Skocz do zawartości

Serwer do mixow


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mamy juz oficjanego serwera do mixow cs-classic.pl1000fps

 ip:193.33.176.174:27015

haslo dostepne u adminow FFA.

 

Chcialem prosic o pare spraw:

 

1.Dodanie go do forum jako 11 serwera, chcialbym zeby mial wlasne forum bo sam sie nie utrzyma.

2.wlaczenie HLTV na nim

3.ustawienie z poziomu pukawki gry steam/non steam. Potrzebujemy to do gali FFA ktora sie odbedzie w niedziele.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.wlaczenie HLTV na nim

3.ustawienie z poziomu pukawki gry steam/non steam. Potrzebujemy to do gali FFA ktora sie odbedzie w niedziele.

 

 

 

- To będzie  ---> 2.  3.

 

- Co do listy nie jestem pewien po co ma być dodany serwer na którym będą grane tylko mixy co jakiś czas.

 

- Własny dział zrobimy.

Edytowane przez Rybak™(AWARIA)
do niedzieli będzie gotowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zeby mial swoje miejsc na forum .Docelowo bedziemy na nim grac mixy z innymi serwerami z cs-classic np FFA-BF2 . Jest to serwer kupiony przez Karola a ufundowany przeze mnie. Nie chcialbym zeby padl po jakims czasie z braku funduszy. Widzialem na innych sieciach ze takie serwery sa oficjalnie dodane do forum. Mysle ze reklama poprzez forum pozwoli mu zostac z nami na dlugi czas. Zawsze mozna go tez wypozyczac i dzieki temu zarabiac na utrzymanie. Prestiz tez bedzie wiekszy dzieki takiemu serwerowi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem tutaj sam :), ja o wszystkim nie decyduje pogadamy z karolem i wtedy albo będzie albo nie napisałem tylko co napewno będzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypożyczaniem nie jest ciężka sprawa.

Domyślnie ustawmy brak hasła. Wchodzisz, chcesz mixować, zmieniasz hasło... skończyłeś grać, wychodzisz, jednak przed tym zmieniasz hasło na domyślne, czyli "brak".

Tym sposobem unikniemy problemów z wejściem na serwer. Jeżeli jest zajęty, to zajęty, jeżeli wolny to wolny, proste.

Wśród nas mam nadzieję są na tyle odpowiedzialne osoby, że potrafią "posprzątać" po sobie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick pomysł dobry, ale nie wiem czy się sprawdzi. HLTV obowiązkowo, dział na forum też będzie potrzebny. Gdyby zrobić specjalny temat do wypożyczania serwerów i każdy by wiedział ze dnia x o godzinie y zostanie wypożyczony serwer, to będzie trzeba szukać przeciwników, którzy mają serwer. Jeśli zmieniać platforme na s/ns to tylko na czas gali, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nick jest pomysł bardzo dobry dlatego jestem za tym żeby to było ale też chcę się dowiedzieć kiedy włączycie HLTV - i to co luffy napisał jak się przy tym sprawdzi HLTV.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

SPAMOWAĆ MI NA PW jeżeli chodzi o ważne rzeczy, ja mam sklerozę, a jeszcze dodatkowo w ostatnim czasie mam za dużo spraw na głowie i zapominam gdy wejdę na tę chwilę/dwie. Znajdę czas, dodam, ale najlepiej napisać na PW z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności