Skocz do zawartości

Podanie YeS?


YeS?

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:YeS?
2. Imię:Sławek
3. Wiek: 17 Lat
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):7/10
5. Mikrofon(Tak/Nie)TAK
6. Składka(Tak/Nie):TAK
7. Link do swojego GT**:
http://www.gametracker.com/player/YeS%3F/193.33.176.64:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Dlatego bo się nie bd wkurzał :) Jak są jakies dzieci i mają wh :) i softy itp :)
Cs jest po to zeby zagrać sobie dla zabawy a nie być lepszy i się spalać ;/
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):0:1:59501074
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 4-5 h :) a w weekend może wiecej nic nie wiadomo co :)
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Zawsze gram ale najdłuzej to weekend :)
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:Troszkę już gram w te pistolety :) z 4 lata ale z przerwami :) a U was jestem już troszkę ;3
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Oczywisićie ze byłem adminem.
Admin to nie jest nic takiego :). nawet byłem  moderatorem i się bardzo dobrze spisywałem :D

,3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żart ?

Nawet 10 h nie przegrane, 8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Dlatego bo się nie bd wkurzał :) Jak są jakies dzieci i mają wh :) i softy itp :) czyli ty chcesz być adminem dlatego że nie chcesz się wkurzać jak grają na czitach ? " Zawsze gram ale najdłuzej to weekend :)" Wyjaśnij w jakich godzinach.

Narazie na nie. Spróbuj za tydzień po przegraniu 20h i napisz porządne podanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA NIE!

wypowiada sie w swoim podaniu

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Dlatego bo się nie bd wkurzał :) Jak są jakies dzieci i mają wh :) i softy itp :)      (jest pelno adminow od tego.) a ja jestem praktycznie calymi dniami i nie ma czitów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

-Wypowiadasz się w swoim podaniu 

-Nawet dzisiaj widziałem jak już kogoś wyzywałeś

-Niecałe 10h przegrane

-"zawsze gram" jakoś ja ciebie nie widzę zawsze na serwie.

 

Napisałeś jeszcze, że "Cs jest po to zeby zagrać sobie dla zabawy a nie być lepszy i się spalać" to czemu jak ktoś cb zabije pare razy już masz problemy jak nie klutnia to spamowanie na u@ ze ma wh. Jakoś sprawdzam i jest czysty, odpisuje na s@ CZYSTY a ty dalej, że śmieszny jestem jeśli uważam, że on nic nie ma...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności