Skocz do zawartości

[UB]Screeny od Czeste chmury geste odc 1


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Czeste chmury geste
Link do SSów: http://www.sendspace.pl/file/e21c925645a23d630642c16
Wycinek z konsoli(bez IP)*: Czemu bez ip ... ?
Serwer: Onlydd2
Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=41829

 

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!
==== Zbanowany nick : Czeste chmury geste
==== Zbanowane IP : ...
==== Admin : eQ` demolka
==== Powod Bana : Wstaw screeny na cs-classic.pl
==== Wygasa : Nigdy ( od 06/10/2014 - 14 : 47 : 29 )


Kicked :[NeoBans]

 

 

Proszę o szybkie ub i reprymendę dla tego admina. Nie ogarnia on całkowicie powierzonej funkcji. Ledwo wszedł na spekta i od razy ssy...fakt, że wszedłem do gry i miałem 18:3 po 3 rundach (+ paka) ale to nie obliguje go do robienia od razu ssów bez oglądania gracza.

Wczoraj pisałem do niego, że typek ma aima. Koleś miał nick "naplety jebane", grał już na serwerze z dobre 10 min i dopiero jak napisałem temu pożal się boże adminowi, że naplety jebane ma aima...to on mu dał kicka z powodem nick!!!!!! Kurwa szok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie dawać ub do puki nie rozpisze demka, zachowaj jakąs kulture na serwerze non steamku, bo wiem że jesteś odpalony a demko rozpisane dziś będzie na forum, i daruj sobie takie teksty co do mojej osoby.

 

 

Dodam że SSy to najmniej pewne sprawdzanie Gracza.

 

 

 

1:41 od razu na model (wie)

3:15 skanuje prosto w model

3:41 wiedzial ze wychodzi, szybki unik, byc moze przypadek

3:45 widzial ze wychodzą odbija na lewo

3:48 zabija dwóch, ale wie że jest jeszcze jeden, wychodzi idealnie

3:55 wyskakuje z celownikiem na modelu, od razu strzały

 

4 minuty, a ja jednak sądze że jest odpalony, dziwne akcje, oraz dziwnie troche się zachowuje celownik. Moim zdaniem Ban powinien zostać, szybko wrzuca screeny, więc antyss :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie dawać ub do puki nie rozpisze demka, zachowaj jakąs kulture na serwerze non steamku, bo wiem że jesteś odpalony a demko rozpisane dziś będzie na forum, i daruj sobie takie teksty co do mojej osoby.

 

 

Dodam że SSy to najmniej pewne sprawdzanie Gracza.

 

Kulturę? Do kogo się pytam? Do Ciebie, absolutnie...demko rozpiszesz...o rany, już się nie mogę doczekać Twojej kompromitacji.

 

Zaskoczyłeś mnie tylko tym ostatnim zdaniem (najmniej pewne z tym się zgodzę ale oczywiście sypiesz nimi na lewo i prawo i to banujesz czystych graczy po sprawdzeniu nie więcej niż 3 minuty na spekcie, więc nie rozumiem absolutnie twojego toku myślenia) przez co masz u mnie małego plusa, bo już myślałem po tym banie i pierwszym akapicie, że mam do czynienia z totalnym durniem. Każdy normalny myślący człowiek wie, że steam nic nie znaczy.  To tylko oryginalna gra za 15 zł, której absolutnie nie potrzebuje i jako ten "non steamek" koszę Cie jak rolnik zboże kombajnem...

I do tego "bo wiem, że jesteś odpalony" ... nie jesteś pierwszym który to "wie" i nie ostatnim który niestety ale z tym dziwnym poczuciem "jak on to robi, że jest lepszy ode mnie" będzie musiał żyć do końca życia i nic na to nie poradzi... chyba że zaczniesz myśleć i opanujesz tą grę na takim poziomie jak ja to wtedy będziesz mógł powiedzieć "wiem, że on jest "odpalony" ale ja się lepiej "odpalam"...

Nic mi nie udowodnisz, bo nic nie mam. Gram w tą grę 5 lat i nigdy żadnego czita nie instalowałem ponieważ korzystam z własnego mózgu a nie z substytutów. Czekam niecierpliwie na przyznanie się do błędu z Twojej strony albo na kompromitację.

Pozdrawiam wszystkich myślących i wybaczcie moją arogancję ale inaczej nie potrafię się obchodzić z takimi ludźmi.

Edytowane przez Jimmy(Czeste chmury geste)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeste chmury geste jest czysty wiec nie dręczcie tego tematu,znam go juz od czasow jak ten serwer nalezal jescze do murzynow,byl sprawdzany kilka razy dziennie ,poprostu jest dobry:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez co do tego gracza nigdy nie mialem podejrzen.

Napisalem Ci, ze te ss-y sa raczej bezpodstawne, czekamy na demko, a jezeli okaze sie, ze owy gracz jest czysty, to mam nadzieje, ze zachowasz sie jak na faceta przystalo i przyznasz sie do bledu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 po to są ss'y .. jak admin nie jest pewien czy jesteś czysty (albo widzi ze masz "wspomagacze" ) to robi ss'y a jak jesteś czysty to jaki problem wrzucic??? po 2 naucz sie kultury tym bardziej  jak o cos prosisz, w tym wypadku ub,.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A , przepraszam że napisze , bo to wasz temat ^,^ , ale chciałbym upomnieć Czeste chmury geste , że nie pisze się w swoim temacie.

 

Wysłane z mojego ST21i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też miałam bekę miał staty 18 : 3 [3 rundy] i poprosili o bana bo jakis typek z ct dostal skana i plakał.

A admin oczywiście ze względu na to że sam obrywał zbanował.

I co do tego ns , nie jego wina ze teraz ns'y biją steamy . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sądziłem totalna kompromitacja...jak się nie znasz kolego to daj sobie spokój albo zanim coś następny raz napiszesz to się zastanów kilka razy więcej, bo teraz nie przyniosło skutku. Nic tutaj nie ma nadzwyczajnego poza tym, że ta rozpiska nie bardzo się ma do tego co na demku ale nie ważne. Czekam aż ktoś poważniejszy to przejrzy i się wypowie a najlepiej da ub.

 

1:44 - chyba ci się pomyliło w tym czasie nic nadzwyczajnego nie widzę... - lipa

3:15 - przed tym chwilę jakaś zwiecha na demu jest i przeskok na kilka sekund, też to macie? Później to normalny skan tym bardziej, że wcześniej słyszałem że tam siedzą na A, team informował między innymi i sam słyszałem...wiedziałeś w ogóle że tam się da skanować? Chyba nie... - lipa

3:41 - jakbyś scherloku nie zauważył ten unik był przed granatem który sam rzuciłem...no chyba że nie chodzi ci o to bo ogólnie ni jak się ma czas w twoim opisie do zdarzeń. Jesli to później po wystrzeleniu magazynku na skan...to kurwa wybaczcie..ale jak mam inaczej przeładować a słyszałem że tam są... - lipa

Dwie ostatnie akcje to wybaczcie ale nawet się do tego nie odniosę...

 

Czekam na ub. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tylko o ub po upływie 24h jak to jest w regulaminie w przypadku nie dostarczenia przez admina banującego dowodów, bo to wyżej to pomyłka...a Ty sobie szukaj demek nawet sprzed pół roku, bo tyle już tutaj gram i możesz opisać każde po kolei a z każdym kolejnym coraz bardziej będziesz się pogrążał. I wtedy jak już coś wyskrobiesz to założysz nowy temat, bo nie mam zamiaru czekać przez twoje dziwne domysły... Z poważaniem Jimmy ^^

Edytowane przez Jimmy(Czeste chmury geste)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co spamicie w tym temacie, jak pisałem to nie was powinno interesować. Wy na życzenie chcecie warna, jak modek zobaczy to polecą. 

 

Do tego, 

JA - demko czyste, ale dla potwierdzenia czekam na Nikotyne,

do tego momentu (aż on nie wypowie sie) nie widze żadnego postu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Jimmy UB, a demko zobaczy potem (bo teraz cos nie ma, a juz mija 24h) Nikotyna, - Otworzy temat i da swoje zdanie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności