Skocz do zawartości

[UB]ajmi - demko


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:ajmi
Link do SSów:Nie ma
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : ajmi 
[AMXBans] Powod : ' Demko do sprawdzenia ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 1209201 ' 
[AMXBans] Twoje IP :
[AMXBans] =============================================== 

 

Serwer:FFA <3
Link do bana:http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=48779

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory Siwy ze robię ci dodatkowa prace w wakacje ale chce się upewnić co do tego gracza wiec potrzebna jest twa miła pomoc :D.

 

A wiec tak HLTV.

 

1. 4:23 Ja nic nie słyszałem ale on tak (być może ma lepsze słuchawki).

2. 5:40 Patrzy się na dach jak by wiedział że ktoś tam jest i nagle się odwraca i zabija znów mnie (tak ze nie słyszałem na demku mojego chodu).

3. 8:50 Wejdę na skrzynki i od razu sobie strzele.

4. 10:32 Wychylam i od razu strzelam ???.

5. 15:05 Wiem gdzie jesteś oraz wiem gdzie mam cie zeskanować.

6. 16:17 Wiem ze skoczyłeś dlatego dałem wyżej troszkę celownik .

7. 17:22 Widzę was oraz wiem ze ten ostatni skoczy dlatego podniosłem celownik

8. 18:09 Strzele Sobie może akurat

 

PS : Siwy zagramy jakiegoś mixa w ramach relaksu :D za twą prace :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:23  tak masz słabe słuchawki tupiesz jak słoń ...

 

5:40 WOW polecam lepsze słuchawki naprawdę jak ty możesz tymi które masz grac :O słychać jak tupie na dachu i idzie na prawo to wiadome że tam będzie :O i ciebie też dobrze i wyraźnie słychać -.- 

 

8:50 że co ? wszedłem na skrzynie poczekałem wychodzi koleś to strzelam ? o co chodzi xd czy to są jakieś jaja ?

 

10:32 xDD co tu jest dziwnego a ty nie strzelasz jak widzisz przeciwnika ? HOLY MOLY ;C czy to są jakieś jaja ? albo masz jakiś opóźniony zapłon i informacje do mózgu idą troszkę dłużej ?? jak tak to sorki :)

 

15:05 no wiem gdzie jest bo chyba go widziałem gdy wychyliłem i typ rzucał flasha to jest standart skan na wejście do kwadratu geez. gdy byś grał kiedyś esle czy ap a nie całe życie na FFA byś znał takie miejsce i że takie skany na mapie de_nuke są w każdym meczu i są jak najbardziej normalne  ( nie raz były mecze gdzie sie przez całe rundy strzelało za ścianami i cały magazynek w ściany leciał 

 

16:17 że co ???!!! XD

 

17:22 Czy ja jestem jakimś prorokiem że wiem co się stanie w przeszłości xD podniosłem celownik na wysokość głowy, przykro mi że ty byś obniżył na wysokość mrówki 

 

 

18:09 wiesz czasem gdy się wychodzi albo patrzy jakieś popularne miejsce od razu się strzela z myślą właśnie a może tak będzie tylko ... rzadko są xD

 

Demko bardziej śmieszne niż to co wrzucił Sik0r i w porównaniu do jego demka z tym to rzeczywiście an tamtym demku mam Auto BH hahahaha :D

Smutno mi jak myślę że za takie akcje uniemożliwiono mi na trochę czasu grę na serwie i że tacy ludzie biorą się za bawienie w łapanie odpalonych ludzi itd ... 

 

DAMN kiedyś jak BL i AC był bardziej popularny i jak wgl cs 1.6 był to ludzie rzeczywiście umieli ocenić demko i odróżnić brudnego od czystego gracza naprawę jak widzę w rozpisanych akcjach takie jak te  8:50 10:32 czy te gdzie słychać jak ludzie tupią i ... ehh szkoda gadać 

Tu Siwy nie będziesz miał wątpliwości bo przecież to  jest śmieszne ;O toż takie demko można dać na pierwszego lepszego ziomka z publicznego serwera

 

PS: tylko czekam aż napisze "tylko winny się tłumaczy" ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy sory ... ale myślałem że tutaj działa to tak jak na AC czy BL tzn wrzucający rozpisuje podejrzany sie tłumaczy następnie sędzia ocenia tak jest na AC myślałem że tutaj tak samo jeśli nie to sorry ale powinno byc ...

 

To tak jak na policji ktoś kogoś zgłasza/oskarża a podejrzany sie tłumaczy a nie bez wytłumaczenia jest wystawiany wyrok tak o ... no ale sorry już nie będę ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności