Skocz do zawartości

VIP 22-7


Grzywka

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

 

Chciałbym nawiązać temat darmowego VIP'a w godzinach 22-7. Jak zauważyłem dnia 06.07.2014 od razu po zmienie mapy po godzinie 22 wszystko zaczeło się psuć. Mapa scrushowała się 5 razy a potem wywalało co chwilę po +5 osób. 

Dlatego składam zapytanie a zarazem prośbę o wyeliminiwanie tego uprzykrzającego graczom czynnika. Z góry dziękuję o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

 

Pozdrawiam Grzywka

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda. Ja zauważyłem tylko tyle, że wyrzuca ludzi z serwera (także mnie) i są na serwerze o wiele większe lagi, są momenty gdzie każdemu ping skoczy do około 1000, przytrzyma minute i zejdzie do normalnego stanu. Więc jestem tego samego zdania co kolega wyżej, lub jakoś naprawić w/w błędy. Noooo i te nieszczęsne fleshe.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można te godziny przesunąć jak Rybak zrobił to na codzie 350 -> z 22 - 7 na 4 - 12 w południe.
Ale ciekawe właśnie czemu tak laguje z tym vipowskim pluginem....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak samo za usunięciem vipa, bo non stop wyrzuca ludzi z serwera oraz laguje cały serw, a pożniej gracze piszą i się plują za co kick? Dlaczego dostałem kicka? ITP:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge zrobić tak 

 

23 - 7 

 

24 - 7 

 

4 rano - 12 

 

Za czym wy jesteście tak aby dobrze się wam grało ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie przez tego vipa wywalało. Tylko przez nadmiar wiadomości pokazywanych na sayu. Juz to edytowałem i nie powinno wywalać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności