Skocz do zawartości

Steam


Assassini D.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki maly problem ze steamem bo nie slysze non steamow. Podobno da sie przywrocic steama do wcześniejszej wersji i wtedy dziala, ale podobno to przywracanie do starszej wersji jest banowane. Slyszalem tez o jakims programie ktory sie instaluje i slychac kazdego. Czekam na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to przydatne? ;) Jak ja bym słyszał was [NS'y] to by co chwile leciały bany za mikro. Większość osób to dzieciaki i przez te mikro sie tak drą. A tak to nic nie słysze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to asia wykombinuj inny sposób niż te pliki co on dał. Dałem tak jak pisał, i nikogo wtedy nie słyszałem. Ani NS ani STEAM, więc nie wgrywam tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniłem i tak ma być, jeśli nie chce mu się tego naprawiać to przechodzi na ns'a takiego gdzie słyszy wszystko. Ja nie będe wgrywał 2 kodeka na serwer tzn. tego od steama ktory dali bo to nie jest takie o nic nie robi z serwerem tylko to jest problem tego typu że serwer wtedy może ulegać przeciążenią zwykłym i mogą być DUŻE lagi.

 

 

Polega to na tym że każda osoba mówiąca to tak jakby 1 wymagający plugin aktywny, jeśli mówią 2 osoby to już  x2 to wszystko, jeśli 4 to już dużo jeśli będzie sytuacja że będzie 10 steamów izaczną wszyscy mówić to serwer może sie scrashować. 

 

 

Mogę to wgrać ktoregoś dnia na test ale na waszą odpowiedzialność jeśli będzie cofka lvli, coś sie wysypie to wy będziecie się tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to będzie jak Ty to wgrasz i coś się posypie, np. z lvlami jak sam napisałeś, kiedy wspominało o wgraniu tego zaledwie kilka osób na forum? :D Moim zdaniem nie ryzykować, większości to nie przeszkadza, a przynajmniej większość się nie wypowiada, więc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej grać jak asia, z wyłączonymi dźwiękami z csa i odpaloną muzyczką :3 ;p

Słuchaj, nie dzięki :P wolę słyszeć czy ktoś idzie za rogiem :P

 

Assassini wysłałem Ci już na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A moim zdaniem można zaryzykować, ponieważ na wielu serwerach to funkcjonuje, a tak w ogóle kto powiedział, że bedzie mówiło na raz 10 osób -_-

max 3-4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Dobra działa musiałem zrobić bindy takie na to :

bind „k” „+servervoice”
bind „l” „+steamvoice” 

i teraz już śmiga ładnie. Dzieki Crazy

 

 

Po za tym na serwerze już słychać ns,zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności