Skocz do zawartości

Skarga offensywa


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: ajmi


2.Nick admina/gracza który zawinił: offensywa

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 27.06.2014

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie?

6.Opis sytuacji:no więc, wchodząc na jakże znakomity server CSC FFA <3 odrazu zobaczyłem 2 ewidentnych cziterów no to ja jak wzorowy obywatel chciałem zgłosic administracji na serverze  o przestępczości oczywiście zrobiłem to kulturalnie nie spamując pisząc raz o jednym raz o drugim po czym admin napisał na @ "nie puacz" (nie wiem czym sobie zasłużyłem takim bezczelnym i chamskim zachowaniem/odzywką) to ja trochę ha! bynajmniej bardzo zirytowany, obrażony i zniesmaczony takim zachowaniem administracji FFA zabolało mnie to niezmiernie bo ja chciałem tlyko pomóc!!  napisałem a ty możesz ogarnąc  (że tych, tych cziterów) Po tym dostałem kicka "nie pyskuj" to ja okej !

 

Następnie na drugiej mapie z 4-5 osób mówiło że mam ajmbota (heheszki) to ja się spytałem administratora czemu teraz nie napsize nie płakac skoro mi tak napisał (myślałem że administracji każe sie tak mówic jak ktos zgłasza czitera kulturalnie) a tamci gracze mnie wręcz wyzywali od najgorszych. Zostałem znowu wywalony po tym o co gdy soę tylko SPYTAŁEM powodem "nie będziesz mi mówił co mam robic" Ale halo!! ja nie kazałem, nie powiedziałem "MASZ IM POWIEDZIEC NIE PŁAKAC!!!!! ASJDBASUDA" tylko sie spytałem bo to była dla mnie dziwna sytuacja ... po czym wyjaśniłem że ja nie kazałem tlyko pytałem i jeśli admin ma problemy z czytaniem zapraszam na lekcje podstawówki  i zostałem zbanowany na 3 godziny

Starałem sie jak najkrócej :)

 

I jeśli według was admin dobrze postąpił to przepraszam !! ale tyo chyba jakas dyktatura XD 

 

A zwłaszcza ze napoczątku chciałem tlyko pomóc :(( :C

 

SORY ZA BŁĘDY PISAŁEM NA SZYBKOŚCI :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było tak jak piszesz tylko nie wspomniałeś o innych rzeczach które pisałeś , zresztą jak ktoś nie ma kultury pisze na ogolnym zebyście sie ogarneli a pozniej kickuje i banuje. jezeli ktos jest arogancki wobec mnie i mnie osmiesza jak mi nie wyjdzie akcja to spoko.... jak Tobie wszystko wychodzi w zyciu to gratulacje ale jak na ziomków bedziesz tak gadał jak na mnie teraz za bana na 3h to stracisz szacunek . U mnie juz go nie masz , jestem by pilonwac porządku i kultury a Ty z kultura a właściwie za jej brak przesadziłes :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale troche nie zrozumiałem XD jakie rzeczy pominąłem ?? a gdzie zuważyłeś u mnie ten brak kultury ? zgłaszając czitera na u@ RAZ o dwóch a ty do mnie piszesz nie płacz .. wgl po co bede topisał ponownie? !!?? kiedy sie z ciebie smiałem jak ci coś nie wyszło ?! nie kumam NIC co napisałeś i chyba ma sie to nijak do tego co ja napisałem :)

 

zacząłem byc mniej uprzejmy po tym jak ty sie do mnie chamsko odezwałeś mam namyśli to co napisałem (a tu ich możesz ogarnac ) gdzie tu arogancja?!! i  kicka mi dałeś nie pyskuj potem ten ban tez za nic!!  o co ci chodzi ?

 

Wciąż czuje sie urażony po tym co ty napisałeś bo ty sie arogancko do mnie odezwałeś bez powodu

 

to tak jak zgłaszasz policji "przepraszam ale sąsiad mi sra na parapet a oni nie płacz" XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisze pamietnika i nie zapisuje kazdego slowa ktore mowie . pamietam ze wczoraj np . sie smiales ze ja w top3 jestem a tak gram itp. dziś tez byles niemily i dalem Ci bana proste :) bedziesz zachowywal kulture i jak nie bedziesz pisal na kazda osobe jak Cie zabije ze ma wh czy aima to nic nie bede robil . inni są spoko a Ty jak zwykle masz problemy jakies do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Halo wczoraj sie z ciebie smiałem ;O?? wut wut ?!! jak ktoś moze podac logi ?

 

Zresztą ten temat tyczy się dzisiejszego twojego chamskiego zachowanie i bana który był bez podstawny 

i masz chyba jakies rozdwojenie jaźni czy co ? kto tu był niemiły do kogo ?? WOW widze że chyba dalej nie kumasz i nie wiesz co napisałeś i jak sie zachowałes

a po 2 tych typków co zgłosiłem ostatecznie zostali zbanowani... wiec to nie jest tak że podaje pierwszych lepszych XDD nie kumam cie wgl nie widzisz swojego błędu który popełniłeś i to nie było zachowanie godne admina

 

I jescze raz to co piszesz jest wiekszosci nie prawda np "bedziesz zachowywal kulture i jak nie bedziesz pisal na kazda osobe jak Cie zabije ze ma wh czy aima to nic nie bede robil" tlyko zgłosiłem dwóch i ostateczni jak pisałem zostali zbanowani...  wiec nie były to randomowe i bez podstawne oskarżenia i spam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zglosiles a przez cala mape mi pisales na u@ jakies glupoty i mądrosci . nie bede sie klocil z Toba bo napisalem jak bylo . skoro tak sie bronisz to widocznie masz na sumieniu . ja zrobilem co nalezalo zabraklo ci kultury to dostales bana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOOO GEEZ!!  " skoro tak sie bronisz to widocznie masz na sumieniu"  słowa rodem "tylko winny sie tłumaczy" najgorsze i najgłupsze powiedzienie w życiu XD

 

Hej a powiedz mi kiedy ci pisałem na u@ jakieś rzeczy ?? hmm hmm? myśl myśl :)  TAK !! bingo, dokładnie!! po tym jak mi napisałes nie płacz i dałeś kicka powodem nie pyskuj prosząc sie abys ogarnął czitów (nic innego nie pisałem!! tlyko te pare wyrazów) po tym kicku i twoim zachowaniu chciałem to jakos wyjaśnic ... i potem sie potoczylo tak jak pisałem kłamiesz i mylisz fakty kolego ... ;C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jest mój ostatni post w tym temacie bo naprawde wize że jesteś trudnym człowiekiem który serio nie umie czytac!!! tak jak i na servei tak jak i na forum gdzie tu cwaniactwo gdzie tu jakie przprosiny :OO stary naprawde z tych postów co napisałes to jeden zrozumiałem "było tak jak napisałeś" reszta to jakies wypociny i kłamstwa  a teraz ten twoj ostatni to juz przesada gdzie ja tu przepraszam prosze mi zacytowac gdzie ja tu cwaniakuje prosze mi zacytowac 

 

Wgl nie ustosonkowujesz do tego co ja napisałem tlyko randomowe rzeczy i tu nie chodzi o bana ale i cało kształt twojego nie miłego zachowania gdzie ja tylko chciałem pomóc 

 

Jestes dziwnym człowiekiem dla mnie (dosłownie dziwnym) nie widzisz dalej swojego błędu i chamskiego zachowania z twojej strony jako admin i przez forum go ci  sie  nie da chyba uswiadomic ;/ 

 

Nie wiem co Damian postąpi ale to jak ty sie zachowałeś na servie ... i to co piszesz teraz tutaj nic zwiazanego i nie prawdziwego z tematem ... szkoda słów 

 

Żyj dalej i pozostań w swoim świecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najgorszym wypadku Ofensywa dostanie ostrzeżenie, więc i tak nie ucierpi. Na przyszłość, jeśli ktoś przeklnie raz to też mu dasz bana xd? No chyba, że ajmi na prawdę spamował na u@ to w tym przypadku też bym dał bana, ale nieco krótszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo adminow ma zastrzezenia do Twojej gry. 

Dostales juz chyba z 6 razy ssy i pare demek. W tym ostatnie ktore jest dalej rozpatrywane.

Wydaje mi tak po ludzku ze musisz poczekac chwilke na pelna akceptacje Wszystkich.

Jak rozwieja sie wszystkie watplwosci co do Twojej osoby napewno kontakt z reszta bedzie o niebo lepszy.

 

Jednoczesnie upominam Ofensywe za agresywny styl wypowiedzi w Skardze.

A takze przypominam ze admin musi miec mocnejsze nerwy od reszty i czasem chlodno spojrzec na sytuacje.

 

//close

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności