Skocz do zawartości

PODANIE ! ! !


pan B

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:
2. Imię: Michał
3. Wiek: 18
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):10
5. Mikrofon(Tak/Nie) tak 
6. Składka(Tak/Nie):tak
7. Link do swojego GT**: https://www.gametracker.com/player/%5Bb%5D/193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:\

Składałem juz dwa podania i było na nie dlaczego nie wiem. Ktoś napisał mi ze juz jest wystarczająco dużo adminów i sie chyba myli... 

Może w dzień jest tam 2/3 adminów którzy często graja to przyznam ale w nocy bardzo rzadko jakiś admin wczoraj od godz 0.30 - 3.00

było trzech graczy którzy bardzo nam utrudniało gre ( Sto Eeep [jakoś tak] i jeszcze jeden ) i tak jest bardzo rzadko więc proszę o pozytywne rozpatrzenie ponieważ moze w dzień mało mnie widzicie na serwerze choć ostatnio trochę więcej gram i przez najbliższe 2 miechy tak będzie ze na tym serwie spędzę 2/3 godz dziennie :)

Dodam jeszcze ze nie jestem żadnym gościem który jest odpalony! <3

 

Pozdrawiam

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): -------------------------------------

 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 2-4 h 

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: to zależy ale jak dzień to od 12-15 a w nocy od 24 - ... Nie wiem sam do której :)

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 3 lata 
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): byłem na kilku serwerach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych adminow ktorych jest w dzien 2-3 to nie ma co sie dziwic bo reszta jest w pracy , nie powiem ze nie pan B ogarnia zglasza chitow itp i tak jak juz pisalem ze nie raz w weekendy to jest ich malo , jestem na TAK no co tu duzo gadac potrzeba zaufanych ludzi ktorzy juz z nami graja dluzej niz sa wypisane wymagania i ktorych dalo sie poznac , ale co do tego mikrofonu to *urwa kazdy pisze ze go ma a polowa nie uzywa i to *uj nie mikrofon skoro nie umie sie przez niego mowic , mam nadzieje ze Ci kolejni skladajacy podania w podpunkcie w ktorym widnieje zapytanie , czy posiadasz mikrofon bedzie pisalo w nawiasie czy tez umiesz mowic , to jest wazne . JESTEM NA TAK  ^^ pzdr 5 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy adminów za wiele, nawet jak będzie 40 na serwie to zdarza sie że nie ma ani jednego na serwie (nie jest tak, ale mogło by być) więc ten powód odpada. 

Wymagania no są, więc tak. Ale skreśla cie warn na forum więc do odrobienia [sMS / 2 poradniki, twoje nie kopie] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie B. Odnośnie tej cziterni co była wczoraj. Mouse wszedł na forum, grzecznie napisał że potrzebny admin na ShoutBoxie i od razu byłem na serwerze ( nawet 2 godzinki pograłem od tej 12 w nocy. ) Staram się wykonywać swoją pracę, jak najlepiej. Dlaczego zdarza się, że nie ma admina na serwerze? U mnie powodem jest nawet pobieranie torrenta - wejdę na serwer w trakcie pobierania i już ping 150ms, pomimo łącza 60MB/s. Dlatego czasami sobie wolę grę odpuścić, a wystarczy tylko dać znać na SB, bo na forum jestem często ( nie tylko ja z adminów ) i już będzie zaraz porządek. :).

 

Odnośnie podania: Jasne, że jestem na tak. Lubię Cię, jesteś w porządku i ogarnięty. Potrzebni Nam tu tacy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zapraszam na PW, ale najpierw odrób warna :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności