Skocz do zawartości

Skarga Xombi


Wozik

Rekomendowane odpowiedzi

Xomib. Na mnie mozesz napisac skarge na mnie, co do konusa to jego sprawa jak sie do Ciebie wyraza.

 

Soot nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym sprzedawaniem. Napisalem co sadze o adminie ktorego dotyczy skarga i przy okazji poruszylem temat Vernona, nie lubie czegos takiego, ale skoro Vernon wszystko uzgadniasz z Soot,em a dopiero potem piszesz to co piszesz to zwracam honor.

 

Soot a co do tych przeklenstw to wymienilem tylko to co Abart poruszyl, odpowiedzialem tylko na Twoje pytanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wypowiem sie na ten temat teraz.

 

1) xomib- dostaje ostrzeżenie ale od dzisiaj codziennie będę sprawdzał logi i chociaż jedno wyzwisko skierowane do 2 admina albo brak zainteresowania serwerem i reagowaniem na prosby innych adminow będzie skutkowało utrata admina w trybie natychmiastowym ( i tutaj mogą do mnie pisać tez wszyscy jeśli cos wam xomib zrobi). Następnie xomib masz wysłać pw z przeprosinami do wozika. I jak dalej beda złe stosunki z innymi adminami tez stracisz admina. Wiem ze dużo przesiadujesz na cs wiec tez to cie troszeczke uratowało ale i to ze każdy powinien dostać 2 szanse nawet w takiej sytuacji. I bardziej chce abyś znalazł wspólny język z pozostała grupa niż wywalic cie z tej funkcji.

 

2) warklad po co wgl mieszasz innych adminow do tej skargi ??? Chyba nie umiesz czytać, skarga dotyczy xomiba a nie Vernona , jeśli ci tak zależy na dalszym poruszaniu tego tematu to napisz skargę na Vernona. A i nie udawaj takiego cwaniaka bo ja tez sobie poszukam paru rzeczy na cb.

 

 

3) I tak jak napisałem wyżej codziennie oraz dogłębnie będę sprawdzał logi wiec uwazajcie na slowa. A jeśli cos macie do innego admina to nie wyzywac sie tylko pisać do mnie chyba ze umiecie załatwić to bez wyzwisk i bez opiekuna.

 

 

4) Nie chce aby takie cos sie powtórzyło tak jak abart napisał admini maja stwarzać zagrana grupę taka aby każdy każdego szanował. Wiec prosze was znajdzie wspólny język.

 

 

Także xomib masz teraz 2 miesięczny okres próbny jeśli cos zrobisz od razu wylatujesz!.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności