Skocz do zawartości

FirstTimeInCs


FirstTimeInCs

Rekomendowane odpowiedzi

1. NickFirstTimeInCs
2. Imię: Kuba
3. Wiek: 16
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre 7/10
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): Nie
7. Link do swojego GT** : http://www.gametracker.com/player/FirstTimeInCs/193.33.176.93:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: A więc tak wiem że wyda się to wam śmieszne ale dosłownie godzinę temu wpadłem na serwer i zasmuciła mnie liczba graczy oszukujących (na wspomagaczach) tzw: Aimerów i Cziterów . Może i jestem nowy ale ktoś musi zaprowadzić tam porządek ogarniam skille admina i ogarnę serwer w krótkim czasie dużo czasu na nim mogę spędzić i naprawdę chcę pomóc o niego dbać . Mam nadzieję że zrozumiecie .
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Posiadam STEAM_0:1:20872380   0 00:18  114    0
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 4 h + dziennie w tygodniu a weekendy 6 h + 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: 15 - 20 dni robocze weekendy różnie 9-20 coś takiego ale z przerwami
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 4 lata 
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak byłem mam trochę doświadczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA NIE

nawet 1h nie przegrałeś...

składka..

amx 7/10 ? HAHA "tak byłem mam trochę doświadczenia" pomyliłeś cyferki bo trochę doświadczenia to nie jest 7 tylko maks 4/5

4-6 godzin dziennie ? Pokaż to jakoś.

Konto dla podania

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: 15 - 20 dni robocze weekendy różnie 9-20 coś takiego ale z przerwami. 

Wyjaśnij godziny a nie dni.

+Warn dla kolegi za składanie podania bez wymagań.

+KOLOR CZERWONY TYLKO DLA ADMINISTRACJI.

I lepiej zapoznaj się z regulaminem serwera i forum bo wątpie że 30 min na serwie i znasz regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności