Skocz do zawartości

Podanie by <<$n!k3r$>>


TheSnikers

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: <<$n!k3r$>>

2. Imię: Patryk

3. Wiek: 18

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/%3C%3C%24n%21k3r%24%3E%3E/31.186.82.184:27691/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Hmmm... Głównie mam na myśli jeden cel, a mianowicie, pokazać ludziom, którzy biegają wcześnie rano lub późno wieczorem ze wspomagaczami, że nie są bezkarni. Mówiąc, że są bezkarni mam na myśli to, że o tych porach rzadko jest jakiś admin. Mam też zamiar ogarnąć kulturę graczy, gdyż spada ona często poniżej poziomu krytycznego. Myślę, że nadaję się na to stanowisko, ponieważ jestem osobą konsekwentną i mającą jasno określony cel.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Steam jest właśnie w drodze. Do 48h będzie :)

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Dużo, naprawdę sporo. Wystarczy spojrzeć w GT.

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze:Wcześnie rano bądź późno wieczorem ; Weekend: Po trochu o każdej porze, ale na steam będę dostępny ciągle, więc pisać można cały czas.

12. Staż w grze counter strike 1.6: Około 5 lat z czego ostatnio przerwa prawie roczna :)

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak.

Wymagania:

 
  1. Ukończone 15 lat - Jest.
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze - Jest.
  3. Zachowanie kultury na serwerze - Przeklinam, ale nigdy nikogo nie obraziłem.
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum - Jest.
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) - Jest.
  6. Posiadanie mikrofonu - Jest.

 

 

 

                                                                                                                       Pozdrawiam SnikerS -.^

 

 

@Dudek P56 Jak mogłeś mnie widzieć skoro Twoje wykresy w GT (Pierwsze bodajże 5 nicków ze słowem Dudek) nie pokazują nic? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co te kolory ? Razi w oczy odechciewa sie czytac -.- Jak dla mnie nie widzialem  go zbyt duzo razy.

 

Brak steama ( w drodze ale na ta chwile go nie ma) - wiec NIE

Z kultura za wesolo nie jest - +/-

 

Na ta chwile jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, jak bym Ci dała szanse. Ale jednak dopiero po dostarczeniu nam Sida.

 

-wiek

-ogarnięta pisownia

-często widziany na sewerze

-ostatnio mało adminów.

-składka

 

Co do kultury to na pewno posiada szacunek do innych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczory są raczej spokojne, bo z tego co widzę zawsze ktoś bywa na serwerze. O rankach nie mówię, bo z tym różnie.

 

Pytanie, od kiedy grasz na ffa? Od 24.06 patrząc na gametracker? Dziś 30.06 - Tydzień..?

Z tym podaniem to bym poczekał i złożył go jeszcze za tydzień, by przynajmniej były te 2tyg.

 

Przez ostatnie sytuacje, które miały miejsce na forum/serwerze poczekałbym z ostateczną decyzją.

 

Na razie na Nie, poczekam.

 

PS: Niebieski źle się komponuje z zielonym :(

 

 

@Edit.

 

Krroopek. gdyby każdy co spełnia wymagania mógł zostać adminem, nie potrzebne byłyby jeszcze Nasze głosy/zdania na ten temat.

Wymagania to minimum do złożenia podania.. a jak ono zostanie rozpatrzone, zależy od Opiekuna.

 

"Luka w wymaganiach. Nie lepiej to sprostować i dodać takie wymagania niż pisać tezy nie poparte konkretnymi argumentami? :)"

 

To nie tezy, tylko fakty (spójrz gametracker) oraz Nasze osobiste zdanie.

 

+ według mnie takie stwierdzenia zacznij tworzyć dopiero wtedy, gdy sam zaczniesz grać na FFA dłużej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tak a raczej napisze :D

Jak przyjdzie steam to pogadamy i za krotko jesteś na serwie chociaż godziny odpowiednie masz. Jestem na nie. Napisz podanie za tydzień przynajmniej 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, wymagania spełnia ale za krótko gra? Gdzie jest napisane, że przynajmniej 2 tygodnie powinien mieć konto na forum czy grać od dwóch tygodni? Luka w wymaganiach. Nie lepiej to sprostować i dodać takie wymagania niż pisać tezy nie poparte konkretnymi argumentami? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale proszę o zamknięcie tematu. Znalazłem pracę w Warszawie i w domu będę tylko 2 dni w ciągu dwóch tygodni, co oznacza, że nie będę mógł poświęcać czasu na pilnowanie serwera. Z forum nie znikne, ale z serwera na jakiś czas niestety tak.

 

 

 

Pozdrawiam Snikers.

 

P.S Tym osobą, które trzymały za mnie kciuki, obiecuje, że moje podanie kiedyś tutaj wróci ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności