Skocz do zawartości

prosba o ub


los ami

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: los ami
Link do SSów: nie ma linku nie bylo scrinow 
Wycinek z konsoli(bez IP)*:==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 

==== Zbanowany nick : los ami 
==== Zbanowane IP : 88.156.173.60 
==== Admin : Sodus 
==== Powod Bana : AB 
==== Wygasa : 06/06/2014 - 02 : 41 : 38 ( od 06/05/2014 - 21 : 41 : 

Serwer:
Link do bana: nie ma linku nie bylo scrinow a ni nic tylko 5 godzin a teraz jest na zawsze bog jeden wie za co !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

przed wczoraj dostalem bana na 5 godzin od sounds  za aim bota nie wiem o co chodzi  nyga sie sprol ze strzelilem trzy banie nawet nie sprawdzil odrazu dostalem bana ! albo ja nie ogarniam albo on ??? do tego wczoraj weszlem i dostalem na zawsze bana od asiuni choc 5 godzin minelo jestem czysty jak lza prosze o ub  gdyz nie czituje i nie mam zamiaru a ta asiunia to chyba tez nie ogarnia bo gdy mam bana na 5 godzin gdzie mija to sie nie daje na zawsze chyba ze ja tego nie rozumiem ??!!!!!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ CO TY KLAMIESZ? ZA AIMBOTA? A CZYTAC UMIESZ? ZA AB! CZYLI SIEDZENIE NA AKTYWNYM BANIE! Odnalezione rezultaty

Aktywne bany (3) Data Gracz SteamID Admin Powód Bana Długość   06.06.2014 los ami NeoBans Asiunia :) ;* Aktywny ban... Na zawsze page.png 05.06.2014 los ami NeoBans Sodus AB 5 Godzin(y)  page.png 30.05.2014 los ami NeoBans #1[Nowy sezon/klasy/perki][CoD 350 LvL]Cs-Classic.pl[EXPx2 22-11][Call Of Duty] [KSG] Uzytu dziwnego przycisku 2 Godzin(y)  page.png
Wygasłe bany (0) Data Gracz SteamID Admin Powód Bana Długość  
AMXBans # Gm 1.6 by Larte Team.Design wykonany przezGmStaff
Edit byDiglett aka Kudloc dla CS-Classic.pl
 

 

NA AB BYLES! ZRIOZUM NAJPIERW CI PRZEDLUZYLEM A POTEM ZAS JAK BYLES TO CI DALA PERMA,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za uposledzenie umyslowe admina ktory nie potrawi sprawdzic czy masz aktywnego bana jak byk pisze w amxbans ze mial bana na 2 h od [KSG] automatu, to nie zawsze oznacza celowe dzialanie (odpalenie sie). Dostajesz UB a admin zostaje zawieszony w swojej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności