Skocz do zawartości

Skarga Koniu


YeS?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka piszę skargę na admina dlatego bo to jest porażka;/

On ma admina ?
Jak byłby sodus to by gościa zbanował za txt.

A nie siedzi i nic nie robi.

 

Nick YeS? SteamID STEAM_0:1:59501074 SteamCommunity ID 76561198079267877 Adres IP Ukryty Typ Bana SteamID Powód Bana KULTURA Wykonano 11.06.2014 - 19:38:50 Długość Bana 30 Minut(y) (30 Minut(y)) Wygasa 11.06.2014 - 20:08:50 (29 Minut(y) pozostało) Zbanowny przez k0n1u SteamID Admina Ukryty Zbanowany na #1[Nowy sezon][Dywizje!][CoD 350 LvL]Cs-Classic.pl[EXPx2 22-11][Call Of Duty] (de_inferno)

 

Dał mi bana za kulturę jak napisałem
Stary wez ogarnij się. i go zbanuj ..bo to jest porażka kur.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór i w języku polskim jeśli można, bo to co akutalnie napisałeś nie da się zrozumieć. Dostałeś bana na 30 minut za kulturę piszesz coś o banie za txt o adminie 'sodus' a zaraz o k0niu. I dowody oczywiście że admin zbanował cie nie słusznie 24h później warn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1.Twój Nick: YeS?

2.Nick admina/gracza który zawinił: Koniu
3.Admin/Gracz : Admin.
4.Data i godzina: 19;39
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): AmxBans.
6.Opis sytuacji:Gram i dostałem bana na 30 min za to ze napisałem .

Zbanuj tego typa bo goni na txt .

Pisalem z 3 razy i napisalem za 4 razem. Zbanujesz go bo nie wiem ile razy mozna pisać do cb tępaku :)

Sorki ze obraziłem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak samo mógł cię zbanować za rozkazywanie adminowi :) do 1h Po tym co napisałeś, a tępak mógł już uznać za obraze, czyli 1h. 

A ty dostałeś bana na 30 minut, zamiast ~ 2h ? i jeszcze piszesz skarge na niego. 

 

A TXT, dla każdego txt jest czymś innym. 

Jeden uważa że np.. (eldo) dach na respie CT jest TXT, 2 że dach nad BS (ten wyżej ;)] a 3 (cod) klasa mini / teleporter i gdzies w sciany, pod mape, nad mape. Czasem sie zdarza źle "wskoczyć" :) A jak już ci w góre skoczy, to jest trudniejsza gra, bo ci skacze bardzo celownik. Więc na pewno tak nie latał :)

 

Dowód przedstaw gdzie admin popełnił błąd nie banując za TXT, bo AMXBans nim nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban słuszny który już ci minął idz graj następnym razem jak piszesz skarge wstawiaj dowody tymbardziej jak chcesz żeby ktos dostał bana za TXT robisz ssa i go wstawiasz dajesz też jego sid/ip/nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności