Skocz do zawartości

Podanie krrooopek


krrooopek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: krrooopek

2. Imię: Radek

3. Wiek: 22

4. Znajomość Amx: 9/10

5. Mikrofon: tak

6. Składka: nie, w chwili obecnej na l4 więc muszę oszczędzać :)

7. Link do GT: http://www.gametracker.com/player/krrooopek/31.186.82.184:27691/

8. Dlaczego ja? Mam już w tym zakresie doświadczenie i to nie małe. Pisząc słowo "w tym" oczywiście w rozpoznawaniu czitera, doprowadzaniu do porządku, wymierzaniu kary adekwatnej do jej przyczyny :) Może nie jestem niezastąpiony ale na pewno się przydam. Jestem koleżeński choć nie lubię chamów i prostaków. Nienawidzę jeżeli ktoś wyzywa kogoś rodziców...

9. Steam id: STEAM_0:1:10945880 

10. Ile czasu? W chwili obecnej jestem uziemiony w domu także sporo (3-4h dziennie, może i więcej)

11. W jakich godzinach grasz: Ogólnie ten punkt jest przedziwny bo nigdy nie da się określić dokładnie kto kiedy gra bo w życiu bywa różnie, ale skoro jest no to w dni robocze od rana do wieczora po trochę nawet i do późnej nocy, w weekendy zależy, rano, południe, wieczorem czasami także.

12. Staż w CS: 8 lat

13. Czy byłeś już adminem: Tak.

 

 

Co do godzin było około 20. Jako, że GT został zresetowany to nie wiem dokładnie ile :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropek, kojarzę Cię z serwera. Widziałam, ale Cię nie znam. Masz konto na forum od 25.06.2014 roku, 6 dni? Na serwerze jesteś niedługo więcej.

 

Masz dużo plusów.

 

Ale jednak muszę dać Ci narazie NIe, ponieważ masz bardzo małą aktywności. Zapoznaj forum, ludzi na serwerze. Wykaż sie aktywnością a wtedy na pewno będę na Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropek, widziałem cię dużo na serwerze ale jednak teraz jestem na NIE. Dlaczego bo ponieważ iż grasz mało na serwerze dobij godziny na serwerze FFA oraz regularnie się udzielaj na forum i odwiedzaj kiedy byś mógł najlepiej w dzień dzień lub co dwa dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administratora serwera nie wybiera się wyłącznie ze względu na to, że spełnia wymagania.

 

Parę pytań dotyczących Twojego podania:

 

 

10. Ile czasu? W chwili obecnej jestem uziemiony w domu także sporo (3-4h dziennie, może i więcej)

W tej chwili? To znaczy, że przez ostatnie dni możesz grać 3-4godziny a np. jutro już będziesz tylko 5minut? Nie bardzo rozumiem.

 

 

11. W jakich godzinach grasz: Ogólnie ten punkt jest przedziwny bo nigdy nie da się określić dokładnie kto kiedy gra bo w życiu bywa różnie, ale skoro jest no to w dni robocze od rana do wieczora po trochę nawet i do późnej nocy, w weekendy zależy, rano, południe, wieczorem czasami także.

Coś w tym dziwnego, że chcemy by Administratorzy byli o różnych godzinach? Chyba każdy Opiekun wolałby różnych administratorów, którzy się zmieniają przez cały dzień, a nie by o 20:00 weszło pięciu. Oczywiście "dokładnie" nie da się określić kiedy będzie się na serwerze, ale możesz przybliżyć co bardziej: ranek, po południe, wieczór czy noc. Napisałeś, że przez całe dnie, a każdy wie jak to jest..

 

Na Twój gametracker patrzyłem przedwczoraj lub wczoraj i miałeś przegrane ledwo powyżej 20h przeciągu 5-6 dni od kiedy zacząłeś grać na FFA. Nie sądzisz, że gracze oraz administracja nie zdążyła Cię jeszcze zauważyć na serwerze i odpowiednio poznać?

 

Na forum również jesteś dosyć krótko: od 25.06.

 

Myślę, że spełnione wymagania będą robić wrażenie dopiero po dłuższym graniu na serwerze.

 

Tak jak napisałem w innym podaniu, mimo potrzeby adminów,

Na razie jestem na Nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nie muszę nic już dodać bo koledzy i koleżanka :D wszystko już powiedzieli .

 

Ja Jestem na NIE dlaczego? dlatego ze jesteś za krótko na forum jak i na serwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem jak i jestem świadom tego, że moje podanie zostanie odrzucone/rozpatrzone negatywnie. Miałem na celu pokazanie wam, że macie lukę w wymaganiach. Można się domyśleć o co chodzi :P Dopiszcie proszę w wymaganiach: 

 

- Przynajmniej 50 sensownych postów na forum (wtedy można się pokazać i dać poznać innym)

- Aktywność na forum przynajmniej 2 miesiące

- 40 godzin przegranych na serwerze

 

Są to oczywiście tylko i wyłącznie propozycje mam nadzieje do pozytywnego rozpatrzenia. Bo niby spełniam wymagania ale jednak nie. I żebyście nie pomyśleli sobie o mnie źle bo atmosfera tutaj jest naprawdę na plus ale chciałem Wam tylko uświadomić co jest nie tak :)

 

Pozdrawiam :)

 

@PS: bym zapomniał, temat do zamknięcia, na pewno spróbuję za jakiś czas :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ze jestes aktywny, a potrzeba mi adminow bo serwer jest pelny dostajesz Admina.

Nie bez znaczenia byla Twoja aktywnosc na forum ktora cieszy, bo gra to nie wszystko jest jeszcze forum ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności