Skocz do zawartości

Pozdro od autora (byCZEK)


WuZet

Rekomendowane odpowiedzi

 

[ReasonKicker] ==========================================

[ReasonKicker] Zostales wykopany przez admina

[ReasonKicker] Powod: "Lamisz"

[ReasonKicker] Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to na http://amxx-dev.pl

[ReasonKicker] Pozdro od autora (byCZEK)

[ReasonKicker] ==========================================

Kicked by Console: "Lamisz"

Kicked :"Lamisz"

 

Jestem w CT, zostaliśmy we 2, szliśmy na A galą, okazało się, że paka jest na B zostało 7 sekund do wybuchu i 4 graczy TT więc szedłem na respa tt żeby zachować AWP na następną runde i kick. Niech admin czasami pomysli bo widać, że w ogóle nie ma pojęcia o grze. Jesli kur... w 7 sekund dobiegniesz z gali na B zabijesz 4 TT i rozbroisz pake to TaZ, Neo, Pasha, Lord, Kuben i cała reszta mogą Ci jedynie pięty lizać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojniej. Grzeczniej - jak kto woli. Kick się należał, jestem tego samego zdania. Nikt nie mówi o rozbrajaniu paki, ale cele mapy powiadają "DO PAKI". Czyli kierujesz się w stronę C4, a nie przeciwnie. 7 sekund - Okej. Nie zdążysz rozbroić, ale w tej grze przecież liczą się również fragi, czyż nie? Dla samych killi ( uciekających TT z BS'a ) można Awkę poświęcić, zgadza się?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bo w next round można zabić 6 z tej awki i jej nie stracic. Z reszta co ja będę  rozmawiał z kimś takim jak Ty- ulow-. Z Milordem, Ziele, Natalją, Kitolem mógłbym na ten temat rozmawiać tylko oni myślą i nie dają bezsensownych kicków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności