Skocz do zawartości

Vip..


YeS?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wiem ze nie moge pisac postów jesli mam 4 warny sle cóz,nie moja wina .Co za sprawiedliwos

Ludzie wydalem 23 zl ogolnie na mistrza celnosci. Ale usuneliscie super premki I dostawiliscie inno zwykle premki..No I co ze zwykle premki .Rybak dodal mi inno Diabla co kosztuje 11 zl a wydalem 23 zl. A 12 zl.poszlo na marne ? Chcialbym.dostac vipa . Bo powiniscie miec szaczunek a nie lorowac ludzi na kase. Stracilem 12 zl a mam inno klase co kosztuje 11.07 Prosze was nawet dodajcie mi vipa na 15 dni albo cos dajcie prosze..

Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy ja nie musze dostac tego vipa jak rybak nie da inno to nie fer jest jak sie placi to powinno wszystko zgadzac sie s nie ocyganiac ludzi na 12 zl .Dla mnie 12 zl to nie majatek sle dla niektorych ludzi 12zl to jest duzo pamietajcie ze kazdy grosz powinien byc nagrodzony ..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes rozumiem, ale na forum tego nie załatwisz :) nikt tutaj ci w tym nie pomoże, więc sie pytam po co taki temat? 

Idź od razu do niego na PW / GG, tak samo ta "reszta" rybak to opiekun. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spremki mialo ponad 20 osob jestes jedyna osoba ktora uwaza ze zostala "oszukana" co jest dla mnie smieszne, bo dostales klasę ktora zmienialem ci 3 razy bo kazda pograles chwile i cie nie odpowiadala wiec tak jakby zaplaciles 3x 11zł tylko że serwer nic z tego nie miał  bo zmieniałem za każdym razem darmowo ponieważ obiecałem że dam wybór i tak było osobą które miały klasy spremium.

 

 

Bardzo nie lubie się powtarzać no ale czasem trzeba:

 

 Regulamin - sklepiku

 

2. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany ceny produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania oraz ich wycofania z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych w każdej chwili.

 

 

W wolnym tłumaczeniu po 1. każda osoba kupująca jaką kolwiek usługę podpisuje się pod tym regulaminem czy go zna czy nie, nie interesuje mnie to po 2. Tak jak wyżej zacytowałem mam prawo do zmiany cen usług, usuwania ich oraz edytowania w każdej chwili, nie wiem czy widzisz w tym punkcie gdzieś zmiankę o tym że ów zmiany będą wyrównywane " darmowymi vipami " bo ja nie widzę.

 

 

Opłata serwera który teraz stoi na nowej maszynie to 180~ zł/ miesiecznie, gdzie każdy inny serwer to maksymalnie 70-80zł~/miesiecznie, jeśli zacznę na lewo i prawo rozdawać usługi to powiedz mi kto opłaci ten serwer? Stoi na tak drogiej maszyny nie ze względu mojego widzimi się tylko ze względu na graczy i ich przyjemną gre - brak lagów, dużo fpsów oraz bezawaryjność.

 

 

Nie zakładaj więcej tematów z aluzjami, bo to usunę a Ty dostaniesz kolejne warny jeśli masz jakieś zastrzeżenia zapraszam Cie oraz każdą inna osobę z takim problemem na rozmowe na Gadu-Gadu gdzie możecie przedstawić swoje argumenty dlaczego ktoś ma coś dostać a ktoś inny nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności