Skocz do zawartości

Skarga na Ezio


WAVE

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  WAVE

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Ezio

3.Admin/Gracz :  gracz

4.Data i godzina:  19 czerwca  okolo godziny 13.

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):   http://zapodaj.net/c996686b5d17a.bmp.html

6.Opis sytuacji: Zostalem sam kiedy do konca rundy bylo sporo czasu a on wiedzial ze ciezko bedzie do mnie wbic wiec zaczal namawiac innych do rzucenia mi paki, po chwili zebral AP i zlamal regulamin rzucajac pake na ostatniego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat rzucilem pake nie chcacy poniewaz zyl jeszcze jeden human i kiedy on zostal zarozny to w tym samym momecie ja rzucilem  ci pake za co potem przeprosilem bo nie zrobilem tego celowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiesz chlopie ze nie rzucilem tej paki celowo. Specjalnie zlozyles na mnie skarge bo jak sam mowiles nie lubisz mnie a nie dlatego bo rzucile ci pake robiac to nie chcacy... myslac ze jest jeszcze 2 humanow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu gdyby ten odstep miedzy smiercia przedostatniego kolesia a moja byl rzeczywiscie taki maly to byloby widac na screenie jego smierc i moja, a uwidoczniona jest tylko moja ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widac ze rzucilem ci pake jak byles sam, popelnilem blad za ktorego cie przeprosilem no i oczywiscie kara za to jest ban od 30 do 3h wiec jesli jest to konieczne i ci na tym naprawde zalezy to prosze bardzo niech admin mi wlepi bana jak ma ci ulzyc. bd mial po prostu nauczke i tyle ;) jak  dla mnie to jest do zamkniecia juz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: ok

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności