Skocz do zawartości

Nowy Vip?


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Kropek jeżeli odniosles się do mojego posta wyżej pisząc, że nie zauwazyles różnicy w granatach to nie miałem tego na myśli. Mi bardziej chodziło o to, że działa to na niekorzyść VIP'a, bo dystans rzucania granatami się zmniejszy, a dążymy chyba do udoskonalenia VIP'a? Co do modeli to tak jak napisales, idzie się przyzwyczaić. Przepraszam za brak polskich znaków, ale telefon + słabe T9, nie wróży nic dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie odniosłem się i nie :P Ale racją jest, że skrócenie czasu jak i odległości nie idzie w parze. To jest raczej pomysł na nie. Trzeba pomyśleć nad czym innym :) Może niech wybucha jeżeli dotknie jakiejkolwiek powierzchni? Oczywiście do przetestowania :) I jeżeli takowy plugin da się zrobić/znaleźć. 

 

Nie masz smartphona :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Vip jest idealny, ale zamiast szybciej wybuchających granatów dałbym.........................................

............................

.............................

.......... spadochron :D

 

Jak szaleć to szaleć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropku mam smartphona, ale niestety brak mu polskiego menu, ale wracając do tematu nie lepiej zostawić granaty w spokoju, takie standardowe dla każdego i tak jak napisał ShaD dodać spadochron? To jest w 100% genialny pomysł, a chyba każdy wie dlaczego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granaty wybuchające szybciej? trochę nie bardzo... co do spadochronu, zastanawiam się czy to nie za duże ułatwienie.

hmmm... w końcu to vip, więc może jednak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie spadochron nie daje wiele, ale jest fajnym urozmaiceniem jak dla VIP'a. Daje mu to w pewnym stopniu ochronę co jest + i moim skromnym zdaniem to jest pomysł godny VIP'a, a dodać go to jest nie problem i zazwyczaj w 100% działa sprawnie i bez zarzutów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele graczy pyta się czy jest na serwerze spadochron, czy zostanie on w przyszłości dodany itd. itd. więc byłaby motywacja by zakupić dla niego vipa :)

 

To, że my nie widzimy różnicy i go nie używamy to inna sprawa :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Nowy Vip został już dodany na serwer.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności