Skocz do zawartości

Ban chuj wie za co .


wodzugbw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

 

Na samym początku napiszę, że nie chciałem sierejestrować bo mi to zupełnie nie potrzebne, jednakże niekompetencja jakiegoś niby "admina" zmusiła mnie do tego . Wchodząc dzis na pc chciałem odpalić sobie cs no i zagrać na Only dust 2 patrzę ban za jakieś podszywanie jak teraz zobaczyłem żeby było śmiesznie "Wszechmocny nieznający sie na rzeczy i niekompetentny " admin Zielu chyba czy jak mu tam zbanował na zawsze . Drogi adminie jak już banujesz to rób to porządnie a nie na odpierdol albo daj siewykazać ludziom którzy znają sie na adminowaniu cs a nie abierasz się do czegoś o czym nie masz kompletnego pojęcia . Nie banuje sie IP neta tylko komputera bo jak wiadomo bardzo dużo ludzi jedzie na tym samym IP . Tak jest i w moim przypadku cała wioska w jakiej mieszkam ma internet na jednym IP . Czekam na Odbanowanie chociaż na tego Dusta 2 bo tylko tam gram a kto grał na tym innym to ja nie mam pojęcia .

 

Proszę o pilne rozważenie skargi bo nie mogę inaczej tego nazwać i dobieranie lepszej kadry adminów bądz ich przeszkolenie .

 

Pozdrawiam

 

Kochający Yondaime :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności