Skocz do zawartości

skarga na $<OLA>$


LeGenD993

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: LeGenD


2.Nick admina/gracza który zawinił: $<OLA>$

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 03.06.2014 jakos po godzinie 23

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

6.Opis sytuacji: Wiec 2 lipca dostalem bana za wh od admina $<OLA>$ wstawilem czyste ssy na forum po czym dostalem ub.

Nastepnego dnia po godzinie 23 gralismy na dd2 i po kilku zabiciach adminki na srodku ekranu napisala  "Panie Legend prosze wylaczyc hacki i grozi znow banem"

Na co jej odpisalem "ty jestes jakas tepa juz wczoraj wstawilem przez nia ssy na forum jak chcesz to idz sobie zobacz", po czym dostalem bana na TYDZIEN za obraze admina a z tego co wiem to moze dac bana na max 1 dzien. 

Nie da sie przez nia grac ja nie mam zamiaru przed nia uciekac z serwera bo jest zwyklym botem i nie ma pojecia jak sie gra, niech idzie na jakis serwer dal poczatkujacych to bedzie zabijac i nikogo nie bedzie oskarzala czity

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola jest kobietą więc powinieneś zwracać się do niej z szacunkiem jaki im przysługuje jak dla mnie słuszny ban, poza tym teraz będziesz wiedzieć żeby administracji nie wyzywać zarówno jak graczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta?? i tylko dlatego mam jej dupsko lizac i cieszc sie z bana codziennie ? prosze cie smieszny jestes . widze ze tu same takie lajzy w administracji wiec nie wracam do was na ten lamerski serwer nara lizodupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci po 1 nie każe nikomu "lizać dupy" a szacunek zawsze się należy każdemu poza tym nikt ciebie tu nie trzyma na siłę.A i nie pisz posta pod postem bo warna dostanie :3 ohh i jeszcze "łajza" to się możesz do kolegów odzywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 szczacunek nalezy sie kazdemu wiec po co odrazu z pyskiem do kostka? a co do Oli to oczywiscie nalezy sie ostrzezenie i musi przeczytac regulamin w ktorym jasno jest napisane kiedy, za co i na ile moze dawac bana. za obraze typu "jestes tepa" dalbym max 1h, ale ogolnie nie powinno byc tej sytuacji skoro dostales ub to bez sensu jest pisanie "wylacz czity" niech sie Ola wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, że popełniłam błąd - nie zamierzam tego ukrywać, ale potrafię się do tego przyznać; bynajmniej poczytałam regulamin kilka razy... Następnym razem tego nie zrobię, ale "panie" legend, pan raczej nie tylko wtedy się niemiło odnosił, nie chodzi o mnie, ale także o innych graczy.  Twoja kultura osobista tylko i wyłącznie świadczy o bardzo niskim wychowaniu, więc chłopie ogarnij się, a potem miej pretensje do całego świata. Nie chcesz grać na tym serwie - twój wybór, ale przestań obrażać całą administrację, jeśli chcesz mi coś powiedzieć to zapraszam na GG, a nie pokazujesz jaki ty mądry jesteś i wyszczekany. amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat czasu banów oraz oceny poszczególnego gracza pod kątem grania na czitach porozmawiam sobie z Ola na gg. Ban słuszny wyzywałeś admina dostałeś to na co zasłużyłeś co prawda Ola przesadziła pod kątem czasu 1 dzien to max w twoim przypadku. A twoje zachowanie na forum i pisanie do kostka było karygodne dlatego ban na tydzień zostaje.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności