Skocz do zawartości

[UB]THATROTTEN ban


THATROTTEN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: THATROTTEN
Link do SSów: brak
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You are banned from this Server!
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : THATROTTEN
[AMXBans] Reason : ' Czitowanie '
[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-classic.pl
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 43215358 '
[AMXBans] ===============================================

Serwer: ONLY DD2
Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=50383

 

ja rozumiem ,że akcja była dziwna xd bo była ale strzeliłem sobie tak randomowo tak jak się skanuje jeśli ktoś podkłada pake noi zabiłem admina , za to automatycznie bez ss bez sprawdzenia ban.. no prosze ja was..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysile się i pobiorę demko i opisze ten właśnie moment. Wcześniej już były skargi na Ciebie kolego, ale to już było przegięcie pały, żebyś mnie sprzątnał z długiej przez ścianę, gdy podłożyłem pakę na BS B. Na prawdę mi się nie chce wierzyć.

 

@@ Edit:

 

Link do demka:

http://speedy.sh/wwFM6/mala.dem
Zdarzenie : 10 minuta demka, perspektywa Zbanowanego gracza, oraz moja. Przypadek? Nie uważam tak. Czekam na wypowiedź kogoś z UB Teamu.

 

@@Edit2:

 

Wstawiłem to demko, ale gdy PO WSTAWIENIU je odtwarzam u siebie nie widać gracza zbanowanego, widać jak tylko ginę. Jest ktoś mi to w stanie wyjaśnić? xD

 

@@Edit3: xD

 

Czat gracza "Fuzja" + Gdy zginę, natychmiast przerzućcie na "Tryb kamery WOLNY" - ujrzycie przebiegającego na respie CT - to gracz zbanowany, jeśli nie będzie perspektywy gracza z prośbą o UB.

Edytowane przez BCN #Malaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cs gram od kiedy pamietam chyba od 9-10 roku życia jak dostałem kompa.. teraz miałem roczną przerwe ale nawyki zostały i pamietam gdzie się kiedy strzela. widziałem ,że pake podłożyłeś więc po prostu strzeliłem tam gdzie mogłeś stawiać. Jeśli po 1 przypadkowej akcji banujesz od razu bez ssów to pozdrawiam, to że są skargi na osobee która ma staty 6:3 to już też jest śmieszne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym Demku nie widać żadnych akcji które podchodzą pod czitowanie a już na pewno pod Aima. Gracz czysty = UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności