Skocz do zawartości

Kto nie próbuje ten nie wygrywa :)


JeloneK ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick

Đαηι∂ℓ™♥

 

Wiek:

15 Lat.

 

Staż gry Counter-Strike

Można liczyć już 4-5 lat.

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans?

Tak, podczas bycia Junior Adminem na pewnej sieci.

 

Ile czasu poświęcasz forum?

Na forum jestem co dziennie po kilka godzin (3-6), zależy to oczywiście od dnia. Zbliżają się wakacje, więc będę miał ogrom czasu dla forum jak i serwerów.

 

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?

Kiedyś zdarzyło mi się skorzystać z dopalaczy typu aim czy wh. Szczerze mówiąc do tej pory mam wh na komputerze, ponieważ jest on bardzo przydatny, kiedy ogląda się demko do rozpatrzenia ( WH czy SKILL). Pozwala nam to widzieć grę z perspektywy gracza czitera :)

 

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci

Tylko warnem (2 razy) a tak to jeszcze nie zdarzyło mi się dostać bana na serwerach (nie zaliczającbanów za ping czy afk)

 

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Jak już wyżej wspomniałem miałem konto w amxban's jako Junior Admin, więc doświadczenie w ss'ach czy rozpisywaniu demka 

 

Informacje o sobie lub uwagi

Nazywam się Daniel, mam piętnaście lat, uczęszczam do Gimnazjum nr.2 Im. Henryka Sienkiewicza. Interesuję się CS'em, Motorowerami, Muzyką oraz Komputerami. Jestem osobą cierpliwą, miłą jak i odpowiedzialną.

 

  • Co najmniej 5 dni spędzonych na froum Jest
  • Przynajmniej 100 postów napisanych na forum Jest
  • Konto na forum powyżej 2 miesięcy Jest
  • Chęć pomagania innym użytkownikom Jest :)
  • Czyste konto (Brak warnów) Brak
  • Dobra znajomość regulaminów forum Znam
  • Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji Jest
  • Umiejętność obsługiwania się amxbans (nie jest aż tak ważna) Jest

 

  • Dużej aktywności w życiu forum Aktywny
  • Podstawowa znajomość regulaminów panujących na forum Znam regulamin
  • Wdrażanie różnego rodzaju pomysłów dotyczących sprawdzania cziterów (osób korzystających ze wspomagaczy) Pomagałem M@jki'emu raz ocenić demko oraz dałem pomysł o sprawdzaniu demka z odpalonym wh (NS)
  • Zobowiązanie się do wypełniania obowiązków UbTeam Zobowiązuje się
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zastrzeżeń, choć ludzie mogą się przyczepić do wieku, no nic to tylko cyferki :).
Osobiście jestem na tak, spełniasz wymagania, przekonało mnie Twoje podanie a co najlepsze, spodobał mi się motywacyjny tytuł.
Jeżeli posiadasz doświadczenie w tej funkcji to przydasz się tutaj na pewno bardziej, niż ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, powiedzmy to nie ten moment :) odczekaj jeszcze, bo dla mnie nadal jesteś "świeżakiem" ;) A do tego, podania składasz, TS np. Każde inne podanie wiąże się z obowiązkiem, przemyśl czym chcesz się zajmować :) [admin ESL, Redaktor, admin TS? i SupportUB] troche za dużo na tego świeżaka :) Posiedź jeszcze.

Na teraz, nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie ładnie, estetycznie napisane, chyba nie widziałem na tej sieci estetyczniej napisanego. Robi to duże wrażenie, wymagania spełnione, jestem na tak. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie jak użytkownik Siwy, zdecyduj się czym chcesz się zająć prawdą też jest że jesteś "świeży" troche więcej aktywności i narazie 1 kierunek nie 10 naraz. Jeśli sie zastanowisz to wiesz co zrobić. Narazie nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności