Skocz do zawartości

Podanie Buu !? ;>


warklad

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Nick: Buu !? ;>

 

2. Imię: Grzesiek

 

3. Wiek:  21lat.

 

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):9/10 // 10/10 (amxmodmenu) znam bardzo dobrze, co do modyfikowania pluginów i tworzenia ich, to trzeba sobie troszkę przypomnieć.

 

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak, ale brak TS3 wraz z Ventrillo.

 

6. Składka(Tak/Nie): Tak.

 

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Buu%20%21%3F%20%3B>/193.33.177.87:27051/

 

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Hmm, od czego by tu zacząć, na pewno jestem osobą odpowiedzialną, nie boję się przyznać do swoich błędów w grze, czasami zdarzy się, że poniosą mnie emocje, ale słowo "kur**" wszystko uspokaja. Kilka razy zdarzyło się tak, że na serwerze nie było Admina, pisanie do Opiekuna w takich sprawach, aby wszedł na serwer bo biega czit jest bezsensowne, chociaż zostałem zmuszony już kilka razy do niego napisać, pisanie do innych adminów też nie jest moją najlepszą stroną, gracza z "wh" da się jeszcze przeżyć, ale jak ktoś lata odpalony na aimie + no spreadzie jest strasznie denerwujące, gracze przez to uciekają z takiego serwera. Jestem w stanie pomóc rozwijać serwer w miare moich możliwości, jestem osobą pracującą więc bardzo rzadko będzie można mnie spotkać z rana, czy w środku nocy, ale popołudniami będę na pewno. :) Po GT widać, że wchodzę codziennie a na serwerze gram niestety tylko 2 tygodnie, chcę zostać na pewno tu na dłużej, jest miła atmosfera na serwerze co czyni go dużo lepszym. :) (PS. Przydałaby się jakaś reklama na wiaderku :P)

 

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Tak (STEAM_0:0:60027297) 2k13, wcześniejszy steam 2k10 a wcześniej grałem na piracie (NS) Zmiana steama nastąpiła po długiej przerwie, zapomniałem po prostu hasła do konta, no i maila, kiedyś się je tylko zakładało, żeby potwierdzać, że konto rzeczywiście jest moje, po czym zostały zagubione passy. Przez całą swoją grę grałem tylko pod tym nickiem, na tym serwerze jak i wcześniejszych.

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  Zależy ile mam czasu, pracuje a więc malutko, ale staram się być jak najczęściej, minimum godzinke dziennie.

 

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  Dni robocze od 16-24, zależy czy mam co robić, czy po prostu wieje nudą i można pograć w CS'a. :) Zależy też czy jestem u siebie, czy u teściów. :)

 

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Swoją przygode zaczełem w 2003 roku do teraz, oczywiście były przerwy. Ostatnia przerwa 4 miesiące.

 

13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Miałem trzy własne serwery, które sprzedałem jakieś pół roku temu, staż 8 miesięcy jako Opiekun serwera na CodMod, oczywiście nie na tej serwerowni, a adminem byłem wielokrotnie na serwerach TP, Bf2, CodMod i Diablomod. Co do moich byłych serwerów, mogę podać sieć na której się znajdują, numery gg moich adminów jak i Opiekuna serwera i oczywiście kontakt do H@ u którego byłem Opiekunem serwera.

 

Pozdrawiam wszystkich gorąco, proszę o srogie słowa(pisma, posty) krytyki na mnie. :D

 

@Siwy - Czytałeś temat jak dodałem zbugowany. :P Przygotowałem się na to więc wkleiłem jeszcze raz. :) Taptalka? xd

 

@Vernon, mimo, że będę grał mało, to poradzę sobie na tej posadzie. :) Poza tym są sytuacje gdy nie ma admina na serwerze przez czas który gram, np godzine. Zawsze przyda się pomoc, nikomu nie będę zawadzać a na pewno się przydam, nie składałbym podania, gdyby podczas mojego grania na tym serwerze nie zdarzyły się sytuacje gdzie na serwerze nie ma admina. :)

 

@asiunia chciałbym sprostować, na tym serwerze miałem jednego bana, za ss'y reszta tylko za ping. :P Nie możliwe, abyś mnie banowała za kulture. ^^ Zazwyczaj siedze cichutko jak myszka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylbym na tak, ale grasz zbyt krotko i nawet sam napisales ze masz "malutko" czasu wiec mysle ze lepiej zostawic ta posade komus kto moze poswiecic duzo godzin na csa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie TAK - Daję okejke.
Ale sie rozpisałeś, prawie jak referat ;)
Wymagania są, coś tam grasz, amx ogarniasz, czasem Ci bana dawałam za kulturę ale raczej opanowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęty na okres testowy. Pisz na gg/pw

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności