Skocz do zawartości

Podanie Sony xperia j. BO mało jest odpowiednich adminów


Sony xperia j

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Sony xperia j

2. Imię: Łukasz

3. Wiek: 17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): to będzie pierwszy raz :)

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Składka (Tak/Nie): Nie, nie mam funduszy na koncie. Później może zapłace jak będę miał :/

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Sony%20xperia%20j/193.33.176.64:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem dosyć często na grze i na forum. Będę sprawdzał każdą sprawę napisaną przez gracza, Przez całą grę na serwerze byłem czysty. Jest mało dobrych adminów

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: zależy. różnie od 1h do 2h w zwykle dni od 3 do 5h w weekendy

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): od 1h do 2h w zwykle dni od 3 do 5h w weekendy

12. Staż w grze counter strike 1.6 Na serwerze 2 lata, w cs 6.5 roku

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Nie, chciałbym spróbować jak to jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomość amxx, czyli??

I czy mało jest dobrych adminów to nie wiem, po prostu nie doceniasz ich i dlatego są "słabi" według ciebie. 

 

No to ładnie, 3/10 i mówisz że ty byś był lepszym adminem od nich, super. 

 

A to masz odpowiedź;

> Brak styczności kiedykolwiek z adminem (jak i znajomość amxx),

> warny na forum

> brak składki / steam

 

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie jestem stałym graczem na serwerze CoD oraz zacząłem do Was wpadać nie dawno, mój głos może być mniej znaczący, aczkolwiek:

 

+ widuję go na serwerze

+ spojrzałem na gametracker, uważam że od jakiegoś czasu jest to stały gracz.

+ widziałem jego posty w skargach, sądzę że chce pomóc.

 

- Nieposiadanie steam

- Wypowiedzi we własnym podaniu

- Krytykowanie innych bez dowodów.

 

Zmiana zdania, po Twoich wypowiedziach w tym podaniu:

 

na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE, wypowiadasz sie w swoim podaniu, drzesz się przez mikro, nie znasz regulaminu serwera. To chyba wystarczy żebyś admina nie dostał :) A co do tego co napisałeś "Będę sprawdzał każdą sprawę napisaną przez gracza", jeśli już byś dostał admina to daję sobie rękę uciąć że Twoje podniecenie tą właśnie funkcją, kontrolą nad serwerem i oglądaniem każdego trwałoby maksymalnie tydzień :) Pozdrawiam i mam nadzieję że admina nie dostaniesz :)

 

 

 

 

 

Sony, jest taka opcja "edytuj" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mikro -> darcie się nie wiadomo po co,
- składka
- 0 znajomości regulaminu
- kultura
- wypowiadanie się w swoim podaniu
- brak znajomości amx (choć podstawowej, no proszę cie....)
- brak jakiejkolwiek styczności z adminowaniem (też nie miałam, ale się wyuczyłam)
- składka?

Mówisz że byłbyś zajebistym adminem, słuchał każdego gracza, udzielał się na forum, ogarniałbyś serwer, utrzymywał kulturę...
Popatrz na samo podanie:

1.

"10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: zależy. różnie od 1h do 2h w zwykle dni od 3 do 5h w weekendy

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): od 1h do 2h w zwykle dni od 3 do 5h w weekendy"

pkt 10 = pkt 11
w 11. masz pytanie o GODZINY w jakich grasz. np od 20 - 22, od 15 - 18, wieczory, popołudnia, nocki.... (konkrety!!!!)

ok, ctrl c i ctrl v super sprawa.

2. "jest mało dobrych adminów" -> dobrze jest sobie w samym podaniu strzelać samobóje, co nie? Skoro administracja ocenia, to nie powinieneś jej hejtować w podaniu. Skoro masz problem z adminem piszesz skargę, a to nie jest odpowiedni dział. Mało dobrych adminów? Czyli wykonuję swoje obowiązki do dupy? Świetnie, też się cieszę sony, że Ty na pewno będziesz o niebo lepszy ode mnie. Oj, chyba na samych wymaganiach się rozłożyłeś? ojej bardzo mi przykro...

3. Warny na forum. Skoro nie znasz regulaminu, nie czytasz wymagań = nie ogarniasz forum pomimo tego że pod wzorem były podane wymagania... To jest po prostu tak luźne podejście do tematu że ręce opadają.... Skoro jako admin masz się wypowiadać na forum to podstawą jest regulamin, choć jego szczątki. To samo na serwie, chcesz go ogarnąć? Musisz wiedzieć za co banujesz i w razie w mieć się do czego odwołać...

4. Wypowiadanie się we własnym podaniu -> jak napisała powyżej ola, z automatu się wykreśliłeś. Wypowiadanie się tutaj = warn a warn = brak możliwości ubiegania się o adma. No i amba.

5. Kultura? Darcie się na mikro? To jest admin? To jest przykład dla graczy? -> kwestia do przemyślenia

Cały mój post sobie przemyśl, przemyśl także co pokazałeś nam, innym graczom samego siebie, w tym właśnie podaniu.
Nie będę upraszczała innym interpretacji ale chyba nie trudno się domyślić.
Tyle z mojej strony.
Nie jak stąd do Brazylii (bo mundial)
.
 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam zablokowane, więc tu napiszę :)

 

1.Twój Nick: Sony xperia j

2.Nick admina/gracza który zawinił: PLNY Lala, Najarana Anka
3.Admin/Gracz : Admini
4.Data i godzina: około 12.00
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Bykuu, Malina.

6.Opis sytuacji: śmiechu warte jest to wszystko. Admini są do bani. Bany za nic, obrazy również za nic.

Nori, powinien dostać bana, bo wiele razy napierdalał przez mikro jak opentany, a ma około 12 lat. zamiast dostać bana dostawał kicki i dalej wchodził. PLNY powiedziała że nie mogą dawać banów bo coś nie działa czy jakoś tak... a ja z dupy bana dostałem i nie mogę grać.
To jest oszukiwanie graczy.

Druga sprawa odnosi się do "kultury" PLNY Lali, gdyż obraziła mnie brzydkim słowem, za co powinien być ban.
Jako adminka powinna najbardziej przestrzegać regulaminu. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, czemu ? 

http://forum.cs-classic.pl/topic/19851-podanie-sony-xperia-j-bo-ma%C5%82o-jest-odpowiednich-admin%C3%B3w/#entry115783 

przeczytaj sobie to całe o ile potrafisz dotrzeć do błędu który popełniłeś..

+2 warny dla kolegi za Wypowiedź czerokrotną w swoim podaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie odrzucone kategorycznie opinie i twoje zachowanie jest niedopuszczalne. Każdy post który tutaj napisałeś spamując nie na temat otrzymuje warna. Od pisania skarg jest wyznaczony dział a to że już chyba masz postowanie wyłączone to podziekuj sobie bo nazbierałeś warny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co mam przeprosić? Za to, że są niekompetentni ? Za to że nie robią tego co do nich należy?

Piszę tu ponieważ nie mogę dodawać postów.

Wiem jakie błędy popełniłem. Adminem już nie chcę być.

Śmieszne zachowanie kobiety która ma 21 lat. Nie potrafi dostosować się do regulaminu.

Serwer stracił kilku graczy przez obecną sytuację z adminami. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności