Skocz do zawartości

Koniu


Bede Szarpal Jak Reksio

Rekomendowane odpowiedzi

Bede Szarpal Jak Reksio Szynke

 

Koniu 

 

22:16:44

 

koniu chciałbym sie dowiedzieć za co ty mi dales bana jak ja sie zrespilem u was na respie i ci poprostu zabilem -.- więc nie wiem za co ten ban miał być i po 1 ja ss'y nwm czemu jeszcze ani razu nie przyszły mi na kompa na windows 7

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mówić jaśniej? Nic nie zrozumiałem. A jesli chcesz pogadać z koniem lub go o cos zapytać to od tego jest pw, ponieważ nie widzę aby ten temat był napisany w formie skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobne zdanie jak "Shikkibane", JEST TO PUBLICZNA ROZMOWA Z ADMINEM, NIE JEST TO SKARGA. 

 

"Bede Szarpal Jak Reksio"- Pisz prywatną wiadomość do "kon1u".

Myślę, że temat powinien być zamknięty.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Pozdrawiam *_* ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. temat powinien być zamknięty

2. gracz powinien być nagrodzony warnem (to nie jest dział do prowadzenia konwersacji)

3. ss-y dostałeś bo siedziałem na Spect i Cię sprzawdzałem i Twoja gra wydała mi sie podejrzana

4. nie wiem jakim cudem nie masz ss-ów (prawdopodobnie nie potrafisz ich znależć)

5. BRAK SS-ÓW = BRAK UB

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób spamuje mi jak wrzucić ss'y , czas na PORADNIK!



UWAGA

"A więc tak jak masz Win 7 to poszukaj. Wejdz w folder moje dokumenty ( przeważnie nazwa konta) na pulpicie, daj organizuj -> opcje folderów i wyszukiwania -> widok -> i zaznacz pokaż ukryte pliki foldery i dyski. Teraz pojawi ci się folder AppData, wejdz tam i kliknij Local, nastepnie VirtualStore, potem program files, i tam będzie twoje archiwum valve, gdzie na 99% bedą twoje ssy."


A więc gdy dostaniemy bana i musimy wstawic sreen'y robimy tak jak napiszę krok po kroku.

1.Wchodzimy w "mój komputer"-----> Dysk lokalny (C:)---> Program Files
2.Teraz zależy od tego czy mamy Steam czy NS.
a) NS
b)Steam

add.a
1. Wchodzimy w plik Counter-Strike 1.6 --->cstrike_polish (Tutaj ss'y ilosc ss'ow powinna wynosic 5)
2. Kopiujemy nasze screen'y na pulpit.
3. Następnie naciskamy prawy przycisk myszki i zamieniamy nasze screen'y w paczkę .rar
4. Następnie wrzucamy na dowolny hosting nasz plik pulpit.rar, np. http://www.speedyshare.com
5. Jesteśmy w końcowym etapie. Robimy nowy temat w dziale Prosby o UnBana uzupełniamy go wzorem (temat "WZÓR PROŚBY O UB" i wrzucamy ten link do pobrania ss'ow.

Wzór do wstawiania ss'ów. http://forum.cs-clas...ór-prośba-o-ub/

Czas na steam!





add.b

1. Wchodzimy w "mój komputer" -----> Szukasz folderu gdzie masz zainstalowanego Steam'a ----> steamapps ----> common ----> Half-Life ----> cstrike_polish i tutaj znajdują się nasze ss'y.

2. Kopiujemy nasze screen'y na pulpit.
3. Następnie naciskamy prawy przycisk myszki i zamieniamy nasze screen'y w paczke .rar
4. Następnie wrzucamy na dowolny hosting nasz plik pulpit.rar, np. http://www.speedyshare.com
5. Jesteśmy w końcowym etapie. Robimy nowy temat w dziale Prosby o UnBana uzupełniamy go wzorem (temat "WZÓR PROŚBY O UB" i wrzucamy ten link do pobrania ss'ow.







PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM SS? CZYTAJ!

/wziete z forum/ BY -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności