Skocz do zawartości

Podsumowanie Gali Cs-Classic FFa.


chudy^KrK

Rekomendowane odpowiedzi

Pierw kilka słów ode mnie. Wyobrażałem sobie to troche inaczej, na poczatku miałem wszystko pod kontrolą, był plany itp, potem zaczeły sie komplikacje i niestety niezbyt sobie poradziłem, tematy zaśmieciły to i nie zauwazyłem że Hofman pisał że w niedziele możę(Wybacz za to :)) Oczywiście chciałem coś zorgaizowac by zagrało sie 4fun.Nick twierdzisz że ta gala to jest nie wypał? Trudno Twoje zdanie szanuje je ale ja dalej będą dązył do organizji turniejów itp mam pomysł już na kolejny bardziej go przemyślałem i akurat mam nadzieje że w tym organizacja wypali napewno, moim zdaniem grnaie 3v3 sie sprawdziło, mi sie grało super w trójboju nie wiem jak Wam ale nie każdemu się dogodzi. Zawsze trzeba dązyc do doskonałości nie wyszło teraz zbytnio? To Gala CS classic II będzię o wiele lepsza ! ;) To był pomysł rzucony na głeboką wode i dlatego pewnie tak sie stało, wracając do tematu nizej przedstawie lekki opis plus troche ode mnie.Btw. W takich turniejach tez poznaje sie charakter zawodników, pozdrawiam bR3J'ka który pewnym zdaniem popisał sie jak conchita uroda ~ wh-y jest spalony/odpalony jeden chuj :) NIE pozdrawiam Cie.

 

 

 

1v1 o Pojedynek Najlepszego Gracza

Uczestnicy: Luffy,bR3Jk,Suchtiger

Luffy 3:9 Suchtiger
bR3Jk 4:8 Suchtiger
bR3Jk 6:6 Luffy
 
1 Miejsce  Suchtiger 17 pkt
2 Miejsce bR3Jk - 10 pkt
3 Miejsce  Luffy - 9pkt
 
3v3 Trójbój
Składy:
bR3Jk & n!ck & Luffy
revoX &Hajdzik &Suchtiger
KiToL& Wh-y & chudy
 
bR3Jk & n!ck & Luffy 20:16 revoX &Hajdzik &Suchtiger
Aim map 9:3
De_dust2 2:10
Cs_Assault 9:3
 
KiToL& Wh-y & chudy 24:12 revoX &Hajdzik &Suchtiger
Aim map 10:2
De_dust2 8:4
Cs_Assault 6:6
 
KiToL& Wh-y & chudy 23:13 bR3Jk & n!ck & Luffy
Aim map 6:6
De_dust2 9:3
Cs_Assault 8:4
 
1 Miejsce  KiToL& Wh-y & chudy 47 pkt
2 Miejsce bR3Jk & n!ck & Luffy 33 pkt
3 Miejsce revoX &Hajdzik &Suchtiger 28 pkt
 
Najlepsze dwie akcje turnieju... :D (moim zdaniem)
W 2 meczu w trójboju kiedy ja(chudy) zabiłem 3 na B i szedłem rozbroic pake wtedy mój kolega z zespołu  KiToL dziabnął mnie nozem i zabił :D (Dust2)
Kiedy w drugim meczu kiedy suchtiger po zmiane stron w pierwszych 2 rundach wykonał potrójne zabicie to w trzeciej gdy zabił mnie i Wh-y to żeby mu sie nie udało KiToL popełnił Samoójstwo :D (Cs-Assault)
 
"Beka.." Turnieju
Oskarżenie Wh-y przez br0jka o to że jest odpalony xD
 
Z czym był największy problem?
Z wytłumaczeniem zasad meczu bo oczywiscie luffy musiał zabijac ludzi gdy każdy mu pisał nie zabijaj :D
 
Niewypał? Brak ludzi 
 
 
PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW GALI POŚWIECILISCIE SWÓJ CZAS BY ZAGRAĆ COŚ CO NIE MIAŁO TEORTYCZNIE SENSU, CHOĆ DLA MNIE WYSZŁO SUPER :) RÓWNIEZ PODZIĘKOWANIA DLA N!CKA W POMOCY ORGANIZACJI I DAMIANA :) POZDRAWIAM WSZYSTKICH, 5!.
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. Było trochę spin, co mnie zdenerwowało. Już z br3jkiem tak nie przesadzajcie, bo raz coś takiego powiedział z powodu nerwów. Wkurwił się na grę i powiedział, że why jest odpalony. Też na assaulcie się wkurwiłem i coś podobnego raz powiedziałem chyba o chudym,  why albo o kitolu, tyle że nie tak wprost (także pod wpływem emocji :** SORKA MIŚKI). Trochę odbiegłem od tematu. No więc najlepsze 3vs3, fajnie się grało. Jedynie te mapy były średnie (aim_map i cs_assault). Na przyszłą galę na pojedynek 1vs1 dałbym jakiś większy wybór map (mi np. bardzo nie odpowiada granie na aim mapie/awp indi). Także można zrobić 'drugą edycję' pod warunkiem, że wszystko będzie wcześniej dokładnie przemyślane i rozpisane, będzie lepsza organizacja, uczestnicy ogarną swój czas. Reasumując, gala nie była zła nie licząc tych spin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze bylem nieobecny.

Moja dziewczyna zrobila mi impreze-niespodzianke urodzinowa.

Mialem i w sumie mam pelna chate pijanych ludzi wiec grac nie moglem.

 

A co do oskarzen to pamietajcie ze musza byc zawsze dowody! Wtedy moze sie do tego jakos odniesc.

 

Byla to pierwsza gala wiec organizacyjnie pewnie najtrudniejsza.

Tutaj dziekuje Wszystkim ktorzy mieli swoj wklad w to a w szczegolnosci Chudemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grało się zajebiście! :D Kto nie grał może nam pozazdrościć. Chudy i reszta ekipy z gali dzięki za grę i organizację, oby więcej takich turniejów. Kocham Was <3

 

Najlepsza akacja: kosa w plecy dla chudego :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzę, że było ok, a powinno być dużo, dużo lepiej. Następna będzie lepsza : )

 

@edit

@down

No jasne, życie prywatne ważniejsze od gier, tu nie ma za co przepraszać. Każdemu może coś wypaść, wszystkiego nie przewidzisz ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Beka.." Turnieju

Oskarżenie Wh-y przez br0jka o to że jest odpalony XD
 To nie było i nie jest spieszne okey,super bardzo dziękuję za turniej było ciekawie ale też się wkurzałem i tyle!!!
I dlatego tak powiedziałem.Bo jak ja jestem wkurzony to mi nic nie idzie i tyle..
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wzyciezca  :party:

 

 

Mam nadzieje ze kolejna gale zaplanuje ktos bardziej ogarniety, kompetentny i uczciwy. Pozdrawiam

Próbojesz mnie w tym momencie obraizic? Jelsi tak to słabo Ci to wyszło, niby taki stary a taki głupi ;). Ogarniałem jak mogłem, tak jak tłumaczyłem jeśli ludzie sie nie potrafili zebrac sam sie pogubiłe, ucziwy? Jakbym chciał to bym zagrał sobie i w 1v1 a tak to szukałem gracza... więc nie pisz głupot :) Skoro Damian nawet mnie poprosi to zorganizuje z kims ewentualnie sam druga gale Cs-Classic ;) A pewnie pod wieczór będzię opis nastepnego turnieju na który mam już pomysł :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Beka.." Turnieju

Oskarżenie Wh-y przez br0jka o to że jest odpalony XD
 To nie było i nie jest spieszne okey,super bardzo dziękuję za turniej było ciekawie ale też się wkurzałem i tyle!!!
I dlatego tak powiedziałem.Bo jak ja jestem wkurzony to mi nic nie idzie i tyle..

 

Z tych nerwów nie zmieniłeś czcionki i nie napisałeś na końcu "Pozdrawiam"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty chudy za głupoty wypisujesz? Piszesz jak hipokryta, a przy okazji to ty mnie obrazasz. W ten sposób Pokazujesz jakim dzieckiem jestes. Na samej gorze piszesz co innego a pod moim postem  jeszcze cos innego. Pomyśl zanim cos do kogos napiszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się grało :)

Do brejka nic nie mam :) być może częściej wpadał na mnie na mapie, dziwne akcje robiłem i dlatego tak powiedział :P Nie wiem, czy to było pod żarty, czy nie, ale ja do nikogo nic nie mam :) przyzwyczaiłem się do słuchania, że jestem odpalony! ;)

Luffy mi też pisał na steam, że.. A nie pamiętam :D że skany robię i to niemożliwe :P miło się grało z Wami :) 

Czekam na następne rozgrywki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności