Skocz do zawartości

Prośba, zakończona banem?


TheSnikers

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: <<$n!k3r$>>


2.Nick admina/gracza który zawinił: Doskonały strzał Milordzie

3.Admin/Gracz : Doskonały strzał Milordzie

4.Data i godzina: 27.06.2014 18:05

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): HLTV oraz gracz Shaggy

6.Opis sytuacji: Rozmawiam sobie z Shaggy'm przez mikro, nagle dostaję kicka z powodem nadużywania mikro. Po powrocie na serwer pytam grzecznie który to admin, po czym dostaję odpowiedź, że Milord. Pytam Go grzecznie Co rozumie poprzez nadużywanie mikrofonu. Oczywiście nie słyszy, bo przerywa mi grożąc banem. Powtarzam pytanie po czym dostaję odpowiedź "Na ile chcesz bana?", 10 sek później mam bana. Nie chodzi mi tutaj o bana (był 5 min), ale o sam fakt, że admin który widać nie ma pojęcia w jakiej sytuacji mogę dostać bana za mikrofon, daje mi Go bez najmniejszego uzasadnienia. Dziwi mnie, że takie osoby pozostają bezkarne, ale nie dam sobie w kaszę dmuchać, bo myśli, że ma admina to jest lepszy niż ja czy ktokolwiek inny. Wiem, że dostanie co najwyżej warna, ale chodzi mi głównie o sam fakt jak już pisałem wyżej.

 

Pozdrawiam Snikers :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naduzywales mikrofonu. otrzymales ostrzezenie . wielu graczy sie skarzylo ze nie moga gracz z powodu Twych ROZMÓW w czasie gry. 

 

otrzymales ostrzezenie nie poskutkowalo. nastepnie dostales kicka. nastepne ostrzezenia nic nie pomogly wiec otrzymales bana. 

 

MIKROFON w grze sluzy przede wszystkim do dawania info po smierci badz gdzie sa gracze

 

ewentualnie prowadzenie krotkich "rozmow " etc

 

ale Twoje wypowiedzi przez mikro byly bardzo dlugie i glosne . przeszkadzaly w grze zarowno i mi jak i innym graczom

 

tak wiec Twoja skarga jest dosyc nie adekwatna co do mojej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinines sie wstydzic za to co napisales, bylem na serwerze, stary dostales x ostrzezen nie pamietam ile dokladnie. Ile razy Admin ma ciebie upominac? To nie jest przedszkole, chcesz sobie pogadac to won na facebooka lub skype. A nie rozmówki na serwerze sobie urzadzasz. Mikro jest od tego aby dac info a nie do dyskutowania sobie o swoich niedogodnosciach. Moim zdaniem zkarga zbedna. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadużywanie mikro oznacza, ze ktoś przeszkadza w grze. Ty z kolegą Shaggym bez przerwy nawijaliście. Byłam wtedy w TT i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, ze mnie jak i "maniek" to przeszkadzało. Następnie doszło do twojej konfrontacji z Milordem. On dał ci kicka, czyli ostrzeżenie następnie za nieposłuchanie ostrzeżenia dostałeś bana. Ban zgodny z zasadami panującymi na serwerze. Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Milord Dziwne, że ani jednego ostrzeżenia nie słyszałem? Po śmierci mogę gadać do woli, aż się urzygam tym gadaniem. Dlaczego dostałem bana prośbe wyjaśnienia, gdzie powiedziałem tylko jedno zdanie? Głośne mikro? Lepiej niż ciche.

 

@HoFmaN Może troszkę kultury? "Won" możesz mówić do kolegów, a nie do kogoś kogo nie znasz, bo ten ktoś może Ci wypłacić płaskiego, jeżeli będzie to miało miejsce w cztery oczy. Tak jak mówiłem po śmierci... (bla.. bla.. bla..), więc nie zarzucaj mi, że robię coś źle.

 

@natalja Przed chwilą Twoje bezsensowne rozmowa z kimś tam, że jest ostry czy jakoś tak, też powinny zostać ukarane banem? Bo co? Bo nie były o grze? Ja tak jak pisałem to co ja robiłem było po śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Snikers. Moje wypowiedzi ustne składają się z jednego zdania złożonego bądź pojedynczego, które na dodatek wypowiadam na początku rundy lub gdy już nie żyje tak też było w tym przypadku. Rozumiem, ze walczysz o swoje, jednak uważam, ze ten ban jest słuszny a dyskusje całkowicie bez sensu, ponieważ kara może być tylko jedna a mianowicie upomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego nie dodasz, że moje rozmowy też były na początku rundy, bądź podczas mojej śmierci? Tak ciężko przyznać mi rację? Miło mi, że rozumiesz iż walczę i będę walczył. Nie jestem miękkim ****** robiony i nie dam się "gnoić" byle komu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaku, w pape plaskiego to przydaloby ci sie jebnac. Twierdzisz ze nie slyszales upomnien boo caly czas morda ci sie nie zamykala. Nie bede tolerowal takiego zachowania jakie prezentujesz. powinienes dostac + warna w nagrode za twoje posty. Swoim zachowanie reprezentujesz rozpieszczonego dzieciaka który z byle gównem leci do mamy. Powinienes sie wstydzic.

 

//Temat do zamkniecia, skarga zbedna. (napisales skarge sam na siebie za co powinienes dostac ostrzezenie.) Prosze zamknijcie ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo... Nasz biedny HoFmaN płacze, bo ktoś powiedział mu prawdę? Brak kultury i jakiejkolwiek ogłady prezentujesz Ty i przeczuwam, że warna Ty dostaniesz, misiaczku :* Skarga na samego siebie? Da się tak? :) 

 

P.S Mordę to ma pies, a ja mam buzię/twarz :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Dlugie rozmowy moga przeszkadzac innym w grze. Skarga odrzucona.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności