Skocz do zawartości

Damian, odpocznij od gry :)


chief keef

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: CHIEF KEEF


2.Nick admina/gracza który zawinił: Damian NL/PL

3.Admin/Gracz: Admin

4.Data i godzina: 15:00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

 


 

6.Opis sytuacji:

Mam dość użerania się z twoim ograniczonym podejściem do serwera. Przejawiasz zero profesjonalizmu, nie podchodzisz z powagą i jedynie powierzchownie oceniasz sprawę. Zgłaszam ci niejednokrotnie oszusta (cheatera) na serwera, nie gram w tę grę od roku, dwóch, trzech, co więcej siedzę w tej grze DŁUGO dłużej niż ty i wiem kiedy ktoś jest odpalony, a kiedy nie. Od dwóch map, niejaki KNARK lata odpalony, kolesia sędziowie blacklisty nie zbanowali, bo SAM ZAGŁOSOWAŁ ZA SIEBIE ZA UNBANEM, a jego demko wrzucone tam było już raz oceniane i zbanowane. Nie będę się wykłócał o tego gościa, bo nie on pierwszy lata tutaj odpalony, a ty rozkraczasz ręce, bo wygodnie tobie grać w drużynie, gdzie masz TAKIEGO GRACZA. Dałeś mi już raz bana na serwerze, bo nazwałem cię (rzekomo) "ciotą", olałem sprawę, bo TO NIE BYŁEM JA. Fizycznie nie było to możliwe, bo nie mam dostępu do komputera w tygodniu, w przeciwieństwie do ciebie ktoś napędza polską gospodarkę, abyś za dwadzieścia-trzydzieści lat mógł płakać, że nie masz emerytury i ubiegać się o rentę/social. 

 

Jestem zdegustowany twoim podejściem, przypominasz mi typowego nerda, który żyję tą grą i funkcjonuje tylko w niej, a w prawdziwym życiu jest w statusie "offline". Możesz być opiekunem serwera, nawet administratorem głównym - what ever, ale JEŻELI OCZEKUJESZ SZACUNKU, SAM GO OKAŻ I NA NIEGO ZAPRACUJ, bo masz blisko trzydziechę na karku, a w głowie przepustowość na granicy dorastającego gimnazialisty.

 

Nie pozdrawiam, możesz mnie zbanować permamentie, jak tak bardzo urazi cię (celowo z małej, zapracuj na szacunek) moja wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli dobrze pamietam to knark dostal ode mnie ssy i wykazaly ze nie byl odpalony. Chociaz bardziej podejrzewam u tego gracza jakies info z tsa, ale nie mam dosc mocnych dowodow zeby wylapal perma.

 

Mogles sobie darowac pewne rzeczy w tej skardze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec napisze to co Ci powiedzialem. To nie jest chlew zebys mi klal przez micro caly czas. Dostales odemnie 3 bana w tym tygodniu za kulture. Raz 1 godzina , potem 1 dzien , teraz tydzien. Ludzie mi pisza ze caly czas klniesz. Spamujesz mi ze mam tego banowac czy tamtego i jak tego nie robie dalej wydzierasz sie przez micro. Po kazdym banie wysluchuje " Damian jebaj sie itp itd" . Wiec teraz dostaniesz obiecanego perma. Dla mnie liczy sie kultura a nie chamstwo. Za dlugo wszyscy tutaj pracuja na opinie serwera zeby taki krzykacz jak ty mi to psul.

 

Nie bede banowal osoby za to ze sa na BL skoro na FFA graja uczciwie. BL to ostatecznosc a nie przymus. Musialbym dac mu perma a byc moze to potecjalny nowy staly gracz. Z takim podejsciem jak ty do niczego nie dojde.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem merytoryki twojego postu, zainwestować zdecydowanie musisz w ghostwrittera, ale postaram się drogą dedukcji doczytać się w tym poście sedna.

 

  To nie jest chlew zebys mi klal przez micro caly czas.

 

Co rozumiesz przez słowo "klął cały czas"? Rozumiem, że jak wchodzę, to nie piszę/mówię "hej, siema, co tam?" tylko "k*rwa, c*uj", o to ci chodzi? Jeżeli tak, to tu zaliczyłeś wtopę,a jeżeli nie o to ci chodzi (o czym dobrze wiem, stworzyłem potoczny sarkazm), to określaj dokładnym mianem co robię.

 

 Dostales odemnie 3 bana w tym tygodniu za kulture. Raz 1 godzina , potem 1 dzien , teraz tydzien. 

 

 

Dostałem drugiego bana, jak wspominałem pierwszy był nieuczciwy i bez reasonu, fizycznie to nie mogłem być ja, bo nie mam dostępu do komputera, o czym również może utwierdzić cię Ziele, z którym mam w sumie takowy kontakt. A co z tym banem na godzinę, nie pamiętam, możliwe że był.

 

Spamujesz mi ze mam tego banowac czy tamtego i jak tego nie robie dalej wydzierasz sie przez micro.

 

Chyba trzeba od razu informować o ewentualnym podejrzeniu o wh? Rozumiem, że mam ich kryć? SPOKO! I will do it for you, sensei!

 

Po kazdym banie wysluchuje " Damian jebaj sie itp itd" 

 

Bez oszczerstw i kłamstw, nigdy nie nazwałem Cię, ani (jak sobie ubzdurałeś) "CIOTĄ', a nie nigdy nie użyłem słów "JEBAJ SIĘ". Nie jest to w moim stylu. Owszem, jestem nerwowy, ale nie upośledzony, trust me.

 

Wiec teraz dostaniesz obiecanego perma. Dla mnie liczy sie kultura a nie chamstwo. Za dlugo wszyscy tutaj pracuja na opinie serwera zeby taki krzykacz jak ty mi to psul.

 

Jeżeli liczy się dla ciebie kultura, to banuj również te osoby, które bekają, które pierdzą, robią tzw. "trash-talk", nie grają uczciwie i utrudniają grę innym. To jest podstawa chyba kultury "serwerowej", a nie użycie słowa "Kurwa" po zabójstwie.

 

 

Nie bede banowal osoby za to ze sa na BL skoro na FFA graja uczciwie. BL to ostatecznosc a nie przymus. Musialbym dac mu perma a byc moze to potecjalny nowy staly gracz. Z takim podejsciem jak ty do niczego nie dojde.

 

 

Polecam zaktualizowanie NeoBans o listę zablokowany z Blacklisty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly serwer slyszal jak mnie nazwales po banie ktory dostales.To po pierwsze.

Jestes Krzykaczem ktory jak daje info to nie powie "na dlugiej jest 2" tylko "na dlugiej zajebalo mnie jakies gowno" i tak caly czas.... To po drugie.

Za to obrywales bany!!!!!!

 

Mamy na serwerze pare dziewczyn ktore nie raz pisaly ze graja tu dlatego ze panuje kultura. 

Dawalem Ci szanse , pisalem na steam ze mi sie to nie podoba jak sie odzywasz na micro.

Nie akceptuje tego i nie bede nigdy akceptowal chamstwa. 

 

/ Chcesz pograc na ogarnietym serwerze ? Poszukaj sobie innego.

 

Dolaczam fragment rozmowy ze steam:

ZYXEN van Gogh: lecz się
ZYXEN van Gogh: bo masz problemy z psychiką
ZYXEN van Gogh: najwidoczniej za dużo gry
ZYXEN van Gogh: za mało życia
ZYXEN van Gogh: polecam wyjść z domu
ZYXEN van Gogh: zrobi to reset dla twojego ograniczonego mózgu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy na serwerze pare dziewczyn ktore nie raz pisaly ze graja tu dlatego ze panuje kultura. 

 

 

Brawo, podnieca cię ten fakt, że masz na serwerze kobiety? Co one wnoszą do tego, prócz faktu, że są tylko i wyłącznie GRACZAMI?
 
 

 

/ Chcesz pograc na ogarnietym serwerze ? Poszukaj sobie innego.

 

 

 

Na tym serwerze grałem, zanim w ogóle na niego wchodziłeś, więc jednak mam większy staż gry na nim, panie OPIEKUNIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Brawo, podnieca cię ten fakt, że masz na serwerze kobiety? Co one wnoszą do tego, prócz faktu, że są tylko i wyłącznie GRACZAMI?
 
 

 

 

Na tym serwerze grałem, zanim w ogóle na niego wchodziłeś, więc jednak mam większy staż gry na nim, panie OPIEKUNIE.

 

A to ze chamskie odzywki nie sa mile widziane! 

 

Bez zalu z mojej strony zegnam 

 

//Close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności