Skocz do zawartości

Nie ogar


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, napisze to tak najprościej jak umiem.

To co dzieje się z serwerem GO to jest szok. Tam panuje taki burdel że nawet odechciewa się grać.

Ludzie latają sobie w ct i tt razem, rozbrajają sobie pake tuż po podłożeniu lub bawią się że jej nie widzą.

 

Mamy 3 adminów z czego jeden to opiekun. Ani jednego z nich nie widziałem. WuTeKa tak samo złożył podanie i chyba serwer przestał go interesować bo w najbliższym czasie  jego aktywność znacznie spadła. Jest jakikolwiek brak zainteresowania tym serwerem, gracze z niego wychodzą widząc co się na nim dzieje. Ktoś napisze że jest mało adminów itp. Tym akurat powinien się zająć Opiekun, którego wiecznie nie ma. Ja rozumiem choroby/rodzina ale bez przesady. Zauważyłem że teraz cały czas gra w euro tracka zamiast posiedzieć te kilka minut na serwie. Wiem że ma kłopoty z netem ale z 5 minut mógłby posiedzieć. Rs są nadal te same co były, zero zmian. Vote nadal nie działa poprawnie. Miały być konkursy na skiny i dupa.

 

Tyle w tej kwestii, mam nadzieje że Administracja nie pozostanie obojętna na ten post 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Tak, tak gram w ETS'a. Już Ci piszę po raz 100, że mam takiego słabego neta (z telefonu) i niby jak mam wejść na serwer (nawet ftp mi się ładuje 10 min i nic nie da się zrobić). Napisałem przecież, że mnie nie będzie więc nie wiem w czym masz problem.

 

Po 2. Na serwerze nie ma adminów. Ilość adminów zależy od graczy a nie ode mnie. Ktoś chce złożyć podanie to składa. 

 

Po 3. Tak miał być konkurs. Tylko żeby był trzeba mieć co? -Pieniądze. Będę miał kasę to zrobię. Nic nie jest za darmo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem że masz problemy z netem no ale. Ilosć graczy zależy od reklamy której jest brak, ja wiem że nie masz czegoś takiego jak Boosty cs:Go no ale można po reklamować na serwerach. Konkurs przyniósłby większą ilość graczy. Ja wiem że już miałeś fundusze na taki konkurs ale niestety poszło na coś innego(wiem powinno mnie nie interesować ale sam mówiłeś że kupujesz psc na skiny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności