucajac sie blotem nie dojdziecie do porozumienia, a takie dziecinne teksty swiadcza tylko o was.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem świadkiem tej sytuacji, jednakże na temat admina BCN Mala mogę powiedzieć, że z pewnością nadużywa admin saya. I ma problemy z pingiem. Co do kultury wystarczy przejrzec AMX Bans. 
Owszem Mala, zabawa zabawą, ale bycie adminem to odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Admin to nie zabawka i wiem o tym ja, wiesz o tym ty i wiedzą o tym WSZYSCY.

Na forum też obowiązuje kultura.

 

Flagi niektórych adminów, a zwłaszcza BCN zostały poprawione. 

Przypominam że jeżeli zachowanei admina się nie poprawi, zostanie on wyrzucony. Jesteśmy osobami dorosłymi, więc chyba nie muszę tłumaczyć jak powinna zachować się osoba DOROSŁA na takim stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności