Skocz do zawartości

Skarga BCN Mala


whosnext

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: neytiv

2.Nick admina/gracza który zawinił: BCN Mala
3.Admin/Gracz : BCN Mala
4.Data i godzina: DZIŚ
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):
6.Opis sytuacji: Wyjaśnij mi BCN Mala (albo inni admini) dlaczego potraficie banować dziennie tego samego gracza po kilka razy? Dziś już dostałem od niego bana pod innym nickiem, dziś wchodzę wieczorem ponownie, znów pod innym nickiem - i tak bardzo bardzo często, ponieważ nie tylko ja korzystam z tego steam'a stąd inne nicki.  No tak - steam id nie jest zmienne - ale nick jest. Więc jak nick inny to już inny gracz, wh etc. A tak ciężko sprawdzić w AMX BANS steam id? Że dany gracz był po raz X banowany za to samo i ssy wychodziły czyste i będą wychodzić :) Taka syzyfowa praca z Waszej strony - lecą ssy - są czyste, później ktoś inny na moim miejscu gra - znów lecą ssy - itd. Więc: jeśli już ma się posadę admina, warto czasem się wysilić i sprawdzić poszczególnych graczy. Jeszcze jedno - kultura. Kultura tego admina. Poucza na serwerze każdego - i prawidłowo, od tego jest ADMIN. Ale pisanie wulgaryzmów czy też mówienie przez mikrofon do innych graczy - kolegów? - raczej nie jest stosowne. Reprezentuj się godnie jak na swój wiek Panie adminie. I zwracam się do tych z wyższą rangą - ustawcie tego admina bo czytałem, że wcześniej też skargi na niego były. Prosta sprawa - zerknąć na steam id, kopiuj wklej, amx bans - ok, był dziś ban. No chyba, że jak ktoś reprezentuje wyższy poziom gry, musicie dziennie dawać Xrazy ss'y. Nie pozdrawiam i czekam na wypowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że admin ma po kolei sprawdzać każdego czy czasem wcześniej nikt go nie sprawdzał? Przy takiej ilości graczy (32 slot serwer), to bym nazwał syzyfową pracą. 

Tak czy siak, nie dziw się, że dostajesz/dostajecie tyle banów skoro zmieniasz nicki... Nie jesteśmy od tego by rozpoznawać kto jest kim. Powiem więcej, to, że jesteś często banowany oznacza tylko, że na serwerze jest ktoś kto o niego dba. Oby tak dalej...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na innym serwerze dyskusja była z adminem, że robi ssy w kółko tym samym osobom. Ktoś napisał: "i po co to robisz jak zaraz go odbanują."

Odpisał: "jak Ci się nie podoba że masz robione screeny 15x to zmień serwer" - zajebiste podejście, godne podziwu.

Odpowiedziałem mu: "jak się nie potrafi rozróżnić dobrego gracza od czitera to zrezygnuj z admina..." - prosta riposta...temat na tym się zakończył, bo chyba ów admin przyznał mi rację.

 

Jak ktoś się nie zna to niech zrezygnuje a nie nęka ludzi ssami na okrągło. Przyjrzyj się dłużej niż 3 minuty jednemu graczowi a jak Ci szkoda czasu...to zrezygnuj po ch*j się pchasz na tą funkcję? Ktoś inny złoży podanie kto akurat może lepiej się zna.

 

Niby syzyfowa praca jak napisał "nick" takie zaglądanie w kółko do banzaja...ale i tak trzeba poświęcić chwilę, żeby się komuś przyjrzeć tzn kilka minut, to można też to zrobić w minute zaglądając do tego banzaja...nie widzę problemu. Jak się nie zna to i tak da te screeny patrząc na same staty, taka prawda i tak robi większość adminów, ale na to jest jedyna rada, to co wyżej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałeś, to tylko polaczek ci tak sprawdza z adminów :) Nie ma nikogo innego, kto ci szuka w amxbans czy jest / był ban.. 

Ale, był taki plugin na serwie, kurde nie wiem czy jeszcze jest.. ? <Siwy> <IP> <SID> był banowany 3 razy ... na głównym dla admina, teraz tego nie ma jak dobrze mówie. Jeżeli chcesz coś zmienic, to tylko dodaj propozycje żeby to wgrać (o ile już to jest) bo nie pamiętam :)

 

A jak ci nick napisał, sprawdzaj przy takiej ilości graczy każdego? Odpada, wystarczy zobaczyć u@. W 1 rundzie idzie 6 odpałów, a że serw stoi dobrze co chwile nowi graczy + płacz że odpały, 1/4 sie zgadza z tego. I teraz admin ma patrzyć. ?

Składaj podanie, zobacz jak to jest i spróbuj każdego sprawdzać czy dostał bana kiedyś czy nie.. oczywiście do tego ogarniając serwer. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na innym serwerze dyskusja była z adminem, że robi ssy w kółko tym samym osobom. Ktoś napisał: "i po co to robisz jak zaraz go odbanują."

Odpisał: "jak Ci się nie podoba że masz robione screeny 15x to zmień serwer" - zajebiste podejście, godne podziwu.

Odpowiedziałem mu: "jak się nie potrafi rozróżnić dobrego gracza od czitera to zrezygnuj z admina..." - prosta riposta...temat na tym się zakończył, bo chyba ów admin przyznał mi rację.

 

Jak ktoś się nie zna to niech zrezygnuje a nie nęka ludzi ssami na okrągło. Przyjrzyj się dłużej niż 3 minuty jednemu graczowi a jak Ci szkoda czasu...to zrezygnuj po ch*j się pchasz na tą funkcję? Ktoś inny złoży podanie kto akurat może lepiej się zna.

 

Niby syzyfowa praca jak napisał "nick" takie zaglądanie w kółko do banzaja...ale i tak trzeba poświęcić chwilę, żeby się komuś przyjrzeć tzn kilka minut, to można też to zrobić w minute zaglądając do tego banzaja...nie widzę problemu. Jak się nie zna to i tak da te screeny patrząc na same staty, taka prawda i tak robi większość adminów, ale na to jest jedyna rada, to co wyżej napisałem.

 

 

Zgadzam się z Tobą. Wychodzi na to, że zbyt często admin nie jest w stanie rozróżnić dobrego gracza od odpalonego. Na serwerze jest sporo graczy, to fakt. Ale przecież ktoś kto otwiera po pierwszej rundzie statami 8:0 jest zaraz wg Was odpałem? Non steamy spamują pewnie na u@ banuj go banuj, ale nawet się dobrze nie przyjrzy danemu graczowi. Runda - dwie leci ban. Poświęć czasem godzinę, dwie na samym siedzeniu na spect i obserwuj. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model, ja Cię widziałem pierwszy raz. Nie mam zamiaru sprawdzać, czy miałeś bany, czy zmieniasz te nicki. Jesteś czysty? Okej. Graj jednym nickiem a unikniesz więcej tego typu nie porozumień. Na serwerze jestem po to, aby WAS pilnować. Za to, że staram się stworzyć przyjemną atmosferę BEZ OSZUSTÓW powinniście mi dziękować. ( Nie oczekuje tego, to moja praca. )

 

@Edit: Kultura - szerokie pojęcie. Ja NIE BRONIĘ wam przeklinać ( dlatego też lubię sobie przeklnąć, gdy jest do tego moment ), ja tylko WYRZUCAM/BANUJE za wyzwiska. Bo w tej grze nikt nie jest gorszy, ani lepszy. Traktuje wszystkich równo. Jeżeli pojawiają się wyzwiska na serwerze - są one pisane w żartach i śmieszą obie strony. Innego przypadku nie toleruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności