Skocz do zawartości

Prośba o oddanie lv/poziomu


Laosik

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi administratorze jest sprawa:

Grajac od kilku dni miałem 21lv na zm (jeszcze wczoraj) dzisiaj wbijam patrze a tu 10lv co chodzi jeśli mogę wiedzieć i chciał bym odzyskać utracony poziom na zombi modzie nie mam niestety ss'ow ale za to cały serw jest świadkiem ,że miałem do tego jakim cudem miał bym 8 rank i tyle fragów w top15 a do tego zrobione all misje jakie tylko są dlatego własnie chce się dowiedzieć co się stało z moim poziomem na tym serwie i czy jest szansa odzyskać go czy cos :(

Sory za słabą stylistykę itd. ale jestem lekko zdenerwowany powstałą sytuacją..

 

Gracz: Laos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie zmieniłeś nicku? Bo lv sie na nick zapisują. 

A lv nie da sie odzyskać niestety. 

Nie nie zmieniałem nicku i nie wiem o co chodzi ,że mi restart zrobiło bo to nie fair..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak nie masz rezerwacji nicku to pretensji proszę nie miej do nas. Nie odpowiadamy za stracony lvl spowodowany brakiem hasła na nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na innym serwie co będzie? Zakładam że grasz tylko zombiaki, wejdziesz na jakiś i od nowa bijesz przy nowych osobach których nie znasz. 

Zostań tu, i bij od tego 10 lv. A zabawa polega nie na grze, lecz na wbijaniu tych lv :) a tu byłeś przy końcu, czyli co byś potem robił ? Zmieniał nick? 

 

Zarezerwuj sobie ten nick, i dalej graj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

fajnie ,że dopiero teraz się dowiedziałem o darmowa rezerwacja nicku.. eh i tak już nie będe grac bo nie widzę sensu od nowa 21lv wbijac :/

Nie napisałem nigdzie, że nie oddam lvl'a, powiedziałem, że nie odpowiadam za stracone lvl'e bez rezerwacji 

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- drogi administratorze mam pytanie , to w czym jest problem? przecież założę się że z oddaniem mu poziomu to nie ma dla ciebie wielkiego problemu to po prostu zwróć chłopakowi ten 21 poziom i niech się cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Powtarzam po raz drugi, nie napisałem, że nie oddam mu lvl'a, wytłumaczyłem tylko jak wygląda sprawa z takimi "resetami"

 

Kolega mimo utraty lvl i tak nie zarezerwował sobie jeszcze nicku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Napisz na PW odnośnie LVL

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności